:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Pobiegną z Władysławowa do Ciechanowa. Przed nami Ciechanowska Piętnastka

Kiedy: 2018-07-07 , godzina: 11:00 | Gdzie: Władysławowo/Ciechanów

Bieganie, Pobiegną Władysławowa Ciechanowa Przed Ciechanowska Piętnastka - zdjęcie, fotografia

TKKF Promyk Ciechanów zorganizuje w najbliższą sobotę (7 lipca) XXXVIII edycję biegu "Ciechanowska Piętnastka". Na trasie pojawi się ponad stu biegaczy. Chętni mogą jeszcze się zapisywać.

Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 15 km. Start biegu zaplanowano w miejscowości Władysławowo w gm. Opinogóra Górna. Trasa dalej będzie biegła przez Zygmuntowo, Opinogórę Górną, Kąty do Ciechanowa, a tam ul. Kącką, Wojska Polskiego, Śląską, pl. Jana Pawła II, Warszawską, 3 Maja, Augustiańską na stadion MOSiR, gdzie będzie znajdowała się meta biegu.

Biuro zawodów będzie czynne od godz. 8:00 do 10:00 na stadionie MOSiR w Ciechanowie, gdzie będzie można jeszcze się zapisywać (pod warunkiem, że będą wolne pakiety startowe - organizator przygotował ich 150). W biegu mogą wziąć udział osoby, które do dnia 7 lipca 2018 r. ukończyły 16 lat. Każdy uczestnik przed rozpoczęciem biegu zobowiązany jest do okazania dowodu osobistego lub legitymacji szkolnej, w celu weryfikacji oraz wypełnienia i podpisania stosownego oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są również do przedłożenia pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego do wzięcia udziału w biegu.

Rywalizacja będzie toczyła się w kategorii "open" oraz siedmiu kategoriach wiekowych, z podziałem na kobiety i mężczyzn. Start zawodów zaplanowano na godz. 11:00. Regulamin biegu znajdziecie TUTAJ.

Pobiegną z Władysławowa do Ciechanowa. Przed nami Ciechanowska Piętnastka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Bieganie, Opinogóra Górna - więcej informacji