:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

PiS oficjalnie zaprezentowało swojego kandydata na prezydenta Ciechanowa [wideo]

Dziś (piątek, 24 sierpnia) podczas konferencji prasowej przed Urzędem Miasta Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało Marka Rutkowskiego, jako kandydata partii na urząd prezydenta Ciechanowa w tegorocznych wyborach samorządowych.

Kandydata przedstawiła mediom poseł Anna Cicholska. Markowi Rutkowskiemu towarzyszył szef jego sztabu wyborczego - radny miejski Jerzy Racki, a także radna Bogumiła Rybacka.

Marek Rutkowski przedstawił zarys swojego programu wyborczego, podkreślając że jego fundamentami będą praca oraz samodzielne mieszkania. Dodał jednocześnie, że w najbliższym czasie szczegółowo będzie odnosił się do swoich pomysłów. - Mam lepszą wizję perspektywicznego rozwoju naszego miasta - zapowiedział.

Więcej w materiale wideo.

PiS oficjalnie zaprezentowało swojego kandydata na prezydenta Ciechanowa [wideo] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-08-24 16:51:52

    W wyborach do Sejmu głosuje na PiS, ale na tą ciechanowską ekipę pisu patrzeć nie mogę. Kompromitacja! Radna z długiem wobec miasta na pierwszym planie. Brawo! Program na małej ulotce. Rozumiem, że po przedstawieniu programu przez prezydenta musieliście zareagować, ale na Boga przygotujcie się, bo sie kompromitujcie i mi po prostu za Was wstyd.

  • AdamP - niezalogowany 2018-08-24 17:01:20

    Ciechanowski PiS swoją głupią postawą wpycha prezydenta we współpracę z PO. Tylko złodziej i oszust może krytykować i nie zauważać obecnych zmian w mieście. Przez 4 lata siedzieliście jako PiS cicho, czerpiąc korzyści z tego, że ludzie pis piastują funkcje, nic nie robią, za nic nie odpowiadają, biorą kasę, a na dwa miesiące przed wyborami wielka krytyka i swój kandydat. Skończy się to tym, że będziecie mieli 3-4 radnych, a prezydent będzie rządził z PO i Nowoczesną, a wy stracicie wszystko co macie teraz.

  • PD89 - niezalogowany 2018-08-24 17:02:43

    Zero konkretów.

  • gość 2018-08-24 17:17:56

    "Mam lepszą wizję perspektywicznego rozwoju naszego miasta" Co oni biorą?

  • Pawel - niezalogowany 2018-08-24 17:18:30

    Powinni zrobić jak Wardziński i Jakubiak: wycofać się i zachować twarze.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-24 17:19:21

    Tylko gadanie

  • Ines - niezalogowany 2018-08-24 17:26:34

    Sądzę, że przegrana ich kandydata może być tak bardzo bolesna, że się nie pozbierają przez dluuuugi czas

  • gość 2018-08-24 18:12:09

    Kandydat wydaje się być OK tylko te ciechanowskie struktury PIS to jakaś konserwa,nie widać młodych ludzi

  • Marta - niezalogowany 2018-08-24 18:24:31

    Ja ,moja rodzina i znajomi będziemy głosować na naszego obecnego prezydenta.Nie ma słów aby opisać ile dobrego zrobił dla Ciechanowa.Ot tyle.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-24 18:40:05

    Wreszcie konkretny kandydat. Głosujemy na p. Rutkowskiego. Dzieciak do piaskownicy.

  • gość 2018-08-24 18:48:20

    Będę głosować na kandydata PiS i liczę na Zmiany. Ciechanów jest w czołówce miast zagrożonych zapaścią społeczno-gospodarczą i jak widać spadamy w dół. Nie ma nowych miejsc pracy, są parkingi przy PKP, by jeździć za pracą do np. Warszawy, itd....... Oczekuję czegoś więcej.

  • gość 2018-08-24 18:51:26

    To kandydat którego PISu bo są dwa

  • Marian ze stacji - niezalogowany 2018-08-24 19:03:51

    Kochani nie dajcie się omamić Pisiakom ja już nie tu nie mieszkam 40 lat i widzę jak moje miasto rodzinne zmieniło się przez ostatnie 4 lata. Ten prezydent zasługuje na drugą kadencję. PiS tylko niszczy A nie buduje..pozdrawiam

  • gość 2018-08-24 19:06:22

    PIS chce stworzenia Ciechanowskiego Centrum Kontaktu - czy będą tam zatrudniać sygnalistów?

