:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Po tragicznym wypadku w gm. Sońsk: Kierowca Opla usłyszał zarzuty

Wypadki drogowe, tragicznym wypadku Sońsk Kierowca usłyszał zarzuty - zdjęcie, fotografia

Zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości usłyszał dziś (czwartek, 24 stycznia) 19-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. To on kierował Oplem Corsa, który w ostatni poniedziałek rozbił się na terenie gminy Sońsk. W wypadku zginęło trzech młodych mężczyzn.

Przypomnijmy: wszystko wydarzyło się 21 stycznia tuż po północy na drodze Sońsk-Koźniewo Wielkie (szczegółowo informowaliśmy o tym TUTAJ). Kierujący Oplem nastolatek stracił panowanie nad pojazdem. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że auto najprawdopodobniej po zjechaniu z drogi wybiło się i uderzyło w drzewo, po czym dachowało w rowie. Dokładne przyczyny i przebieg wypadku ustali powołany w tym celu biegły.

Oplem podróżowały łącznie cztery osoby. Trzej pasażerowie: dwóch 18-latków i 23-latek, zginęli na miejscu zdarzenia. Z kolei 19-letni kierowca z obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie cały czas przebywa. Od mężczyzny pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających. Śledczy otrzymali już wyniki badań dotyczące stanu trzeźwości. Wynika z nich, że 19-latek w chwili zdarzenia miał w organizmie ponad promil alkoholu. Wyniki badań na ewentualną obecność środków odurzających będą znane w najbliższych dniach.

Stan zdrowia nastolatka pozwolił śledczym na przeprowadzenie dziś (24 stycznia) czynności z jego udziałem. - Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym oraz prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Oświadczył, że nic nie pamięta z przebiegu zdarzenia - powiedział w rozmowie z naszym portalem zastępca prokuratora rejonowego w Ciechanowie, Piotr Tyszka.

Z uwagi na trwającą hospitalizację, wobec mężczyzny nie zastosowano żadnych środków zapobiegawczych. Decyzja w tej sprawie zapadnie, kiedy pozwoli na to stan jego zdrowia.

Dodajmy, że za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi mu teraz do 12 lat więzienia. Z kolei kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Po tragicznym wypadku w gm. Sońsk: Kierowca Opla usłyszał zarzuty komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 14:38:53

    Jakby co to jestem tutaj posmiac się z Waszych durnych komentarzy, kłótni i osądów które nic nie zmienią, a już na pewno nie wrócą życia tym chłopakom. Czas start, spinajcie się i rzucajcie mięsem :)

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 14:50:52

    Szkoda każdego z nich kierowcy też, straszna tragedia

  • gość 2019-01-24 14:54:18

    A mi tak szczerze nie szkoda tych co zginęli. Bo na pewno wiedzieli że kierowca jest pijany, więc śmierć na własne życzenie.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 14:56:40

    Ale może dadzą do myślenia innym, którzy są "bohaterami" po wypiciu alkoholu i wsiada za kierownicę, zabierając innym krótkie życie...

  • gość 2019-01-24 14:57:22

    szkoda wgl karać tgo dziciaka.... k**** mać przecież to chwilowo niemyślącamłodzież która po tym zdarzeniu si weźmie w garść ale nieeeeeeeee..... przecież tak nie bedzie, czemu??? bo dostanie pewnie chociazze 2,3 lata bezwzględnego tak dla zasady zamkiast dać dozór policyjny czy branzoletke na np 2, 3 lata nawt!!! k**** wtedy człowiek zrozumie a nie jak sie go zamyka w klatce!!!! żal tego prawa i tyle. cała ta polska jest do dupy dla tego wyjeżdzam stąd!

  • gość 2019-01-24 15:02:36

    i na dodateek kazdego z nas może to spotkać... głupi kamień na drodze, gwóźdź wpadniemy w poślizg nasz pasarzer nie żyj i co??? 12 lat nam grozi bo wieźliśmy rodzinę/koleg do kościoła..... to jets prawo?? to jst gówno wielkie!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 15:02:38

    Wszyscy byliśmy kiedyś młodzi wiele rzeczy można by było sobie zarzucić i tylko debil będzie osądzał któregokolwiek z nich.

  • gość 2019-01-24 15:04:51

    Szczęśliwej podróży i oby Cię żaden inny pijany kierowca nie zabił tego z Koźniewa się nie obawiaj bo na dłuższy czas będzie z ruchu wyeliminowany więc jednego mniej.

  • gość 2019-01-24 15:09:54

    12 lat bo był nietrzeźwy człowieku !!! każdego z nas to może spotkać ... no chyba że Ty do kościoła rodzinę/kolegę też wozisz pijany... no to faktycznie .... gówno nie prawo ..... ręce opadają na niektóre komentarze

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 15:16:01

    Wielka kara dla niego jest to co sie zdarzyło, zycie ze swiadomoscia tego. :( te więzienie nie jest potrzebne. Więzienie zrobi z niego jeszcze gorszego człowieka, stamtąd nikt nie wychodzi normalny... A tego całego Stefana co zabił Adamowicza nie wsadza bo zrobią z niego psychola. Polska..

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 15:17:23

    Te 12 lat jest bez różnicy czy był pijany czy nie.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 15:19:36

    Powinien dostać 3x12 !!!

  • Gośćtrek - niezalogowany 2019-01-24 15:20:01

    Zanim zasiądziesz za kierownicą pomyśl?
    Ale żeby myśleć trzeba być trzeźwym!
    Za błędy, głupotę i bezmyślność trzeba odpowiedzieć.
    Inaczej innych nic już nie nauczy.
    Tylko sroga kara może zadziałać na innych!

  • Gośćtrek - niezalogowany 2019-01-24 15:20:28

    Zanim zasiądziesz za kierownicą pomyśl?
    Ale żeby myśleć trzeba być trzeźwym!
    Za błędy, głupotę i bezmyślność trzeba odpowiedzieć.
    Inaczej innych nic już nie nauczy.
    Tylko sroga kara może zadziałać na innych!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 15:21:52

    Zastanówcie się chwilę, postawcie siebie w tej sytuacji. Nie piszcie ze Wy byście tego nie zrobili. Ale zrozumcie to co sie stało.. Każdy popełniał błędy, niektórzy po prostu mieli szczęście.

  • Przemo - niezalogowany 2019-01-24 15:24:22

    Odnośnie Adamowicza, to pewnie Stefan W. powieści się w monitorowane celi w czasie awarii monitoringu. A chłopak z wypadku ma piętno do końca życia.

  • gość 2019-01-24 15:24:46

    Zamknąć do paki. Niech to będzie nauczka dla innych baranów.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 15:25:02

    Po tym wypadku, już dużo ludzi sie nauczyło. Tak się złożyło ze mieszkam niedaleko, pamiętam jak ludzie tu jeździli. Zapierdzielali jeden za drugim. Teraz potrafia jechać wolno. Policja też ma w tym swój udział. Gdyby byli tu częściej to nie było by takich sytuacji, bo ludzie by sie bali. Dlaczego musiała stać się tragedia żeby policja byla tu codzinnie. Ludzie apelowali o przywrócenie komisariatu, ale nie, bo po co..

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 15:26:40

    Nie ma sensu pisać jesteście po prostu debilami ci co ich oskarżają

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 15:30:13

    Moim zadaniem w takich sytuacjach powinny byc wyłączone komenatrze. Rozumiem wolnosc słowa, ale bez przesady. Niech każdy zachowa dla siebie swoje zdanie, to nie wybory, to nic nie zmieni. APELUJE ŻEBY KTOS Z ADMINISTRACJI SIE TYM ZAJAL.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 15:34:38

    Skoro to nie był jego samochód to znając życie wsiadł bo był najtrzezwiejszy. Cały dzień jeździli i szaleli a jego wyciągnęli na koniec i jak zobaczył jakie z nich bomby to wsiadł. I tyle mu z tego wyszło

  • A. - niezalogowany 2019-01-24 15:37:14

    Niestety, wszyscy prosili się o tragedię. Ale zwyczajnie po ludzku mi ich szkoda, kierowcy też.

