:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

PO i Nowoczesna przedstawiły kandydatów do Rady Powiatu Ciechanowskiego [wideo/zdjęcia]

29/08/2018 18:31
Kamil Żerdziewski

Platforma Obywatelska i Nowoczesna podpisały dziś (29 sierpnia) porozumienie koalicyjne dotyczące wspólnych list w wyborach do Rady Powiatu Ciechanowskiego. Zaprezentowano też nazwiska kandydatów.

W konferencji prasowej wzięli udział posłowie Kamila Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej, Andrzej Halicki i Marcin Kierwiński z PO oraz przewodniczący lokalnych struktur obu partii. Podczas spotkania przedstawiono nazwiska dwunastu kandydatów, którzy wystartują ze wspólnej listy do Rady Powiatu Ciechanowskiego w okręgu wyborczym obejmującym Ciechanów. Cały czas tworzone są listy do innych okręgów w powiecie ciechanowskim, a w najbliższych dniach powinniśmy również poznać kandydatów obu ugrupowań do Rady Miasta Ciechanów. Niewykluczone również, że po rezygnacji Waldemara Wardzińskiego, PO i Nowoczesna wystawią innego kandydata w wyborach prezydenckich w Ciechanowie. Oficjalne informacje w tej sprawie także mają pojawić się w najbliższym czasie.

Kandydaci Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej do Rady Powiatu Ciechanowskiego w okręgu wyborczym obejmującym miasto Ciechanów: Chodkowski Cezary, Chrzanowska Katarzyna, Gładysz Ewa, Grudzińska Jolanta, Jagodziński Wojciech, Janakakos-Szymańska Janina, Krzemiński Adam, Kutryb Jarosław, Majewska Barbara, Mirończuk Jan, Pawlak Leszek, Talak Krzysztof.

PO i Nowoczesna przedstawiły kandydatów do Rady Powiatu Ciechanowskiego [wideo/zdjęcia] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-08-29 18:55:49

    Ani jednego zdjecia tych zakazanych gęb z Ciechu.Spad na mirabelki i szczaw.

  • gość 2018-08-29 19:11:06

    Mam nadzieje,że Ciechanowianie to myślący ludzie i każda z w/w osób zakończy swoja przygodę z polityką na etapie kandydowania.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-29 19:21:38

    Nigdy więcej tej ośmiornicy od teoretycznego państwa! Cytując Sienkiewicza cała ta klika to ch.., d.. i kamieni kupa.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-29 20:36:30

    Pis won

  • Michał - niezalogowany 2018-08-29 20:48:25

    Same błazny i ofiary losu.

  • rudy dt - niezalogowany 2018-08-29 20:51:22

    Śmietanka towarzyska ! "by nam ludziom Po żyło się lepiej"

  • Gość - niezalogowany 2018-08-29 21:09:21

    Tylko Prawo i Sprawiedliwość. Super partia kur.o!

  • Gość - niezalogowany 2018-08-29 21:12:07

    Jeszcze raz. Pis won

  • gość 2018-08-29 21:16:48

    Na pewno nie będę głosował na nich, gdyż zabiorą 500+, 300+, wiek emerytalny podnoszą do 67 lat oraz będą dążyli do tego aby w Ciechanowie było jak było czyli nic się nie działo do 2014 roku. Ciechanowem rządziła grupa kolesi.

  • gość 2018-08-29 22:36:31

    Pani w przeciwsłonecznych okularach zapewne różowych jak wdzianko . Zapewne jeszcze w holu walizka nierozpakowana po powrocie z plaż Adriatyku -to przemawia do ciechanowskiego dziada za najniższą krajową ,życzę powodzenia....... aaha ... hm ... by żyło się lepiej.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-30 09:30:56

    Gładysz? Chodkowski? Oni już pokazali co potrafią

  • gość 2018-08-30 09:57:50

    Tej ekipie już dziękujemy. PO i Nowoczesna to partie dla ludzi bogatych o tych biedniejszych przypominają sobie przed wyborami

  • Gość - niezalogowany 2018-08-30 10:48:10

    No napewno was wybioro nie macie nawet co startować. Spoleczniaki

  • Gość - niezalogowany 2018-08-30 10:59:46

    Jak Tusk powiedział, PO radziło by ludziom w platformie żyło się lepiej. Won z tą nowośmieszną mieszanką.

