:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe opady deszczu

Policyjne ustalenia ws. zdarzenia drogowego w Gumowie

Wypadki drogowe, Policyjne ustalenia zdarzenia drogowego Gumowie - zdjęcie, fotografia

Kierujący osobowym Renault doprowadził do zderzenia trzech pojazdów na krajowej "sześćdziesiątce" w Gumowie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Powracamy do kolizji, do której doszło w środę (13 czerwca) około godz. 13:45. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący osobowym Renault 59-letni mieszkaniec Mławy jechał w kierunku Gumowa. Mężczyzna z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w naczepę Volvo, po czym zderzył się ze stojącym na prawym pasie ruchu i oczekującym na możliwość skrętu w lewo Oplem.

Wszyscy kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. Kierowca Renault oraz kierująca i pasażerka Opla trafili do szpitala. Po badaniach okazało się, że nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

59-latkowi z Renault fakultatywnie zatrzymano prawo jazdy za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policja prowadzi w tej sprawie czynności wyjaśniające.

Pierwszą informację oraz zdjęcia z miejsca zdarzenia publikowaliśmy TUTAJ.

(fot. OSP Glinojeck)


Policyjne ustalenia ws. zdarzenia drogowego w Gumowie komentarze opinie

  • Hary - niezalogowany 2018-06-14 14:59:10

    No i oczywiście sprawca WML, nikogo to nie dziwi, wszystkim mlawiakom powinni zabrać prawka z urzędu, naprawdę, co oni wyprawiaja wola o pomstę do nieba, wyprzedzają na trzeciego, łamią zakazy prędkości, fatalni kierowcy!!!

  • gość 2018-06-14 15:25:12

    Hary czy Ty jestes bez mozgiem? Poczytaj troche ze zrozumieniem ze zjechal z nie ustalonych przyczyn głabie kapusciany...To nie wina tego czy on na WML czy by jechal na WCI czy jakiejs innej rejestracji..Najwazniejsze ze nic powaznego nikomu sie nie stalo..

  • gość 2018-06-14 15:40:23

    Harry - jesteś tak głupi, że nie wiem dlaczego komentuję Twój wpis. Skąd durniu wiesz czy facet nie zasnął za kierownicą? A jeśli ostatnio kierowcy na WCI doprowadzali do stłuczek po pijanemu to też należy wszystkim z powiatu ciechanowskiego i Ciechanowa zabrać prawo jazdy? Bądź konsekwentny i napisz, że tak. I nie prowokuj głupiej dyskusji .

  • gość 2018-06-14 15:43:51

    Hary, dlaczego zmieniłeś nick ???? :)Wstydzisz się poprzedniego ?

  • Normal - niezalogowany 2018-06-14 15:58:54

    Hary - tak czytam Twój komentarz i dochodzę do wniosku, że fatalnie - to Ty masz poukładane w głowie. I idę o zakład, że jesteś bardziej niebezpiecznym kierowcą niż kierowca z Renault. Weź pod uwagę, że gość mógł dostać np ataku serca.....Ale Ty tego nie zrozumiesz.

  • Hary - niezalogowany 2018-06-14 16:11:07

    Tak się składa że często jeżdżę do stolicy i to co wyprawiaja pseudo kierowcy na WML wola o pomstę do nieba!!! Nagminnie łamią przepisy,chamskie zachowania na drodze, naprawdę to już jest pewna prawidłowość, ktoś jedzie agresywnie, szybko, "spycha" z lewego pasa, patrzę na blachy - WML i wszystko jasne! Czy wy tam macie jakąś szkole chamskiej jazdy???

  • Gość - niezalogowany 2018-06-14 16:58:43

    W Ciechanowie też tak jeżdżą a jestem z Ciechanowa i wiem co piszę.To nieważne kto ma jakie tablice jak jest głupi kierowca to i w Wawie takiego znajdziesz i na warszawskich numerach.

  • Gość1 - niezalogowany 2018-06-14 17:02:37

    Harry a moze to Ty nie potrafisz jeździć

  • Gość - niezalogowany 2018-06-14 17:07:23

    Bo w Warszawie tak jeździ się Harry a może Ty stwarzasz zagrożenie na ulicach swoją jazda

  • Hary - niezalogowany 2018-06-14 18:17:28

    Milczeć mlawskie pacholki! Co nie możecie przeżyć, prawda w oczy kole? To dla was widzę standardem jest chamska jazda na zderzaku, zmiana pasa bez kierunku w ost chwili, wpychanie się, łamanie prędkości... Skoro piszecie że tak się jeździ???

  • Gość - niezalogowany 2018-06-14 18:47:40

    Hary widać ty tak jeździsz.Zwalasz na innych,a najwidoczniej sam tak sobie poczynasz.Wielki kierowca z ciebie,bo co do stolicy jeździsz.Zrób trochę kilometrów po Polsce,wtedy możesz komentować.Stałą trasę ma w tą i z powrotem i już driver z niego.

  • Gość Z - niezalogowany 2018-06-14 18:48:47

    Na szczęście w Ciechanowie mieszkają też normalni ludzie,którym nie przeszkadzają rejestrację Wml itp...tak jak Tobie Harry.Liczy się człowiek a nie blacha z numerami

  • Gość - niezalogowany 2018-06-14 21:55:33

    Hary to chuj i pół mózg. Nic więcej. Jego komentarze to o kant dupy uderzyc.

  • gość 2018-06-14 22:13:19

    Hary a co powiesz na to? Powiat ciechanowski WCI https://ciechanowinaczej.pl/artykul/pijany-mieszkaniec-pow/469094