  • gość 2019-01-24 15:39:42

    Wina jest bezsprzeczna , nie ma zgody na pijanych kierowców , musi więc też być adekwatna kara. Czytając niektóre komentarze aż włos się jeży na głowie, że znajdują się obrońcy pijanego sprawcy wypadku w którym zginęło 3 młodych chłopaków ....

  • gość 2019-01-24 15:39:54

    Za błędy trzeba zapłacić. Prawo jest prawem. Szpan połączony z gorzałą przynosi tragedię.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 15:48:50

    To nie bylo z premedytacją. Każdy z nich mógł być kierowca..

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 15:54:50

    Ludzie jeśli macie pisać głupie komentarze to się wstrzymajcie albo zachowajcie je dla siebie. Dla sprawcy to i tak jest wielka kara żyć ze świadomością że zabił 3 swoich kolegów. A dla rodziny ogromna tragedia nie róbcie sensacji. Każdego może to spotkac. Widzę że niektórzy zapomnieli jak byli młodzi i głupi.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 16:00:32

    Apelowałam osobiście do portalu o wyłączenie komentarzy pod artykułem dotyczącym wypadku. Odzew oczywiście zerowy do tej pory. Ludzie obrazali zmarłych, ich rodziny, mieszkańców miejscowości, rzucali mięsem w siebie nawzajem W OBLICZU TAKIEJ TRAGEDII. Ludzie, odnajdźcie w sobie choć pierwiastek ludzkości i nie upubliczniajcie każdej swojej niemoralnej myśli. To że jesteście anonimowi nie znaczy, że karma nie wraca. Pomodlcie się o zdrowie psychiczne dla kierowcy, bo ja nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie co czuje osoba winna śmierci trójki przyjaciół.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 16:12:41

    To co piszecie na temat innych ludzi jest poprostu okropne... mam 20 lat jeżdżę BMW i co na mnie tez powiesicie psy? Jest to śmieszne poprostu. Będziesz miał wypadek zabijesz kogoś. Wtedy pamiętaj ze jeżeli przeczytasz te komentarze tak samo będą pisali o Tobie. Zwracam się również do portalu Ciechanów inaczej, który bie reaguje na hamstwo i buractwo. Jednocześnie popierając wszystkie negatywne komentarze. Sprawa trafi dalej

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 16:43:07

    Stało się... Byli przyjaciółmi. Tak musiało być. Dla niego największą kara jest żyć ze świadomością, że ich zabił... Ludzie ogarnijcie się.
    (*) (*) (*)

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 17:12:33

    Tak dawaj jeden z drugim przyzwolenie na poalkoholową głupotę. Nie ma tu racjonalnego wytłumaczenia zanim sięgnął po alkohol zdawał sobie sprawę że będzie wracał. Zero tolerancji dla morderców i już. Dziwi mnie bardzo fakt że tak łatwo tłumaczyć winnych. Każdy z Was inaczej ocenił by winnego gdyby to wam zabił dziecko, matkę etc., a tak, proszę "młodzieńczy wybryk". To jest dorosły facet, chociaż może wątpię niech odpowie za swój debilny wyczyn.

  • gość 2019-01-24 17:23:11

    Kara więzienia nie czyni lepszym. Innych nie odstrasza. Tragedia nie na długo zostaje w obcych pamięci. Tylko rodzice, którzy pochowali dzieci, będą pamiętać do śmierci.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 17:23:48

    Kierowcy jeździli jeżdżą i jeździć będą pod wpływem alkoholu - szkoda że nie można tego wyeliminować .Wielkie współczucie dla rodzin .

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 17:49:05

    Pomódlcie się raczej o tych młodych chłopaków którzy zginęli..za te matki,ojców którzy ich opłakuja.Nie wam oceniać!! Ja też mam dzieci i nie chciałabym znależc się w ich naprawdę tragicznej sytuacji i jeszcze czytać te okrucieństwa!Ja też znałam tych chłopców i ich rodziców.Też mam swoje zdanie , ale w czym to pomoże?A na pewno zaszkodzi komuś kto to będzie czytał.Dajmy spokojnie przeżyć rodzicom żałobę[*]

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 18:22:50

    Ilu z was którzy tu już skazujecie jeździło po pijaku jak byliście młodzi tyle tylko że wam się udało i żyjecie .Do przemyślenia .

