:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C zamglenie

PKP PLK: wydrukuj rozkład jazdy 2012-13

ciechanowinaczejpl, wydrukuj rozkład jazdy - zdjęcie, fotografia

Od 18 listopada 2012 r. obowiązkiem PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. jako zarządcy infrastruktury jest rozwieszanie plakatów o rozkładzie jazdy pociągów pasażerskich. Jednocześnie wprowadzona zostaje nowa usługa - możliwości samodzielnego wydruku rozkładu jazdy.
Rozkład jazdy obowiązujący od 9 grudnia 2012 r. do 9 lutego 2013 r. będzie dostępny za pośrednictwem strony internetowej www.plk-sa.pl w specjalnej zakładce pod adresem rozklad.plk-sa.pl. Udostępnienie tych informacji to duże ułatwienie dla pasażerów. Ponadto nowy rozkład publikowany jest dwa tygodnie wcześniej niż w latach ubiegłych.


Powyższe rozwiązania są rezultatem wdrożenia w życie zmian w Ustawie z 28 marca 2003 r. o transporcie kolejowym (Dz. U. z 2007 r., nr 16, poz. 94 z późn. zm.). Zmiany nakładają na zarządcę infrastruktury obowiązek dostarczania informacji o rozkładzie jazdy pasażerom poprzez prezentację rozkładu na peronach oraz stronie internetowej zarządcy. Prezentacja nowego rozkładu realizowana jest 21 dni przed jego wejściem w życie.


źródło: Kurier KolejowyPKP PLK: wydrukuj rozkład jazdy 2012-13 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl