:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Pożar domu pod Ciechanowem (zdjęcia)

Dwa zastępy z PSP Ciechanów gasiły pożar drewnianego domu jednorodzinnego w Nużewie pod Ciechanowem. Ogień pojawił się na parterze. W budynku panowało duże zadymienie.

Do zdarzenia doszło w ubiegły poniedziałek (8 stycznia) po godz. 16:00. W momencie przyjazdu strażaków ogień częściowo obejmował znajdujące się na parterze pomieszczenie - kuchnię połączoną z salonem. Szybko ustalono, że pali się przygotowany jako paliwo do kominka pelet. Ogień rozprzestrzeniał się na drewniany strop. W środku panowało duże zadymienie, dlatego strażacy musieli użyć sprzętu do ochrony dróg oddechowych. Pożar został szybko ugaszony. Konieczne okazało się rozebranie części podłogi oraz drewnianego stropu. Budynek sprawdzono przy użyciu kamery termowizyjnej.

Cała akcja trwała niespełna godzinę. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną pożaru mogła być wada instalacji elektrycznej.

Pożar domu pod Ciechanowem (zdjęcia) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl