:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Pożar mieszkania w Glinojecku

Pożary, Pożar mieszkania Glinojecku - zdjęcie, fotografia

Trzy zastępy straży pożarnej interweniowały w Glinojecku w związku z pożarem, który wybuchł w mieszkaniu. Dwie osoby wymagały pomocy medycznej.

Wszystko działo się w poniedziałek (18 czerwca) około godz. 15:40 w budynku wielorodzinnym przy ul. Bema w Glinojecku. Ogień pojawił się w kuchni mieszkania, znajdującego się na pierwszym piętrze. Strażacy musieli najpierw wyprowadzić z budynku dwie kobiety, które usiłowały gasić pożar. Pozostali mieszkańcy bloku sami opuścili obiekt.

Z uwagi na duże zadymienie działania prowadzono w aparatach ochrony dróg oddechowych. Strażacy odłączyli w mieszkaniu prąd i wynieśli butlę z gazem, po czy przystąpili do gaszenia ognia. W wyniku pożaru zniszczeniu uległa jedynie część wyposażenia kuchni. Cały lokal oddymiono wentylatorem. Kobietom, które wyprowadziła straż, trzeba było podać tlen.

Przyczyną pożaru najprawdopodobniej było zwarcie instalacji elektrycznej. Akcja trwała nieco ponad godzinę.

(fot.arch. OSP Glinojeck)

Pożar mieszkania w Glinojecku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Pożary, Glinojeck - więcej informacji