:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

PiS przedstawiło kandydatów na wójtów i burmistrza w gminach pow. ciechanowskiego

Wybory, przedstawiło kandydatów wójtów burmistrza gminach ciechanowskiego - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5

Podczas sobotniej konwencji wyborczej w Ciechanowie Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało kandydatów na wójtów i burmistrza w gminach z terenu powiatu ciechanowskiego.

Podczas konwencji przedstawiono czworo kandydatów na wójta oraz jednego na burmistrza. Kandydatką na stanowisko wójta w gminie wiejskiej Ciechanów będzie obecna wiceprezydent Ciechanowa Anna Żebrowska. W gminie Regimin o fotel wójta powalczy Mariola Kołakowska. Kandydatem PiS na wójta gminy Grudusk będzie Jacek Rama, natomiast gminy Ojrzeń - Artur Delura. Prawo i Sprawiedliwość wystawiło również kandydata na burmistrza miasta i gminy Glinojeck. Będzie nim Krzysztof Bartczak.

Relacja z konwencji wyborczej PiS wkrótce na naszym portalu.

Reklama

PiS przedstawiło kandydatów na wójtów i burmistrza w gminach pow. ciechanowskiego komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 21:23:08

    Brawo Aniu. Ania Żebrowska na wójta :-)

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 21:53:46

    Ci młodzi to i ok, ale ten Pan starszy to były członek PZPR takimi ludźmi obstawia się odłam PiS Pani Cicholskiej

  • gość 2018-09-24 22:07:21

    Anna Żebrowska, człowiek sprawdzony i kompetentny, kibicuję tej kandydaturze.Może coś się zmieni w naszej gminie.

  • Adam - niezalogowany 2018-09-24 22:45:23

    Glosujmy na pis a pomników będzie bez liku

  • Gość - niezalogowany 2018-09-25 09:17:30

    A barany wkoło to samo pomniki pomniki i pomniki

  • Gościowa - niezalogowany 2018-09-25 09:27:21

    Po ewentualnie wygranych wyborach przez PiS zostaną zmienione nazwy ulic, parków, skwerów, rondo. Wszystko nazywać się będzie im. Kaczyńskich. Nawet zamek ma zmienić nazwę. To będzie priorytet.

  • Prawdziwy Polak i patriota - niezalogowany 2018-09-25 09:54:10

    Słychać lewackie wycie? Znakomicie!!! Tylko PIS może zmienić coś w tej pięknej Polsce! Idziemy do wyborów!

  • gość 2018-09-25 09:56:31

    A ja na p. Żebrowską nie zagłosuję. 4 lata oddałem na tą Panią glos, gdy startowała do rady powiatu, licząc, że jako reprezentantka naszej gminy coś dla nas zrobi, jednak Pani Żebrowska skuszona stanowiskiem w Urzędzie Miasta ,, wypięła" się na swoich wyborców i swoją Gminę i przeszła do miasta. W moich oczach ta Pani jest niewiarygodna,

  • Gość - niezalogowany 2018-09-25 12:37:18

    Trzeba trzezwego spojrzenia na gminę ;-)

  • Gość - niezalogowany 2018-09-25 13:11:03

    Tu nie chodzi o gminę i jej mieszkańców, tu chodzi o interes, gdzie więcej kasy tam się idzie. Wyborca potrzeby jest tylko w dniu wyborów, później spadać mi wieśniaki, wiecie kim ja jestem? Nie pogada.

  • gość 2018-09-25 14:13:36

    Miała okazję zrobić coś dla Gminy będąc radną powiatową i co??? i nic. Hasło wyborcze jest tak samo żenujące jak jej przemowa,a członkowie sądząc po humorach napewo trzeźwo patrzą w przyszłość.

  • gość 2018-09-25 14:18:23

    Jak można czytać z kartki przemowę i jeszcze się mylić???? poważnie , to na trzeźwo było xd niesamowite xd

  • gość 2018-09-25 14:20:21

    Treść komentarza...

  • Gość - niezalogowany 2018-09-25 14:36:41

    Jak Żebrowskiej śmierdzi na wsi to niech sobie siedzi w ratuszu

  • Gość - niezalogowany 2018-09-25 17:46:08

    Zawiść, zawiść i zazdrość, że ktoś może coś zrobić bezinteresownie. Takie rzeczy mogą pisać osoby, które do tej pory nic nie robiły a tylko grzały stołki. Czas na zmiany- idzie nowe.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-25 17:48:48

    Pani Żebrowska pochodzi ze wsi i z tego co wiem to prowadzi gospodarstwo rolne to niby co ona hoduje? Konwalie? Prosze nie ublizac rolnikom, którzy ciężko pracują na roli A jak smród przeszkadza to można się przeprowadzić do miasta. Tam na pewno nie śmierdzi...

  • Gość - niezalogowany 2018-09-25 19:03:58

    Obietnice wyborcze są tak szlachetne, że łzy wzruszenia zalewają mi oczy...

  • Gość - niezalogowany 2018-09-26 19:58:55

    Wypowiedź.....z kartki bardzo złośliwa, pozbawiona kultury, poziom żenujący.Brak wiedzy, kompetencji, taktu.Niski poziom wypowiedzi i to przygotowanej wcześniej.Jak taka osoba nasiąknięta złośliwością, może integrować społeczeństwo, czy pracować na rzecz społeczeństwa. Treść i forma obietnic p.Żebrowskiej nie wskazuje na kompetentną pracę, a zatem na rozwój gminy , ale na rozpychanie się na opak łokciami . Brak lojalności, wiedzy, a nade wszystko taktu.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-27 00:06:55

    żenujące jest to że taka dumna partia jaka jest prawo i sprawiedlliwosc wystawia na wójta taka osobę jak Pan Jacek Rama, będąc dwie kadencje w radzie gminy poza zbędnym bezensownym gadaniem i pisaniem donosów nie zrobił nic. Gratulacje dla PiS za strzal sobie w kolano.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-27 18:40:19

    Wychodzi na to, że PIS reprezentują tacy ludzie....I tacy są promowani...

  • Gość - niezalogowany 2018-09-27 18:40:45

    Wychodzi na to, że PIS reprezentują tacy ludzie....I tacy są promowani...

  • gość 2018-09-27 23:12:14

    Czerwony sztandar z gminy.... wyprowadzić

  • gość 2018-10-03 07:11:56

    Celem każdej partii (bez wyjątku) jest zdobycie władzy, a po jej zdobyciu utrzymanie za wszelką cenę. Jest on niezmienny od zarania dziejów i powstania każdej partii bez względu na orientację polityczną (prawica, lewica centrum). Nie wiem czy Ci kandydaci są świadomi tego faktu, czy tylko są narzędziem rozgrywek swoich politycznych pryncypałów ?

  • gość 2018-10-08 12:31:32

    Liczę że w Grudusku stary układ pójdzie w odstawkę bo gmina zacofana jak mało która. Wybór nie wielki ale lepszy ten nowy Jacek Rama niż dotychczasowi dygnitarze.

  • gość 2018-10-13 21:14:34

    Gmina to nasz wspólny dom. Potrzebuje dobrego gospodarza. Aniu liczymy na ciebie.

Dodajesz jako: |

Wybory, Regimin - więcej informacji