  • gość 2018-08-30 12:43:34

    No co wy, nie znacie się na ich trosce o was? Przecież to takie dobre, uczynne i wrażliwe na potrzeby społeczne osoby... Dajcie im choć podejść do koryta, a na pewno już ich więcej nie zobaczycie- zamkną się w gabinecie, postawią straż (sekretarkę) i w spokoju będą się delektować wyższością nad wami.

  • gość 2018-08-30 12:51:23

    Ooo całą śmietanka spłynęła, z "myszką" na czele... Tylko Szczerby brakuje :/ Jaki nagle ten nasz powiat ważny się stał, że takich dostojników mamy wątpliwą przyjemność gościć... Przyjechali, namaścili swoich, teraz pokażmy im gdzie ich mamy...

  • Gość - niezalogowany 2018-08-30 13:12:38

    Myszka agresorka trochę przytyła ostatnio. Nerwy czy ciąża? Kto to wie...

  • Gość - niezalogowany 2018-08-30 13:18:20

    No pani (tfu)Gładysz już pokazała gdzie ma mieszkańców i ich problemy w poprzedniej kadencji i jej już dziękujemy

  • Gość - niezalogowany 2018-08-30 13:19:30

    No pani (tfu)Gładysz już pokazała gdzie ma mieszkańców i ich problemy w poprzedniej kadencji i jej już dziękujemy

  • gość 2018-08-30 13:43:48

    Myszka przytyła bo korytko sejmowe jest obfite, a Rysiek ją z haremu wykluczył, sportu z nią nie uprawia, to i pupa rośnie...

  • gość 2018-08-30 13:51:06

    Powinni zabrać te 500+ leniom co dostają wszystko za darmochę i won do pracy obawa przed PO? a co PIS taki słodki bo co rozdaje publiczne pieniądze i wychowuje pokolenie patologi ? Jedni drugich są warci .PIS po wyborach i tak wam lenie zabierze te 500+ lenie .

  • gość 2018-08-30 14:13:57

    Gościu weź się uspokój, bo ty jesteś patolem większym, od tych, o których mówisz... Ja nie dostaje 500+, jestem przeciwko niemu, ale nie wypisuje takich wypocin. Zrób sobie dziecko to też dostaniesz i nie będziesz musiał aż tak zazdrościć.

  • Antoni - niezalogowany 2018-08-30 15:01:15

    Nie to żebym bronił którejś partii, albo krytykował inną ale... powyższe komentarze pod artykułem jednoznacznie odzwierciedlają nastroje społeczne obywateli... Co tu dużo pisać. Drodzy kandydaci zaprezentowani w artykule: lepiej sobie odpuścić te politykowanie, żeby nie było żałosnej porażki...

  • Zatroskany - niezalogowany 2018-08-30 18:24:46

    Kim jest Pani w różowym ubranku i okularach na włosach ? Swoim strojem udowodniła, że daleko jej do powagi urzednika Rady Powiatu. Taki strój to raczej na dancing, a nie konferencję prasową.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-30 22:29:49

    Pani w różowym ubranku na konferencję prasową ubrala się jak należy. Co w jej stroju nie tak? Broszka odjebala się na żółto na ważniejszą ceremonie i jeszcze ją za to wielbili sprzymierzeńcy. A tu dziewczyna młoda, ładna. Takich ludzi do reprezentowania należy wybierac, przynajmniej nie wstyd. A na plaże nad Adriatyk dzis każdy może kto tylko chce bo można na to zarobić, trzeba tylko chciec a nie wyciagac ręce az dadza 500+ czy 300 + . rozdawnictwem nic nie zbudujemy. To rzucanie pieniedzy w błoto.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-31 08:26:20

    Ta w różowym to niezła dupa

  • gość 2018-08-31 09:33:25

    co do różowego stroju - wszak istnieje tzw dress code - ale to kwestia kultury i obycia....