  • gość 2019-01-24 18:25:22

    Stało się, życia nie wróci

  • Gość12345 - niezalogowany 2019-01-24 18:38:42

    Szkoda chłopaków [*] i kierowcy który bedzie musiał zyc ze świadomością ze zginęło jego 3 kolegów. Komentarze nie na miejscu powinny byc usuwane dajmy rodzinie przezyc stratę najbliższych w żałobie w spokoju. Bardzo współczuję rodzinie zmarłym chłopcom jak i rodzinie kierowcy sama jestem mamą i nie chciałabym czytac takich komentarzy o swoich synach stało się i juz sie nie odstanie. Wielka tragedia [*] [*] [*]

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 18:53:47

    Ach jak boli strata dziecka .Ból który nigdy nie minie .

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 19:09:55

    Zero tolerancji dla wódy za kierownicą

  • Ja - niezalogowany 2019-01-24 19:29:34

    Wiadomo że zginęły 3 osoby. Trzech młodych chłopców ale sami z nim pili alkohol i wiedzieli czym to grozi jak się wsiada z pijanym. 12 lat więzienia to stanowczo za duza kara. Po takim wyroku jego życie będzie już do reszty zmarnowane jeśli to wytrzyma i coś sobie wcześniej nie zrobi. To i tak najgorsza kara jest sumienie i życie z poczuciem winy że to on kierował i trzej kumple nie żyją.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 21:09:49

    Sami sobie winni, szkoda tylko rodziny. To nie byly dzieci w wieku przedszkolnym, dorosli ludzie ktorzy wiedza i powinni zdawac sobie sprawe jakie moga byc konsekwencje jazdy po pijaku albo z pijanym kierowca. Jedno szczescie w nieszczesciu ze nikt nie jechal z przeciwka i skonczylo sie jak sie skonczylo..., bo wtedy ofiar moglo byc wiecej...

  • Mateusz - niezalogowany 2019-01-24 21:21:23

    Popieram przedmówcę. Jest tu jeszcze jedna kwestia. Kwestia rodziców, którzy nieraz w dupie mają gdzie są ich dzieci, co robią, z kim się zadają. Wiadomo że nie da się upilnować, ale wystarczy dziecko tak wychować od małego żeby później nie trzeba było się martwić jak dorośnie, że wsiądzie do samochodu po pijaku, albo zostanie ćpunem czy jeszcze innym degeneratem społecznym. Chociaż może ci rodzice nie lepsi więc skąd dziecko miało wziąć dobry przykład. Takie jest moje zdanie.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 21:25:06

    Tylko koledzy i znajomi wiedzą jaki poziom reprezentowali zmarli i czy to nie był kolejny raz ale tym razem los był okrutny.
    Więc piszcie śmiało i nie będzie o zablokowaniu komentarzy.

  • Piotr Uszatek - niezalogowany 2019-01-24 21:59:37

    Cokolwiek tu napiszecie, życia i zdrowia nikomu już to nie wróci. Więc ciszej nad tymi trumnami! Stop hejtowi. Trochę współczucia. Empatii. Wyższych uczuć. A nie prostactwo polactwo!

  • Maciek P - niezalogowany 2019-01-24 22:03:46

    Kolega Mateusz wypowiadając się powinien na początku trochę pomyśleć ale jak widać brak mózgu świadczy o wypowiedzi . Dla mnie tacy hejtezy jak ty to zwykli tchórze i śmiecie nie mający własnego życia. Baranie ze tak delikatnie powiem na twoją osobę to jest tragedia zginęło 3 chłopaków i o tym trzeba myśleć A nie wyrażać swoje zdanie jakie by nie bylo za pewne taki cwaniak jak ty ich i ich rodzin nie znał wiec co mu zależy wcisnąć swoje puste słowa. Zastanów się nastepnym razem bo i Ciebie może to kiedyś spotkać

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 22:38:32

    Po takim czasie widzimy kto jest najmądrzejszy. Ludzie popełniają błędy i ponoszą tego odpowiednie konsekwencje. Tylko chcę przekazać, że nie mowi sie źle o zmarłych.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-25 10:01:18

    Nieznajomość prawa szkodzi... Czy wyrok już został wydany? Nie, za taki czyn grozi do 12 lat więzienia. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Oceniacie prawo, choć wcale nie znacie i nie umiecie stosować. Ktoś z was choć raz czytał KK? A wielcy znawcy się znaleźli. Poza tym te komentarze to dno.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-25 10:14:02

    Nikt nie ma prawa nikogo osądzać , od tego jest Bóg , a w Bogami raczej nie jesteście . Widocznie tak musiało być , taki los ,szkoda tylko tak młodych ludzi całe życie przed nimi ...

  • gość 2019-01-25 10:44:02

    Nie musiało tak być, jakby nie pili to by nie doszło do wypadku i by żyli. Zawsze mnie śmieszy jak ktoś pisze "musiało tak być".
    @Maciek P - Baranem to jesteś ty! Gdzie w mojej wypowiedzi widzisz hejt? Co pewnie zabolało że prawdę napisałem? Nie pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-01-25 11:36:52

    Bardzo współczuję rodzinie zmarłych a szczególnie kierowcy. Czasu nikt nie cofnie. Mam syna w podobnym wieku i rozumiem jakie cierpienie przechodzą wszyscy dotknięci tą tragedią. Komentatorzy nie dopiekajcie, nie krytykujcie. Rodziny i bez was mają mnóstwo bólu. Młody kierowca wchodzący w dorosłe życie. Tragedia i trauma na całe życie.

  • gość 2019-01-25 11:48:25

    Kieruję autem od ponad 20 lat , nigdy nie wsiadłem za kierownicę po alkoholu i nigdy się to się nie zdarzy. Nie toleruję pijaków za kierownicą. Jak raz wsiadłeś za kierownicę po pijaku, powinieneś mieć odebrane prawo jazdy dożywotnio.

  • gość 2019-01-25 17:20:13

    Nie ma co pisać głupot wsiadł pijany zabił 3 kolegów i jest w 100% odpowiedzialny za ich śmierć i nie ma innej winy sprawa jasna ja bym mu dał 3X12 Lat.

  • gość 2019-01-25 18:47:37

    Psie głosy nie idą w niebiosy. Ale kierowca odpokutuje za swoje i będzie żył. Dzieci , wnuków się doczeka i to jest ta jedyna pewna nieśmiertelność- naukowo udowodniona. A ich już taka nie czeka.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-25 19:00:02

    Drodzy ludzie skończcie już pisać te komentarze nie macie sumienia wypisywać takie bzdury zajmijcie się w koncu swoim życiem

  • Gość - niezalogowany 2019-01-25 20:46:01

    Dożywocie dla debila jak po pijaku siada za kierownice

  • gość 2019-01-25 21:14:24

    Będziesz go karmił dożywotnio? Dożywotnio to powinni prawo jazdy zabierać-profilaktycznie. A jak spowodował wypadek, to i przepadek samochodu- narzędzia zbrodni w rękach pijaka- na Skarb Państwa.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-25 22:39:58

    Jeśli nie umiecie czytac to nie komentujcie. Wyrok jeszcze nie zapadł wszystko się może zmienić

  • Gość - niezalogowany 2019-01-26 12:59:15

    Kolejny gówniarz za kierownicą, który popił i chciał się popisać jaki to jest oh ah

  • Magda - niezalogowany 2019-01-26 16:01:29

    Nie osądzajcie tego chłopaka jeszcze sprawa trwa. A jak by naprzyklad któryś chłopak z nich kierował to też byście pisali tak o osobie. Internet nigdy prawdy nie mówi. Ten chłopaka będzie mieć traume do końca życia że jego przyjaciele nie żyją a wy jeszcze piszecie te durne komentarz, tak jak napisałam wcześniej sprawa trwa. A pomyśleliscie co to będzie jak się okaże że to nie on. Przeczyta te wszystkie komentarze no i co myślicie że nie będzie mu smutno. Jego rodzina i rodzina tych chłopaków też nie ma łatwo a wy jeszcze piszecie te bezsensowne komentarze. Nie piszcie że byście nie zrobili tak samo, mogło to być któres z nas wystarczy chwilą słabości i tragedia gotowa. Wielkie wyrazy współczucia do rodzin tych chłopaków którzy nie żyją, a tobie Patryk szybkiego powrotu do zdrowia i nie przejmuj się tymi komentarzami

