:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C lekkie zachmurzenie

Podczas kontroli drogowej znaleźli ponad pół kilograma narkotyków

Sprawy kryminale , Podczas kontroli drogowej znaleźli ponad pół kilograma narkotyków - zdjęcie, fotografia

Nawet do 12 lat więzienia może grozić mężczyźnie, który przewoził w aucie heroinę i marihuanę. 28-latek jest również podejrzewany o wprowadzanie środków odurzających do obrotu.

Kilka dni temu policjanci ustalili, że 28-letni mężczyzna kupił znaczną ilość narkotyków, które mają zostać wprowadzone do obrotu na lokalny rynek. Podejrzany miał je przewozić w nocy osobowym samochodem. Mundurowi natychmiast podjęli działania, żeby przechwycić "towar".

Na krajowej "sześćdziesiątce" w miejscowości Żukowo-Wawrzonki policjanci zatrzymali do kontroli osobowe Alfa Romeo, którym poruszało się trzech mieszkańców Raciąża - wspomniany 28-latek oraz jego kompani w wieku 18 i 56 lat. Podczas przeszukania auta policjanci znaleźli syntetyczną heroinę oraz marihuanę. Zabezpieczone narkotyki ważyły blisko 625 gramów.

Z uwagi na zły stan zdrowia 28-latek nie trafił do aresztu. Wkrótce ma usłyszeć zarzut posiadania narkotyków, który po przeprowadzeniu ekspertyzy fizykochemicznej zabezpieczonych substancji, może być uzupełniony o zarzut wprowadzania środków odurzających do obrotu. Grozi mu w sumie do 12 lat pozbawienia wolności. Policjanci sprawdzają, czy pozostali dwaj mężczyźni podróżujący autem, mieli związek z przestępstwem.

Podczas kontroli drogowej znaleźli ponad pół kilograma narkotyków komentarze opinie

  • gość 2018-01-12 17:24:47

    A bylo wlaczyc yanosika jak juz taki towar wiezli xddd

  • gość 2018-01-15 14:07:11

    Zawału z nerwów chłopaczyna dostał...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Sprawy kryminale , - więcej informacji