:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C rozproszone chmury

Pogoda nie sprzyja. Otwarcie lodowiska w Ciechanowie przełożone

Inne Sporty, Pogoda sprzyja Otwarcie lodowiska Ciechanowie przełożone - zdjęcie, fotografia

Pogoda pokrzyżowała plany Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, dotyczące uruchomienia w Mikołajki sztucznego lodowiska. Dodatnia temperatura oraz opady deszczu spowodowały, że otwarcie obiektu musiało zostać przełożone.

- Byliśmy przygotowani, żeby dziś o godz. 14:00 otworzyć lodowisko. Niestety z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych musimy zmienić plany. Główną przeszkodą jest padający od wczoraj deszcz. Z tego powodu dziś lodowisko na pewno nie zostanie uruchomione - informuje nas Jerzy Omieciński, dyrektor ciechanowskiego MOSiR-u.

Obecnie Ośrodek nie wyznacza żadnej konkretnej daty otwarcia obiektu. Wszystko będzie uzależnione od pogody. - Sprawdziliśmy dziś prognozy na weekend i też nie są one optymistyczne. Wiele wskazuje na to, że w sobotę czy niedzielę pogoda także uniemożliwi nam przygotowanie lodowiska. Tak czy inaczej pozostajemy w pełnej gotowości. Jeśli tylko pojawią się sprzyjające warunki, jesteśmy w stanie zmrozić taflę w ciągu ok. 24 godzin i udostępnić obiekt mieszkańcom - dodaje Jerzy Omieciński.

(fot.arch.)

Pogoda nie sprzyja. Otwarcie lodowiska w Ciechanowie przełożone komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się