  • Gość - niezalogowany 2019-01-26 17:27:02

    Kto bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem, nie sądzę nie będziesz sądzony, każdy popełnił jakiś błąd jak był młody, żal tych co zginęli i sprawcy, używajmy mózgu.

  • gość 2019-01-26 21:05:57

    Pocieszanie tak samo głupie jak i napiętnowanie. A Pana Boga jedni i drudzy nie wyręczajcie.

  • KzW - niezalogowany 2019-01-27 10:51:20

    Stała się straszna tragedia... I nie nam oceniać winnych tej sytuacji...
    Zdania zawsze będą podzielone.
    Niech te komentarze w końcu ucichną.

  • gość 2019-01-28 10:09:08

    Przepadek samochodu ... ? No to by mu krzywdę zrobili i ukarali ..... widziałeś człowieku co zostało z samochodu ? Jeżeli pisanie prawdy to durne komentarze to fakt trochę ich tutaj jest.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-28 22:33:44

    Jest duzo okolicznosci lagodzacych dla kierowcy. Kierowco mlody jestes, nie byles karany wczesniej dostaniesz zawiasy 2/5 i nie bedziesz siedzial. A i prawko zabiora na 10 lat lub dozywotnio, i 5tys zl zaplacisz nawiazki nalozonej przez sad

  • gość 2019-01-30 16:56:00

    O okolicznościach łagodzących mówimy w przypadku wypadku ze skutkiem śmiertelnym w którym kierujący NIE był w stanie nietrzeźwości lub środków odurzających wtedy kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat i fakt tu mogą wystąpić przesłanki do tzw zawiasów. W tym przypadku kara może być do 12 lat i brak jest okoliczności łagodzących bo alkohol jest okolicznością obciążającą. Trzy osoby śmiertelne ....

  • gość 2019-01-30 22:16:55

    "TC" powinien na adwokata dołożyć. Hieny pieprzone, już drugi raz stronę tytułową trzepnęli. Sprzedajność rośnie. Zarobić można najlepiej na cudzej tragedii.

  • gość 2019-02-05 16:32:55

    .... i poszedł w pasiaki na 3 miechy .... poczuje przedsmak tego co go czeka...

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 19:38:49

    A ty wiesz gosciu co ciebie czeka wiec przemilcz to A nie wypowiadasz sie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 19:39:20

    A ty wiesz gosciu co ciebie czeka wiec przemilcz to A nie wypowiadasz sie

  • Sonsk - niezalogowany 2019-02-06 19:41:54

    Siedzialem za jazde po pijanemu. Wiem jak jest. Krzywda mu sie nie bedzie dziala. Na poczatku bedzie ciezko. Mlody jest da rade. Pare latek z wyroku urwie. Wokande dostanie wyjdzie wczesniej. Nie ma tragedii. Po polowie kary ma szanse na przepustki, czyli ok tygodnia w miesiacu wyroku moze spedzic w domu. Odwiedziny telefony. Mowie o polotworku. Niech sie chlopak cieszy ze zyje. Pozdrowienia do wiezienia, jak to sie mowi. A sankcja juz mu sie liczy do wyroku

  • gość 2019-02-08 22:10:52

    Chyba lepiej we więzieniu niż tu spotykać osoby z rodziny i kolegów zabitych, odpowiadać na pytania ciekawskich i wysłuchiwać wyrazów współczucia. Czas wszystko leczy. Życie przed nim. Drogo Go kosztowała ta nauka dorosłości. Pracować nad sobą można wszędzie- nawet we więzieniu. Wtedy człowiek czuje się wewnętrznie wolnym. Życzę mu, aby ten czas wykorzystał jak najpełniej, by odwrócić zły los.