  • gość 2018-08-24 20:05:06

    Gang Olsena

  • TYMCZASEM... - niezalogowany 2018-08-24 20:06:33

    Monika Olejnik: Kandydatów do SN przesłuchuje człowiek, który bronił umorzenia sprawy księdza pedofila http://wyborcza.pl/7,75968,23819545,randka-w-ciemno-olejnik.html Ksiądz z Wielączy nagrywał dziewczynki w toaletach. Tłumaczył to stresem związanym z ciężką pracą Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23822577,ksiadz-z-wielaczy-nagrywal-dziewczynki-w-toaletach-tlumaczyl.html#Z_MTstream

  • Koko - niezalogowany 2018-08-24 20:14:49

    Zapaścią społeczno-gospodarczą to zagrożeni są życiowi nieudacznicy. Ja mam dobrą pracę w Ciechanowie i wcale się z tego faktu nie cieszę. Bo jak zechcę to za 3 miesiące będę pracował gdzie indziej. A na Kosińskiego zagłosuję bo zrobił mi ścieżkę rowerową na Krubin i posadził kwiatki.

  • Leon - niezalogowany 2018-08-24 20:56:02

    Na szczęście nie ma żadnych szans. Chyba nie chcecie w Ciechanowie pomnika Kaczyńskiego, jeszcze więcej głupich nazw ulic itd. Pis to przekleństwo Polski i naszego miasta.

  • PRZEDTEM - niezalogowany 2018-08-24 21:00:28

    Na Krubinie pewna "Pusia" chciała kandydować, ambicje wielkie miała ale wizerunek jej sią popsuł, ludziom dokuczała strasznie a wy cwaniaczki nie chcecie nadal o tym napisać.

  • gość 2018-08-24 21:04:56

    Za pisem nie zagłosuję, PO nie popieram, Kosiński po stokroć zawiódł moje zaufanie i drugi raz nie dam się nabrać. Może pojawiłby się jakiś wiarygodny i z dobrym programem kandydat bezpartyjny. Wielu na to liczy.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-24 21:15:10

    Może warto się zastanowić przed wybieramy nad poczynaniami AC z PiS http://www.pulsciechanowa.pl/kat-0,a,1524,czlonkowie-wladz-pis-potepiaja-dzialania-posel-cic.html

  • gość 2018-08-24 21:15:26

    Jedynie aby pokonać Kośińskiego, to jest zagwarantowanie solidych miejsc pracy w Ciechanowie dla młodych. W takich instytucjach jak urzędy, szkoły, uczelnie, szpital i inne, aby godnie zarobić. A nie pracować gdzieś na taśmie za 1200zł w LG

  • Gość - niezalogowany 2018-08-24 21:51:10

    Popaprańcy z pisu najlepiej się pozagryzajcie. Ludzie już was nienawidzą

  • gość 2018-08-24 21:59:26

    pis zniszczy miasto ! .....niech ten co jest robi swoje gdyż jest doskonały

  • Gość - niezalogowany 2018-08-24 22:02:48

    W poprzednich wyborach głosowałam na p.Wardzińskiego.Wydawało mi się, że p.Kosiński jest zbyt młody i poprostu sobie nie poradzi.Jakże się myliłam!Nasze miasto wypiękniało.Zdecydowanie ja i moja rodzna poprzemy obecnego P.Prezydenta.A pis...cóż to nie moja bajka.

  • Z gośćca - niezalogowany 2018-08-25 05:23:14

    Jeżeli wygra PIS to od razu będą zmiany. Będzie pomnik Kaczyńskiego, ulica Kaczyńskiego, Rynek przemianują na pl. Kaczyńskiego no i jeszcze jakieś rondo Kaczyńskiego by się przydało.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-25 05:52:31

    Jeszcze takiego prezydenta jak pan Kosinski to nie mielismy. Wszyscy nam zazdroszcza. odpoeiedni czowiek na.odpowiednim stanowisku. Ciechamow jest jak na obrazku, super!!!!! Pis do lamusa.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-25 05:53:06

    Jeszcze takiego prezydenta jak pan Kosinski to nie mielismy. Wszyscy nam zazdroszcza. odpoeiedni czowiek na.odpowiednim stanowisku. Ciechamow jest jak na obrazku, super!!!!! Pis do lamusa.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-25 06:18:50

    Trzeba odsunąć zielonego rzecznika od koryta. Tylko kandydat z PIS jest godny uwagi i głosu. Koniczynki rządzą województwem i miastem. Wystarczy. Tyle lat zmarnowanych.