  • gość 2018-08-31 10:35:22

    do gość: Gość - niezalogowany 2018-08-30 22:29:49 i Ty, i pewnie ta Pani w różowym pobieracie 500+ , a aktualnie 300 zł na wyprawkę, więc nie pleć bzdur, bo swoją wypowiedzią o reprezentowaniu to plasujesz się w gronie ciemnoty, nie masz pojęcia o polityce społecznej, radzę wrócić do szkoły na zajęcia z WOS.

  • gość 2018-08-31 14:38:15

    Tej ekipie już dziękujemy. Nie dla PO i Nowoczesnej w Ciechanowie!

  • gość 2018-08-31 18:47:50

    nawet myszka agresorka ubrana w granatowy kostiumik, reszta towarzystwa też schludnie wygląda... pani w czerwonym kombinezonie - odpust to we wrześniu na św. Tekli dopiero :D :D :D

  • gość 2018-08-31 19:32:22

    Wszyscy przyjechali zagrać poważnych, uczciwych i zatroskanych o obywateli, więc założyli schludne stroje, przybrali poważne miny, pokazali przyjazne gesty... Pani w czerwonym, zachowuje się jak by było już po wyborach... Wiecie co nam mówi? ...Po co mnie tu ściągaliście to tego wypiździejewa, na jakąś żenującą konferencje?! Mam ważniejsze rzeczy do roboty! Dopiero co z Majorki wróciłam! Nie zdążyłam się nawet rozpakować, a co dopiero odpocząć po wyczerpującym locie biznes- klasą (za państwowe oczywiście)! Kończcie tą szopkę czym prędzej, bo szkoda mojego czasu, dla tych plebejuszy! Gościowi z 2018-08-30 22:29:49 powiem jedno- skoro ona tak ci się podoba, to wolał bym nie widzieć twojej żony... Nie chciał bym żeby taka mnie reprezentowała.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-31 21:52:44

    Podobno PIS rozdaje na lewo i prawo a to 500+ a to 300+ ale PO nie rozdawało tylko sobie brało a to jest różnica.

  • gość 2018-08-31 23:19:36

    PO i PSL rozdawali spółki skarbu państwa za pół darmo, kamienice w Warszawie osobom którym się nie należały i zwroty VATu na lewo i prawo...

  • Gość - niezalogowany 2018-09-01 12:27:41

    A przy okazji pytanie o to, kiedy skończy się remont w COEK? I dlaczego dwa ośrodki kultury w naszym mieście są zarządzane przez dwóch różnych dyrektorów. COEK to ekipa 5 osób plus rzeczona dyrektor - jeśli ktoś nie wierzy niech odwiedzi stronę COEK zakładka "o nas". Panie Prezydencie nie wstyd Panu? .... Pani Dyrektor PCKiSZ Teresa Kaczorowska to osoba wykształcona, z doświadczeniem w kierowaniu placówka kulturalną - dziennikarka, animatorka kultury, społecznik. Osoba z którą zawsze można porozmawiać po spotkaniach w PCKiS. Po wielu latach działalności (od 2011r.) udowodnila, że dałaby sobie radę zarządzać obiema jednostkami, czyli PCKiSz oraz COEK. A pieniądze na zbędnie dmuchane stanowsiaka moznaby wykorzystać na ciekawe spotkania z artystami.

  • gość 2018-09-01 12:38:00

    Za późno na ten komentarz, bo tu mało kto już wchodzi, z racji tego, że to już stary artykuł... Ale to bardzo dobre pytanie. Przypominaj o tym, gdy pon prezydent miasta, będzie się chwalił swoimi sukcesami- może wtedy odpowie, albo zareaguje. Też mnie to ciekawi....

  • Gość - niezalogowany 2018-09-03 19:36:33

    My Mieszkańcy Ciechanowa mówimy głośno , ze mamy dosc tych błaznów i złodziei z PO i Nowoczesnej !!!!! Paszoł von !!!!!!!!

  • gość 2018-09-14 21:01:52

    Te szmaty z PO i Nowoczesnej do powiatu razem ale już do miasta to idą już razem z chłopkami z PSL, zielonej zarazy do się boją ze stracą stołki na ciepłych dyrektorskich posadach podległych Prezydentowi !!!!!!!!!!!!!!!!! Pokażcie mordy ciechanowskie z PO i Nowoczesnej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!