:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

Powołano powiatową, miejskie i gminne komisje wyborcze. Kto w składzie?

Wybory, Powołano powiatową miejskie gminne komisje wyborcze składzie - zdjęcie, fotografia

Komisarz wyborczy w Ciechanowie powołał powiatową, miejskie oraz gminne komisje wyborcze na terenie powiatu ciechanowskiego. Prezentujemy ich składy.

Terytorialne komisje wyborcze tworzą osoby z biernym prawem wyborczym, wskazane przez zarejestrowane na danym terenie komitety wyborcze. Do zadań komisji wyborczych należy m.in. rejestrowanie kandydatów na radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów, rozpatrywanie skarg na działalność obwodowych komisji wyborczych, ustalenie wyników głosowania i wyników wyborów do rady oraz ogłoszenie ich w trybie określonym w kodeksie czy przesłanie wyników głosowania i wyników wyborów komisarzowi wyborczemu.

Poniżej publikujemy skład terytorialnych komisji wyborczych w powiecie ciechanowskim:

Powiatowa Komisja Wyborcza w Ciechanowie, z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Ciechanowie, ul. 17 Stycznia 7:

1. Tomasz Załęski, osoba wskazana przez Komisarza Wyborczego,
2. Halina Wanda Baryga, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ,
3. Alicja Zofia Chojnacka, zgłoszona przez KKW SLD LEWICA RAZEM,
4. Jerzy Kanigowski, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu),
5. Grzegorz Kęsik, zgłoszony przez KW CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOW WYBORCZE,
6. Ewa Kołakowska, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA,
7. Barbara Iwona Kozłowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Ciechanów
8. Małgorzata Kurnal, uzupełnienie składu (osoba wskazana przez Komisarza Wyborczego),
9. Agnieszka Pikus, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu),
10. Wanda Zielińska, zgłoszona przez KWW KOALICJA SAMORZĄDOWA.

Miejska Komisja Wyborcza w Ciechanowie, z siedzibą w Urzędzie Miasta w Ciechanowie, ul. Wodna 1:

1. Renata Duszczyk-Szczygielska, zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA,
2. Jadwiga Dźwig, zgłoszona przez KKW SLD LEWICA RAZEM,
3. Aleksandra Godlewska, zgłoszona przez KW CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOW WYBORCZE,
4. Elżbieta Teresa Majewska, zgłoszona przez KWW KOALICJA SAMORZĄDOWA (uzupełnienie składu),
5. Agnieszka Majka, uzupełnienie składu (osoba wskazana przez Komisarza Wyborczego),
6. Małgorzata Zofia Piechna, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL,
7. Barbara Rogalska, zgłoszona przez KWW KOALICJA SAMORZĄDOWA,
8. Hanna Rokicka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ,
9. Jolanta Skotnicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu).

Gminna Komisja Wyborcza w Ciechanowie, z siedzibą w Urzędzie Gminy Ciechanów, ul. Fabryczna 8:

1. Barbara Anna Kowalska, zgłoszona przez KWW GMINA WSPÓLNYM DOMEM,
2. Mirosława Janina Lewandowska, zgłoszona przez KW CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOW WYBORCZE,
3. Wojciech Potępa, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu),
4. Joanna Sieradzka, zgłoszona przez KWW NASZA WSPÓLNA GMINA CIECHANÓW (uzupełnienie składu),
5. Ewelina Skiba, zgłoszona przez KKW SLD LEWICA RAZEM,
6. Arkadiusz Stryjewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL,
7. Roman Szynkiewicz, zgłoszony przez KWW NASZA WSPÓLNA GMINA CIECHANÓW,
8. Ewa Wróblewska, zgłoszona przez KWW KATARZYNY OPASIŃSKIEJ,
9. Jadwiga Zalewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.