  • gość 2018-08-25 07:20:24

    Dziwię się ,że większość tu piszących tak krytykuje PiS ale 500+ i 3 stówki na wyprawki to chętnie ogarniacie, pieniądze już Wam nie śmierdzą.Oddajcie więc honorowo kasę i możecie krytykować.

  • Zulu - niezalogowany 2018-08-25 08:00:07

    PIS niechaj idzie w PISdu ze swoimi PISdzielcami.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-25 08:03:29

    POpaprańcy z zielonymi won z mojego miasta. Tu jest Polska a nie wasze uchodźcze państwo. Gersdorf wam pokazała, gdzie możecie spieprzać. Do swoich.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-25 08:35:18

    Koryto +++

  • gość 2018-08-25 09:05:20

    Nie oddamy Kosinskiego nikomu, duzo zrobil przez ten czas a reszta to do siebie tylko brala.

  • gość 2018-08-25 11:24:40

    te durnie pisowskie rydzykowi dadzą miliony i postawia pomnik kaczynskiemu

  • gość 2018-08-25 14:20:07

    pani Rybacka wstydu nie ma - ma dług wobec UM i nie powinna pokazywać się publicznie, a na stanowisko Prezydenta z PIS powinien kandydować Radny Jerzy Racki - kto go zna, wie, że jest to mądry, prawdziwie szczery i uczciwy człowiek z zasadami.

  • gość 2018-08-25 15:33:28

    O co tu chodzi? A może o to że jak Rutkowski przerżnie wybory to na osłodę wygra konkurs na dyrektora szkoły. W tym też jest jakaś logika.bo jego nazwisko stanie się bardziej znane.bo do tej pory był znany tylko we własnym ścisłym kręgu

  • gość 2018-08-25 19:37:23

    Rutkowskiego nie popre panie posle kolakowski wystawcie swojego kandydata inaczej oddam nieważny glos.

  • Józia - niezalogowany 2018-08-25 19:40:05

    Ja tez zagłosuje na PiS. Byłam u obecnego prezydenta prosić o pomoc w znalezieniu pracy, wysłuchał i na tym się skończyło. Byłam u niego zaraz jak wygrał wybory i do tej pory cisza. Może zagłosowałabym jakby ruszyło w Ciechanowie mieszkanie plus, ale w tym temacie tez nic nie drgnęło. Nie robią na mnie wrażenia nowe place zabaw, drewniane ścieżki, które zresztą już są rozwalone czy remont dróg bo w każdym innym mieście też to jest robione. Niczym nowym pan prezydent nie błysnął.

  • Jędrzej - niezalogowany 2018-08-25 21:39:30

    A w jaki sposób prezydent ma załatwić prace? Ma zmusić firmy żeby z dużych miast przyjechały na to zadupie? I tak się cieszcie że są tu jakieś sklepy inne niż biedronka. A ktoś kto głosuje na piSS jest chyba piedrolnięty na łeb i chce pomniki kaczora mieć przed domem, mieszkać na ulicy kaczora i spacerować po placu kaczora.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-25 21:50:43

    Nie dziękuję obecny prezydent jest najlepszy nie potrzeba żeby PiS rządził bo za dużo to nie zdrowo

  • Gość - niezalogowany 2018-08-25 22:05:09

    Ja będę głosował na obecnego prezydenta.

  • gość 2018-08-25 22:36:15

    Praca w Ciechanowie jest, tylko jakie są stawki - za to się weźcie żeby zarobki wzrosły. Co do mieszkań to nie sądzę, żeby ludzie w Ciechanowie się gnieździli na gromadzie, na Kargoszynie i Podzamczu w pietrówkach mieszkają po 2 osoby, sami starsi ludzie, bo dzieci wyjechały do Warszawy, zarabiać nie kieszonkowe tylko prawdziwe wynagrodzenia. PIS rozleniwia ludzi, dał palec w postaci rozdawanych pieniędzy, to ludzie chcą teraz rękę - mieszkania socjalne. Iść do legalnej pracy, wypracować zdolność kredytową i sobie kupić mieszkanie na kredyt, buduje się dużo. Po co pozyskiwać miejsca pracy jak ludzi do roboty brakuje, ludziom się nie chce robić. Tu nie jest potrzebna godna praca tylko godna płaca. Równomierne rozmieszczenie ośrodków zdrowia? Po co? W Ciechanowie można się przemieścić w kilka minut z jednej dzielnicy do drugiej, to nie Warszawa.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-25 22:43:29

