:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Pogrom w Płońsku. MKS Ciechanów za burtą Pucharu Polski

Piłka Nożna, Pogrom Płońsku Ciechanów burtą Pucharu Polski - zdjęcie, fotografia
Portal ciechanowinaczej.pl 29/08/2019 16:08
Kamil Żerdziewski

Na drugiej rundzie zakończył swoją tegoroczną przygodę z Okręgowym Pucharem Polski MKS Ciechanów. W środę (28 sierpnia) podopieczni Leszka Geska zostali rozbici przez PAF Płońsk.

Rywale ciechanowian z ligi okręgowej już w pierwszej minucie meczu objęli prowadzenie za sprawą Mateusza Rutkowskiego. W pierwszej połowie spotkania gospodarze jeszcze dwukrotnie pokonali golkipera ciechanowian: w 24 i 39 minucie na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Piotr Wypyszyński. MKS miał doskonałą szansę do zdobycia bramki kontaktowej, jednak zmarnował rzut karny. W drugiej odsłonie płońszczanie dorzucili kolejne trzy gole. W 60 minucie ponownie celnie strzelił Rutkowski, a w 85 i 89 minucie dublet ustrzelił Bartosz Gołaszewski.

Do trzeciej rundy OPP awansował tylko jeden przedstawiciel naszego powiatu - Kryształ Glinojeck. Jego rywalem - 4 września o godz. 17:00 - będzie Gladiator Słoszewo.