:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C rozproszone chmury

Poprawia się sytuacja na drogach. PUK: Pracujemy non stop (wideo)

Odpowiedzialne za odśnieżanie ciechanowskich ulic i chodników Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych od czwartku (30 listopada) walczy ze skutkami intensywnych opadów śniegu. Z godziny na godzinę poprawia się przejezdność większości ulic w mieście.

- Pracujemy non stop, ponieważ spadło naprawdę sporo śniegu. Skupiamy się przede wszystkim na odgarnianiu śniegu i błota z ulic, ponieważ dodatnia temperatura sprawia, że nie ma potrzeby używania środków chemicznych. Rano główne ulice były przejezdne. Teraz zajmujemy się udrożnieniem mniejszych i bocznych ulic - informuje w rozmowie z naszym portalem Wiesław Nowakowski, dyrektor działu oczyszczania miasta w PUK-u.  

Od wczoraj na ulicach Ciechanowa pracują cztery duże pojazdy wyposażone w pługi i solarki oraz cztery ciągniki. Dodatkowo od godz. 5:00 w terenie pracuje dwanaście osób, które ręcznie zgarniają śnieg m.in. z przejść dla pieszych czy okolic przystanków komunikacji miejskiej.

Przypominamy, że za odśnieżanie wjazdów i chodników przyległych do posesji oraz dojść do pojemników na śmieci odpowiadają sami mieszkańcy.

Poprawia się sytuacja na drogach. PUK: Pracujemy non stop (wideo) komentarze opinie

  • Konjo - niezalogowany 2017-12-02 23:46:34

    Zima zaskoczyła drogowców. Szkoda że ich wysokość pensji na 10go nie zaskakuje. Bo gdyby było mniej niż zwykle może by ruszyli dupy i zapieprzali od 2-3 nad ranem.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-03 13:35:59

    Co roku to samo.. Kiedy zaskakuje to zaskakuje ale jak sypie 24godz bez przerwy to bez przesady..

Dodajesz jako: Zaloguj się