    Będę głosował na poważnego kandydata. Czyli Rutkowskiego z PIS. Ta partia odmienia życie milionów Polaków. Broni nas przed zarazą muzułmańską. Wypełnia obietnice wyborcze jako pierwsza partia od 89 roku. Dziękujemy za wysłuchanie w sprawie wieku emerytalnego. Za platfusozielonych nie było szans. Co do gówniarza zwanego prezydentem to pięknie się uśmiecha, rozmawia. Ale to polityk. Rzecznik PSL. Cwana sztuka. Nie lubię cwaniaka. Więc won z ratusza.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-26 07:52:33

    Glosojcie na Michała

  • Gość - niezalogowany 2018-08-26 10:45:13

    Nie mogę czytać tych komentarzy. Pis to bagno, zło , bezwstydnośc, hipokryzja, Rydzyk, Maciarewicz, religia smoleńska, zguba Polski. Dajcie spokój z Rutkowskim.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-26 11:09:17

    Zapomniałem się podpisać. LEON

  • Józia - niezalogowany 2018-08-26 11:34:44

    Do Jędrzeja: Proszę pana , widać że nigdy nie miał pan problemu ze znalezieniem pracy i nie wie pan bądź nie przyjmuje do wiadomości jak wygląda szukanie pracy. W moim zakładzie pracy są dwie osoby od prezydenta i wcale z tym się nie kryją, mam tez siostrę i koleżankę które dzięki prezydentowi dostały prace w szkole. Wystarczy tylko dojścia znaleść, ale ja takich nie miałam. Reasumując : W TYCH CZASACH TRZEBA WIEDZIEĆ Z KIM WÓDKĘ PIĆ I KOMU DUPY DAWAĆ. P.S Pracę dostałam przez Urząd Pracy.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-26 12:32:01

    Po co ta Cicholska tak się tu panoszy? Przeciez ona jest z Płockiego okregu a z Ciechanowa jest Kolakowski. Ta baba jest bezczelna. Zresztą nią steruje chudy Jackowski co lata z golą dupą po plaży. A tak w ogóle chyba żaden kandydat nie zrobi wiecej niz obecny prezydent który ma mocne poparcie mieszkańców i ogromne szanse na następną kadencję.

  • Męczydupa - niezalogowany 2018-08-26 13:56:05

    Józia dobrze pisze. Chcesz mieć lepszą robote (albo jakąkolwiek robotę ) to musisz miec kogos za sobą. W innym wypadku lądujesz jako robol w lidlu albo innej biedronce i jeszcze w rece klaszczesz ze sie udalo. Nie wierze ze jakikolwiek pracodawca odmówił by prezydentowi przyjecia kogoś do pracy.

  • gość 2018-08-26 14:25:42

    Czy PIS nie powinien umrzeć śmiercią taką samą jak komuna.Czas skończyć z głupotami I ludźmi,którzy do tej partii należą.Kupa wariatów i ludzi bez pomyślunku. Uważają,że PIS to Matka Boska nad wszystkimi będzie miała pieczę.

  • gość 2018-08-26 15:48:26

    Kim jest Józia? Może powinna to sprawdzić prokuratura.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-26 16:04:03

    Chciałbym żeby ta zielona zaraza wyginęła razem z czerwoną. I te platfusy śmieszne nowo też. Najgorsze zguba dla Polski to rządy Tuska, Schetyny, Kopacza. To było państwo teoretyczne. Won z nimi. I ta przystawka zielona. Z każdym i wszędzie. A dzieciak jest słabym prezydentem. I w dodatku lubi wiele obiecywać. Zwłaszcza kobietom. Edukacja to jego konik. Tylko Prawo i Sprawiedliwość. Głosujemy na Marka Rutkowskiego.

  • Maciej - niezalogowany 2018-08-26 16:20:42

    Tylko Kosiński, precz z Rutkowskim, precz z piSSem, precz z kaczym totalitaryzmem.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-26 20:35:50

    Kołakowski to poseł wybryk natury To zero. Kto na niego głosuje to człowiek chory.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-26 22:15:10

    Precz z gównem wybiórczym i zieloną partią sprzedajną! TWn kłamie! Tylko Prawo i Sprawiedliwość. Prowadź Prezesie!

  • gość 2018-08-27 07:22:32

    AUTORYTET - MONIKA OLEJNIK - T.W. "STOKROTKA". Głosujecie na człowieka a Marek Rutkowski to naprawdę porządny człowiek

  • gość 2018-08-27 08:15:31

    Były obiecanki Kosińskiego o sprowadzeniu nowych inwestorów i jak do tej pory nic z tego wyszło,wiec nie dał rady a taki mocny w gebie pan doktorek. Dużo estetycznych inwestycji zrobił i ma tu plus u mnie,ale czy tu potrzeba geniuszu kogos z czerwonego antypisowskiego psl? Facet ciagnie za sobą cały ten postkomunistyczny ogon a to jest błąd. Miał łaczyć ale tylko swoich a podzielił. Czas na wymianę ekipy nasi drodzy wyborcy.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-27 08:18:29

    Debile pisowskie. Co wy piszecie. Jarosław Kaczyński to chory psychicznie człowiek. Nie ma kontaktu z rzeczywistością. Popatrzcie się na swoich posłów. Kołakowski i Cicholska to dno. Tak, głosujcie na Rutkowskiego.