Miejska Komisja Wyborcza w Glinojecku, z siedzibą w Urzędzie Miasta i Gminy Glinojeck, ul. Płocka 12:

1. Marta Burakowska, zgłoszona przez KWW RAZEM Z LUDŹMI,
2. Wiesława Dymkowska, zgłoszona przez KWW - STA. ZUBELEWICZA,
3. Kamil Gadomski, zgłoszony przez KWW EMERYT,
4. Zofia Danuta Jeżewska, zgłoszona przez KWW RAZEM Z LUDŹMI (uzupełnienie składu),
5. Lesław Nowakowski, zgłoszony przez KWW PIOTRA GADOMSKIEGO,
6. Katarzyna Rubinkowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ,
7. Teresa Alicja Sosińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu),
8. Krzysztof Turalski, zgłoszony przez KW CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOW WYBORCZE,
9. Urszula Barbara Wróblewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL.

Gminna Komisja Wyborcza w Gołyminie-Ośrodku, z siedzibą w Urzędzie Gminy Gołymin-Ośrodek, ul. Szosa Ciechanowska 8:

1. Paweł Kaliszewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu),
2. Gabriela Maliszewska, zgłoszona przez KW CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOW WYBORCZE,
3. Marcin Nożykowski, zgłoszony przez KWW ADAMA PIOTRA BUDKA,
4. Krystyna Obidzińska, zgłoszona przez KWW ANDRZEJA CHRZANOWSKIEGO,
5.Sylwia Olszewska, zgłoszona przez KWW ANDRZEJA CHRZANOWSKIEGO (uzupełnienie składu),
6. Krzysztof Piotrowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL,
7. Ewelina Redyk-Waloch, zgłoszona przez KWW ADAMA PIOTRA BUDKA (uzupełnienie składu),
8. Ewa Szczesna, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ,
9. Dorota Zbrzezna, zgłoszona przez KWW PRAWI I SOLIDARNI.

Gminna Komisja Wyborcza w Grudusku, z siedzibą w Urzędzie Gminy w Grudusku, ul. Ciechanowska 54:

1. Monika Achcińska, uzupełnienie składu (osoba wskazana przez Komisarza Wyborczego),
2.Anna Bastkowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL,
3. Julita Borkowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ,
4. Patrycja Borkowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu),
5. Aneta Klimkowska, zgłoszona przez KWW "JEDNOŚĆ GRUDUSK" (uzupełnienie składu),
6. Iwona Joanna Przewodowska, zgłoszona przez KWW RĄBIEŻ GRUDUSKI,
7. Ryszard Stanisław Sawicki, zgłoszony przez KWW "JEDNOŚĆ GRUDUSK",
8. Krystyna Jadwiga Sobecka, zgłoszona przez KW CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOW WYBORCZE,
9. Bożena Halina Spocińska, uzupełnienie składu (osoba wskazana przez Komisarza Wyborczego).

Gminna Komisja Wyborcza w Ojrzeniu, z siedzibą w Urzędzie Gminy w Ojrzeniu, ul. Ciechanowska 27:

1. Anna Antczak, zgłoszona przez KW CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOW WYBORCZE,
2. Grażyna Białorudzka, zgłoszona przez KWW DOMINIKA ŚLUBOWSKIEGO,
3. Grzegorz Stanisław Jędrzejewski, zgłoszony przez KWW KAŻDY JEST WAŻNY,
4. Paulina Kuczyńska, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE DLA GMINY "SAMORZĄDNOŚĆ",
5. Gabriela Barbara Kuskowska-Małecka, zgłoszona przez KWW BEATY KUREK - SOLIDARNA GMINA,
6. Maryla Nowakowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL,
7. Beata Piątkowska, zgłoszona przez KKW SLD LEWICA RAZEM,
8. Tomasz Tokarski, zgłoszony przez KW STOWARZYSZENIE DLA GMINY "SAMORZĄDNOŚĆ" (uzupełnienie składu),
9. Marta Wróblewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.

Gminna Komisja Wyborcza w Opinogórze Górnej, z siedzibą w Urzędzie Gminy w Opinogórze Górnej, ul. Z. Krasińskiego 4:

1. Beata Teresa Golasińska, uzupełnienie składu (osoba wskazana przez Komisarza Wyborczego),
2. Renata Goździewska, uzupełnienie składu (osoba wskazana przez Komisarza Wyborczego),
3. Paweł Kluczek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL,
4. Halina Zofia Koral, zgłoszona przez KW CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOW WYBORCZE,
5. Danuta Lucyna Ordak, uzupełnienie składu (osoba wskazana przez Komisarza Wyborczego),
6. Elżbieta Pełka-Karpińska, uzupełnienie składu (osoba wskazana przez Komisarza Wyborczego),
7. Lidia Twardzikowska, zgłoszona przez KWW PIOTRA KOWALSKIEGO,
8. Anna Waśniewska, uzupełnienie składu (osoba wskazana przez Komisarza Wyborczego),
9. Iwona Żmijewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.

Gminna Komisja Wyborcza w Regiminie, z siedzibą w Urzędzie Gminy w Regiminie, ul. Adama Rzewuskiego 19:

1. Karolina Michalina Dąbrowska, uzupełnienie składu (osoba wskazana przez Komisarza Wyborczego),
2. Renata Granecka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ,
3. Maria Kolankowska, zgłoszona przez KWW "CZAS NA ZMIANY 2" J. MYSIAKOWSKIEGO,
4. Natalia Lipowska, zgłoszona przez KWW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA" (uzupełnienie składu),
5. Zygmunt Pielech, zgłoszony przez KW CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOW WYBORCZE,
6. Dorota Pilitowska, uzupełnienie składu (osoba wskazana przez Komisarza Wyborczego),
7. Ireneusz Sierpiński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL (uzupełnienie składu),
8. Anna Staniszewska, zgłoszona przez KWW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA",
9. Małgorzata Turowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL.

Gminna Komisja Wyborcza w Sońsku, z siedzibą w Urzędzie Gminy Sońsk, ul. Ciechanowska 20:

1. Jan Stanisław Gałecki, zgłoszony przez KWW MARZENY JÓZEFY ŚLUBOWSKIEJ,
2. Ewa Kamińska, zgłoszona przez KWW KRZYSZTOFA NOWICKIEGO,
3. Anna Julia Mądra, uzupełnienie składu (osoba wskazana przez Komisarza Wyborczego),
4. Anita Olszewska, zgłoszona przez KWW DOBRO GMINY,
5. Barbara Pawlak, zgłoszona przez KW CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOW WYBORCZE,
6. Klaudia Anna Stankowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ,
7. Dorota Ślusarska, uzupełnienie składu (osoba wskazana przez Komisarza Wyborczego),
8. Artur Wilkowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL,
9. Dorota Zielińska, uzupełnienie składu (osoba wskazana przez Komisarza Wyborczego).

(fot. pixabay)

rb

Powołano powiatową, miejskie i gminne komisje wyborcze. Kto w składzie? komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 06:16:49

    Tylko kandydaci Prawa i Sprawiedliwości zaprowadzą porządek na tym pezeelowskim folwarku. Dziękujemy chłopcu prezydentowi. Czas na poważnego kandydata.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 08:53:04

    Jak ci się nie podoba nasz młody prezydent to się wyprowadź i pewnie jesteś jeszcze stary i masz sklerozę bo takie pierdoły piszesz .

  • gość 2018-09-13 11:48:17

    Tylko Kosiński, żadne pissowskie ścierwa.

  • gość 2018-09-13 13:24:25

    W Regiminie w komisji-Małgorzata Turowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL-to jeden z dyrektorów w szpitalu w Ciechanowie.Czyli jednak prawdą jest ze w naszym szpitalu rządzi PSL,najwyższy czas na zmiany.

  • gość 2018-09-14 20:41:44

    Może w takim razie w Ciechanowie warto głosować na CBUW? Nie znam co prawda ich kandydatów, ale nie słyszałem, żeby partyjni stamtąd startowali? Ktoś coś?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl





Wybory, Opinogóra Górna - więcej informacji