:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Poseł Anna Cicholska o szczegółach programu Dobry Start [wideo]

Już od 1 lipca będzie można składać wnioski w ramach rządowego programu "Dobry Start". Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej szacuje, że dzięki niemu wsparcie otrzyma ponad 4,6 mln uczniów.

Program zakłada wypłatę jednorazowego wsparcia w wysokości 300 zł dla uczniów rozpoczynających rok szkolny. Co ważne, świadczenie będzie wypłacane bez względu na dochód danej rodziny.

M.in. o tym kto może ubiegać się o wsparcie, gdzie można składać wnioski oraz kiedy środki trafią do uczniów rozmawialiśmy z poseł PiS, Anną Cicholską.

Poseł Anna Cicholska o szczegółach programu Dobry Start [wideo] komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-06-23 15:09:42

  Może takie wsparcie dla nauczycieli bo zarabiają mniej niż panie z firmy sprzatajacej w Ministerstwie Oswiaty! Wstyd pani minister!

 • Gość - niezalogowany 2018-06-23 17:06:59

  Dziękujemy Prawu i Sprawiedliwości za 500+. Za 300 zł na start szkoły. Za przywrócenie wieku emerytalnego. Za reformę sądownictwa i wyeliminowanie świętych krów, tj. nadzwyczajnej kasty.

 • gość 2018-06-25 11:56:12

  No tak pół piekła oczywiście nauczycielom mało, tylko chcą aby ich dofinansowywać ale nie widzi się ile ma się wolnego. Dzieciak ma wolne i nauczyciel ma wolne. Zaraz ktoś napisze że było zostać nauczycielem. Tak mogłam ale nie chcę być przemądrzała i widzieć tylko swój czubek nosa a tak w ogóle to najbardziej roszczeniowa grupa społeczna i najbardziej leniwa a ja jestem pracowitą osobą.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-17 13:28:58

  PiSiorki

Dodajesz jako: Zaloguj się

Edukacja, Ciechanów - więcej informacji