:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Podpalili Porsche i Audi. Straty sięgają ćwierć miliona złotych [zdjęcia]

07/12/2018 12:00
Pożary, Podpalili Porsche Straty sięgają ćwierć miliona złotych [zdjęcia] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3

Policja poszukuje sprawców podpalenia dwóch samochodów. Straty oszacowano na ponad ćwierć miliona złotych.

Do zdarzenia doszło dziś (piątek, 7 grudnia) około godz. 2:00 w miejscowości Szydłowo w powiecie mławskim (ok. 26 km od Ciechanowa). Jak informuje policja w rejonie prywatnej posesji nieznani sprawcy podpalili dwa samochody i uciekli z miejsca zdarzenia. W wyniku pożaru spłonęły pojazdy Audi Q7 oraz Porsche Cayenne. Straty wstępnie oszacowano na ponad 250 tysięcy złotych.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi mławska policja.

(fot. KPP Mława)

Podpalili Porsche i Audi. Straty sięgają ćwierć miliona złotych [zdjęcia] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 12:46:05

    CBSP niech się tym zajmie to moment ich wytropia.Mława czy Wielbark? Czy jakaś grupa z pod Warszawy?

  • gość 2018-12-07 13:02:21

    A może grupa z Ciechanowa ?????? Wykluczasz ?????? Bo ja nie......

  • gość 2018-12-07 15:04:44

    Widoki jak z Paryża... Właściciel zapewne wie kto to zrobił/ wie komu podpadł w ostatnim czasie. Z daleka nie przyszli. Za darmo to i w pierdziel ciężko dostać. Tym bardziej jeśli stały na ogrodzonej posesji... Jak nie chce powiedzieć komu podpadł, tzn. że ukrywa sprawców.

  • gość 2018-12-07 15:06:56

    A nie- to nie ogrodzona... To może zazdrość, ale musiał kogoś sprowokować, bo z samej zazdrości raczej by nikt się nie odważył...

  • Gość5 - niezalogowany 2018-12-07 17:20:03

    Tak tak dobrze ubezpueczyl i sam podpalił

  • Pablo Escobar - niezalogowany 2018-12-07 17:42:35

    Grupa Ciechanowska ha ha dobre, chyba dowodzona przez dupoliza karpia, który jest pomiotem cygańskim bo lata im na usługach. Nigdy nie było i nie będzie żadnej grupy Ciechanowskiej bo tu za słabe leszcze są. Nawet fajną dyskotekę Level sprzedali cyganom, jeszcze trochę i będzie jak w Mławie że ciapaty będą się wozić.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 18:10:26

    Przecież to widać od razu że wyłudzenie. Cyganie znowu zacierają nosa? Zapomnieli o pogromnie. Karpiu jak zwykle gdzieś się doklei i znowu do chliwka pójdzie . Teraz to z 12 dostanie.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 18:16:34

    I oczywiście na tych numerach vin będą jeździć inne już podstawione. Stary numer. 250 tysi z odszkodowania i 250 tysi że sprzedaży postawionych A dali pewnie ze 100 za pakiet.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 20:13:44

    Pewno na zmknientej posesi

  • GośćJaca - niezalogowany 2018-12-07 20:41:34

    To pewnie PO

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 23:46:31

    To pewne POKOnani.

  • Piotruś - niezalogowany 2018-12-08 06:22:38

    Ahah dobrze wam kurwy