:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C lekkie zachmurzenie

Poranne zderzenie osobówek pod Ciechanowem [zdjęcia]

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zderzenia dwóch samochodów w miejscowości Rutki Marszewice pod Ciechanowem. Sprawcę ukarano mandatem.

Do zdarzenia doszło dziś (wtorek, 10 lipca) około godz. 8:00. - Policjanci ustalili, że 23-letni kierujący samochodem opel, jadąc drogą od strony Ujazdówka, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej volkswagenem, która poruszała się od strony Ciechanowa - poinformowała nas kom. Jolanta Bym z ciechanowskiej policji.

W wyniku zdarzenia 45-latka kierująca Volkswagenem została przewieziona do szpitala. Kobieta nie doznała poważniejszych obrażeń. 23-latek z Opla został ukarany mandatem i punktami karnymi.

(fot. facebook.com/osp.rydzewo.45)


Poranne zderzenie osobówek pod Ciechanowem [zdjęcia] komentarze opinie

  • wazny gość - niezalogowany 2018-07-10 22:28:22

    GNOJKI ZAPIEPRZAJĄ tymi polnymi drogami ,że strach się bać rowerem jechać coraz bardziej. Droga do rutek to 19wiek chociaz milionerzy tam mieszkają,a nie wieśniaki od gnoju.

  • Widły mają twardą rękojeść - niezalogowany 2018-07-10 23:39:23

    A co ma piernik do wiatraka, że milionerzy??? To mają za swoje zrobić droge??? Sama na rowerze zaiwania, a nie może przeżyć, że inni mają... Ach ta polska zawiść...

Dodajesz jako: Zaloguj się