:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C lekkie zachmurzenie

Pożar garażu na ul. Płońskiej. Zgłaszający był poszukiwany przez policję

Pożary, Pożar garażu Płońskiej Zgłaszający poszukiwany przez policję - zdjęcie, fotografia

Najprawdopodobniej zaprószenie ognia przez osobę bezdomną było przyczyną pożaru garażu na terenie Ciechanowa. Okazało się, że zgłaszającego pożar poszukiwała policja.

W sobotę (2 czerwca) około godz. 21:15 strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące pożaru garażu na ul. Płońskiej. Obiekt znajdował się na terenie niezamieszkałej posesji. W garażu znajdowała się m.in. wersalka i to ona była objęta ogniem. Z uwagi na duże zadymienie strażacy musieli prowadzić działania w aparatach ochrony dróg oddechowych. Jak ustalono w garażu spał bezdomny i to najprawdopodobniej on zaprószył ogień. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

- Na miejscu był zgłaszający, który po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazał się poszukiwanym do ustalenia miejsca pobytu. Mieszkaniec Ciechanowa wypełnił oświadczenie, w którym wskazał miejsce pobytu oraz adres do korespondencji - poinformowała nas kom. Jolanta Bym z ciechanowskiej policji.

Pożar garażu na ul. Płońskiej. Zgłaszający był poszukiwany przez policję komentarze opinie

  • Benio - niezalogowany 2018-06-08 05:56:48

    Co to za wiadomość z dupy??? Wstydzilibysta się! Nie dość że już nieaktualna, bo sprzed tygodnia prawie to jej wartość znikoma, w ogóle co to ma być, kto pisze takie bzdety, to ma być portal informacyjny????

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Pożary, Ciechanów - więcej informacji