:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Policjanci poszukiwali w nocy zaginionego mężczyzny

Poszukiwani/Zaginieni, Policjanci poszukiwali zaginionego mężczyzny - zdjęcie, fotografia

Niepełnosprawny i chory na cukrzycę mężczyzna zaginął w ostatnią sobotę, 10 marca. Bezradna rodzina wezwała na pomoc policję.

Wszystko wydarzyło się w jednej z miejscowości na terenie gminy Naruszewo w powiecie płońskim. Z relacji zgłaszających wynikało, że 51-letni mężczyzna około godz. 15:00 wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku. Kiedy przez kilka godzin nie wracał, zaniepokojona rodzina zaczęła go szukać. Po sprawdzeniu wszystkich miejsc, gdzie mężczyzna mógł przebywać, podjęto decyzję o powiadomieniu policji.

Funkcjonariusze natychmiast zaczęli sprawdzać pobliskie miejscowości. W pewnym momencie zbyt grząska droga uniemożliwiła im kontynuowanie działań z użyciem radiowozu. Gdy poszli pieszo, kilkaset metrów od drogi znaleźli zaginionego. Mężczyzna był przytomny, jednak miał przemoknięte i ubłocone ubranie. Mundurowi jak najszybciej przetransportowali go do miejsca zamieszkania, ponieważ 51-latek pilnie potrzebował insuliny.

(fot.arch.)

Policjanci poszukiwali w nocy zaginionego mężczyzny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Poszukiwani/Zaginieni, - więcej informacji