:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Ponad 100 autobusów PKS Ciechanów wystawionych na sprzedaż

Komunikacja Publiczna, Ponad autobusów Ciechanów wystawionych sprzedaż - zdjęcie, fotografia

Najstarszy liczy sobie 33 lata, najnowszy - 5. Znajdujące się w stanie likwidacji Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Ciechanowie poinformowało o ofercie sprzedaży autobusów ze swojego taboru. W sumie spółka chce się pozbyć 126 pojazdów.

Przewoźnik przestanie świadczyć usługi 30 czerwca, jednak już teraz szuka chętnych na zakup autobusów. Oferta dotyczy różnych modeli i roczników. W ofercie znajdziemy np. autobus marki Mercedes z 1985 roku, jak również Iveco z 2013 r. Na sprzedaż zostały wystawione także pojazdy marki Autosan, Jelcz, Scania, Setra, Solbus, Solaris czy Volvo. Sprzedający nie informuje jednak o cenach poszczególnych autobusów.

PKS Ciechanów będzie przyjmował oferty do 16 kwietnia do godz. 15:00 w swojej siedzibie przy ul. Płockiej 13. Komisyjne otwarcie ofert zaplanowano na wtorek (17 kwietnia). - Warunkiem udziału w postępowaniu jest wpłata Wadium na konto sprzedającego w kwocie 1000 zł za jedną składaną ofertę dotyczącego, jednego konkretnego pojazdu - informuje spółka i dodaje, że w przypadku kupujących więcej niż 7 autobusów, likwidatorzy PKS Ciechanów dopuszczają możliwość ustalania indywidualnych terminów i zasad płatności. Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży pojazdów można uzyskać w siedzibie spółki lub na stronie mobilis.pl.

Spółka PKS Ciechanów została postawiona w stan likwidacji na początku marca tego roku. Usługi ma świadczyć do końca czerwca. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ i TUTAJ.

Ponad 100 autobusów PKS Ciechanów wystawionych na sprzedaż komentarze opinie

  • gość 2018-04-13 17:04:08

    PO zrobiło deal a PiS w sondażach beknie za Partię Oszustów

  • Leon - niezalogowany 2018-04-13 17:41:33

    PiSuary już niedługo bekną za to co zrobili Polsce i Polakom.

  • Miro - niezalogowany 2018-04-13 18:03:35

    Leon a czy to.przedsiębiorstwo PKS sprzedał PIS, najpierw sprawdź dobrze dopiero pisz bo tak to piszesz głupoty!!!! PKS sprywatyzowal PSL z Panem Struzikiem na czele a teraz nie wiedzą co z tym zrobić!!!. Zaczynaja debatować a to w powiatach PSL-owych a to w sejmiki wojewódzkim wraz z marszałkiem A za 2 miesiące ludzie nie będą mieli czym dojechać do szkół, lekarzy, szpitala albo poprostu do miasta po zakupy !!!

  • gość 2018-04-13 21:34:47

    Ten tabor to zajechane kopciuchy , zarwane kredensy.....naprawiane na druty i pakuły. Powinny trafić do huty

  • Gość - niezalogowany 2018-04-13 21:44:39

    Miro co Ty pierdolisz. Jacy ludzie? Autobysu albo puste albo jedna max dwie osoby.

  • gość 2018-04-13 22:28:46

    Miro co Ty pierdolisz. Jacy ludzie? Autobysu albo puste albo jedna max dwie osoby. Kilka dni temu patrzę i widzę ,kilkadziesiat osób i trzy autobusy w zatokach około godziny 15 .Może warto sprawdzić monitoring albo ustawić na cały dzień liczyskrybów, którzy policzą jak jest skoro oszuści z mobilis nie chcą udostępnić danych.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-14 08:07:57

    A co z terenem gdzie stoi Dekada i terenami PKS na Płockiej. To ogromne miliony a to już żydowskie

  • gość 2018-04-14 10:48:51

    jeśli kupili tanio by świadczyć usługi transportowe to chyba były jakieś zabezpieczenia dla pasażerów.jeśli firma ponoć największa transportowa na świecie robi taki szwindel to znaczy mieli nieczyste intencje od samego początku. ten program wiele nie wnosi do odkrycia tajemnicy przekrętu http://tv-trwam.pl/film/po-stronie-prawdy-11042018

  • Gość - niezalogowany 2018-04-14 12:41:28

    Jak się jeździ za 2.50 z kilometra to proste że nie ma na remonty autokarów! A złomami nikt nie chce jeździć skoro prywatni przedsiębiorcy podstawiają lepsze sprzęty i mają tańsze bilety.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-14 14:32:45

    No dobrze, ale firma żydowska Mobilis jest jedną z największych firm transportowych na świecie, ma doświadczenie.

  • gość 2018-04-14 16:01:26

    zarząd mobilisu won z pisaniem na tym forum swoich psychodelicznych komentarzy.

  • mruj - niezalogowany 2018-04-15 22:48:49

    Jakie doświadczenie ma ten Mobilis chyba w złym zarządzaniu skoro interesu nie umieli utrzymać.

  • mruj - niezalogowany 2018-04-15 22:50:30

    Gminy i powiat niech już szukają nowego przewoźnika niech mu dopłacą do kursów i stworzą cywilizowaną międzymiastową komunikację, a dworzec niech kupią i z ZKM zrobią centrum komunikacyjne, póki jest w miarę nowy obiekt.