:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Porażka MKS-u na zakończenie zimowych przygotowań

Piłka Nożna, Porażka zakończenie zimowych przygotowań - zdjęcie, fotografia

Przegranym sparingiem z Makowianką Maków Mazowiecki zakończył przygotowania do rundy wiosennej piłkarskiej czwartej ligi MKS Ciechanów. Start rozgrywek już w najbliższy weekend.

W ostatnim meczu kontrolnym ciechanowianie ulegli na swoim stadionie rywalowi z ligi okręgowej 0:1. W sumie tej zimy MKS rozegrał osiem sparingów, z czego dwa wygrał, dwa zremisował i cztery przegrał (bilans bramek 16:17).

W nadchodzącą sobotę (17 marca) zielono-biało-czerwoni rozpoczną walkę na czwartoligowym froncie. Na początek zmierzą się z sąsiadem z ligowej tabeli - Dolcanem Ząbki.

 

Porażka MKS-u na zakończenie zimowych przygotowań komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-03-12 15:58:13

    A na zdjęciu głównym ikona MKS-u.Brać z niego przykład,paczka fajek i czteropak dziennie!!!

  • gosc - niezalogowany 2018-03-12 16:04:15

    Możecie chociaż raz podać skład tych parodystów?

  • Gość - niezalogowany 2018-03-12 18:36:54

    Ten klub śmieszny jest :)

  • Gość - niezalogowany 2018-03-12 21:23:09

    Kolego klub nie jest śmieszny!!! Uważam że ma zajebistą bazę sportową,zaplecze w postaci kibiców. Jest jeden problem Oczyścić go z patologii Od kilku lat niestety mentalność ludzi jest w tym samym miejscu. Piłkarze nie mają ambicji aby wzbić się na wyższy poziom,prezes oszukał tylu ludzi że tak naprawdę gdyby miał honor to by dał sobie spokój,akademia jest ale co z tego jak nikt z wychowanków nie wspomaga drużyny seniorów. Nic to nie daje!!!! Panie prezydencie zbliżają się wybory,już raz Pan Marek Pana oszukał,zawiódł się Pan na nim,wierzę że to Pan czyta i postanowi coś zrobić z ciechanowską piłką. Jest Pan kibicem piłki nożnej Byli w klubie ludzie którym na pewno zależało(Lemanek,Dziewik,Biały,Rogal) Pan Marek okłamał ich bez żadnych skrupułów. Prośba do Pana. Klub jest miejski Rozgoni Pan to towarzystwo i weźmie na swoje ręcę budowę silnego klubu!!! KLUBU NASZEGO MIASTA!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-03-12 22:56:23

    Gwiazdorzy :)

  • Marek - niezalogowany 2018-03-13 00:14:23

    Olo może podasz skład i wyręczysz redakcję?

  • gość 2018-03-13 07:47:30

    Na czym zależało tym wymienionym osobom Lemanek, Dziewik, Biały, Rogal i kim oni są? Bardzo chętnie poznam odpowiedź. Kontynuuj gościu, który tak apelujesz do prezydenta. Zakładam, że masz wiedzę. Pewnie masz też mocne argumenty twierdząc, że piłkarze nie mają ambicji. Dawaj śmiało. I oprócz demagogii daj jeszcze kilka przykładów jak pomóc KLUBOWI NASZEGO MIASTA, jak tak pięknie napisałeś.

  • gość 2018-03-13 08:01:37

    Gościu, o jakiej zajebistej bazie piszesz ? Stadion ????? he he. A może to, że jest boisko sztuczne? OK, Co więcej??? Co jest takiego zajebistego? Na te czasy to po prostu normalność nie robiąca na nikim wrażenia. Część sąsiednich miast ma taką samą bazę. Gdy była możliwość awansu to wszystko pękło. Najpierw piszesz o braku ambicji piłkarzy by grać ligę wyżej a potem piszesz, że byli oszukani. Trochę się to gryzie. Wymieniłeś kilku piłkarzy : Lemanek i tak by nie został gdy było wiadomo, że odchodzi Dziewicki, Rogalski i tak wróciłby do Mławianki bo już rozmawiali o jego powrocie. A jeśli chcesz, żeby Prezydent wziął się za budowę klubu, to...... Ty żyjesz jeszcze w innych czasach.

  • gość 2018-03-13 08:57:35

    Jeśli chodzi o Lemanka to rzadko jest dłużej w klubie. Chyba nie spodziewałeś się, że zostanie w Ciechanowie na dłużej. On jest zawsze tak gdzie jest kasa. Teraz jest w Przasnyszu, za chwilę będzie gdzie indziej..... No a jeśli chodzi o zbudowanie klubu przez Prezydenta, no no. Ciekawy pomysł :) I jeszcze jedno: Dlaczego nie jest podawany skład drużyny w sparingach? To jakiś ewenement. Coś z czym się nie spotkałem w żadnym innym miejscu...... Nie wszyscy mogą być na meczach sparingowych i chcą wiedzieć w jakim składzie grała drużyna. W czym jest problem??? Trener nie pozwala ? Raczej nie jest tak gł.... żeby zakazać. Szok, zakłamanie w każdym calu. Od opisów meczów po ludzi w klubie. To nie może się utrzymać.....

  • Gość - niezalogowany 2018-03-13 12:42:33

    Uwielbiam was podkręcać zakompleksione ludziska

  • Gość - niezalogowany 2018-03-13 13:12:39

    Kim jest Lemanek się przekonasz na meczu z Przasnyszem,zresztą zrobił bardzo dużo dla MKS-u,Rogalski,Nawotczyński i Dziewicki wpisz sobie w Google.Nigdy tyle nie osiągniesz i nigdy nie będzie o Tobie tylu informacji zakompleksiony człowieku. W sobotę mecz z Dolcanem,powodzenia

  • Gość - niezalogowany 2018-03-13 13:20:56

    A i uwierz mi że wymienionej czwórce zależało by zostać,tylko że jak Pan Marek naobiecywał,a później bezczelnie nakłamał i się nie wywiązywał to tak jest. Umawiał się na rzeczy na które go nie było stać. I dlatego powinien się podać do dymisji. Narobił długów i kupę wstydu!!!

  • gość 2018-03-13 13:27:17

    Aha, to rozumiem, że żartowałeś z tą zajebistą bazą ??????? Z tego co piszesz to wychodzi na to, że to Ty masz największe kompleksy z całej grupy komentującej....... Następnym razem nie podkręcaj tylko pisz to co myślisz, bo to bracie.......nieładnie.....tak podkręcać. Ależ mi głupio, ze tak się dałem, wow,!!!! Niezły jesteś, zakompleksiony człowieku.......W tamtym roku pisałeś, że najlepszy jest MKS, że teraz awans do 3 ligi a następnie to i do drugiej, że wreszcie sąsiednie miasta mają czego zazdrościć, że będą ściągani kolejni piłkarze, że będzie wielki MKS !!!!! Rozumiem Twoje kompleksy po takim niepowodzeniu. Rok temu na stronie klubu zawsze był skład nawet w meczach sparingowych, wywiady z piłkarzami, którzy zapraszali ludzi na ulicy na mecze, wielkie szoł, pokazywanie siły na boisku i poza nim, a tu....Żeby się nie okazało, że któryś z sąsiadów zza miedzy (jeden z dwóch) pokaże jak się zajmuje pierwsze miejsce w grupie budując zespół dużo mądrzej niż w tym ''wielkim'' MKS -sie. Celowo nie piszę awans , bo baraże to po części loteria. Tak więc nie udzielaj się, bo tacy jak Ty interesują się piłką tylko wtedy gdy są wyniki. Nie pozdrawiam .

  • gosciu - niezalogowany 2018-03-14 14:42:02

    Taki z Ciebie kibic że się cieszysz że nie wypaliło? A może jesteś jednym z piłkarzy którzy głosowali na Pana Rząsińskiego w wyborach? A może jesteś jednym z pseudo piłkarzy którzy srali to własnego ogródka a później wrócili z podkulonym ogonem?

  • ... - niezalogowany 2018-03-14 14:46:32

    Siedźcie dalej w tym gównie,z pseudo prezesem który wyjebał i oszukał na kasę pół miasta!!! A za zachowanie rok temu to żaden z tak potraktowanych piłkarzy nie powinien mu ręki podać!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-03-14 18:17:00

    Niezły gość z tego prezesa... 20 tys ludzi wykiwać.

  • gość 2018-03-14 21:43:03

    Niezły Pinokio