  • gość 2018-08-27 09:15:27

    Pracę trzeba umieć znaleźć sobie samemu. Nie wiem, jak można obarczać prezydenta winą, za to, że nie znalazł dla kogoś pracy. Absurd... KAŻDY, kto coś sobą reprezentuje, czy to wykształcenie, umiejętności czy wartościowe doświadczenie bez problemu znajdzie pracę. No chyba, że nie chciało się nosić teczki...

  • Gość - niezalogowany 2018-08-27 21:56:56

    Więc w Ciechanowie PIS powinien przejąć władzę bez problemu.

  • gość 2018-08-29 09:44:03

    Nigdy w życiu nie będę głosował na pisowskich fanatyków pomników WYPADKU (!!!) Smoleńskiego. Nigdy w życiu nie zagłosuję na kogoś dla kogo bardziej od głosu mieszkańców będzie się liczył głos ( z całym szacunkiem) księdza proboszcza. Dziękuję - nie polecam.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-29 13:31:13

    Pis tak zapędził się w krytyce kosiniaka, że nawet projekt obywatelski kajaki przypisal prezydentowi... Kit z tym, że masa ludzi projekt poparła Bezmyślne krytykanctwo i ciąg dalszy zrazania do siebie wyborców

  • Gość - niezalogowany 2018-08-30 20:19:45

    H#j w dupe Pisowskim scierwom. Głosuje tylko i wyłącznie na Kosinskiego. A Ci co nie umieja znaleźć pracy to życiowi nieudacznicy.

  • gość 2018-09-01 19:19:17

    o już się odezwali popaprańcy, frustraci i nienawistnicy wszelkiej maści...

  • Gość - niezalogowany 2018-09-12 22:58:30

    Czas oczyścić Ciechanów z komuchów z PSLu, tylko PIS może to zrobić. A mieszkańcy Ciechanowa niech pomyślą o czymś więcej jak tylko o kwiatkach bo nie długo będzie się lepiej żyło ludziom w Mławie lub Przasnyszu

  • Gość14 .09 18r - niezalogowany 2018-09-14 12:23:33

    Co ten pis zrobił niezło opere tylko to umnie robić oczerniać ludzi/z wyjątkiem Pana M Rutkowskiego/ ale będe głosować na Pana. Kosińskiego bo jest tego wart niestawia.pomników Kaczorom

  • Gość14 .09 18r - niezalogowany 2018-09-14 13:11:19

    " Pusia " co ona ma nisko kulture a wysokie progi - to jakaś nieudana.dama szpeci pis

  • Qwerty - niezalogowany 2018-09-15 14:58:14

    Paranoja,wiekszość komentarzy pisanych z dwoch ip komputera!!! Myslicie ze ludzie to debile?Chyba "wy" starzy niedouczeni krytykanci!!!Mlodzi widza ze te komentarze to nic innego niz oczernianie ludzi.Bo mlodzi sie znaja na nowych technologiach, i pisanie komentarza i odpisywanie samemu sobie to kpina i traktowanie ludzi jak debili.Wstyd.

  • gość 2018-09-21 19:44:27

    Uważam, że pan Marek Rutkowski jako prezydent związany z PiS miałby duże szanse na wdrożenie programu mieszkanie plus w Ciechanowie. Kosiński jako prezydent PSL tego wsparcia od rządu nie otrzyma. Szkoda tylko, że pan Rutkowski tak słabo reklamuje się z programem mieszkaniowym. Brakuje plakatów, profilu na facebooku ... Film z jego konferencji obejrzało niewiele osób. Kosiński reklamuje się co 5 minut :-)

  • Gość - niezalogowany 2018-09-23 10:15:51

    W Ciechanowie mamy zapaść gospodarczą A ten Kosiński z PSL naśladuje rudego Tuska i pieprzy jaki to Ciechanów ładny i kolorowy, tym czasem nie zbudował żadnego mieszkania dla młodych Ciechanowiaków aby nie wyjeżdżali z Ciechanowa. Won z Kosiniakiem z PSLu