:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Powiało w pow. ciechanowskim. Powalone drzewa blokowały drogi

Pozostałe Interwencje, Powiało ciechanowskim Powalone drzewa blokowały drogi - zdjęcie, fotografia

Silny wiatr, który we wtorek na kilka godzin pojawił się w powiecie ciechanowskim, przewrócił kilka drzew, które blokowały drogi, w tym m.in. fragment krajowej sześćdziesiątki.

Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej we wtorek (12 grudnia) w godzinach popołudniowych i wieczornych w regionie wiało ze średnią prędkością 25-35 km/h, jednak w porywach wiatr osiągał prędkość nawet 80 km/h. To wystarczyło, by powalić kilka drzew.

Ciechanowska straż pożarna odnotowała w sumie cztery interwencje, związane z usuwaniem skutków wichury. Wszystkie dotyczyły właśnie usuwania uszkodzonych bądź przewróconych drzew. Zaczęło się przed godz. 18:00 na drodze krajowej nr 60 w Ościsłowie, gdzie przewrócone drzewo blokowało jeden pas ruchu. Po godz. 18:00 w Ciechanowie na ul. Leśnej strażacy interweniowali w związku z nadłamanym drzewem, które stwarzało zagrożenie na terenie prywatnej posesji. Pozostałe dwie interwencje również dotyczyły przewróconych drzew, blokujących drogi. Tak było ok. godz. 19:30 w Goryszach oraz ok. godz. 20:30 w Rumoce. W zdarzeniach nikt nie odniósł obrażeń.

(fot. OSP KSRG Ościsłowo)

Powiało w pow. ciechanowskim. Powalone drzewa blokowały drogi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Pozostałe Interwencje, Ciechanów - więcej informacji