:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Piraci drogowi w Audi na drogach powiatu ciechanowskiego. Stracili prawa jazdy

Piraci Drogowi, Piraci drogowi drogach powiatu ciechanowskiego Stracili prawa jazdy - zdjęcie, fotografia

Dwóch piratów drogowych zatrzymali w niedzielę (8 lipca) funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego ciechanowskiej policji. Obaj kierujący poruszali się Audi.

Do pierwszego zatrzymania doszło około godz. 7:30 w miejscowości Gogole Wielkie w gminie Gołymin-Ośrodek. 20-letni kierowca Audi pędził w terenie zabudowanym z prędkością 103 km/h. Jeszcze "lepszy" wynik zanotował 42-latek zatrzymany w Pawłowie (gm. Regimin). W tym przypadku kierowca Audi, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, miał na liczniku 113 km/h.

Obaj kierowcy pożegnali się z prawem jazdy na najbliższe trzy miesiące. Zostali też ukarani wysokimi mandatami oraz 10 punktami karnymi.

Piraci drogowi w Audi na drogach powiatu ciechanowskiego. Stracili prawa jazdy komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-07-09 21:38:01

  Pięknie.

 • gość 2018-07-09 22:36:52

  A teraz niespodzianka... Wyczyn 20latka mieścił się w granicy błędu pomiaru (3%) i nie powinni mu zabrać, ale nasza Milicja dumą z siebie i pochwałą na komendzie nie pogardzi... Przecież ich pomiar jest nie omylny, szczególnie radarem typu "Iskra" :D

 • Hary - niezalogowany 2018-07-10 06:30:40

  Jaka granica błędu pomiaru baranie??? Jechał 100??? Jaka różnica czy 100 czy 103??? Jakby dzieciak wyskoczył to przez te 3 km by przeżył? Zapieprzal jak osiol w terenie zabudowanym, młody jest, niedoswiadczony. Nie zabrali mu prawo dożywotnio a jedynie na 3 mce. Przemyśli sprawę, jak wróci na kółko na 90%bedzie jechał ostrożnie bo będzie wiedzieć czym to grozi. Być może uratowali komuś życie w przyszłości bo cymbal kolejnym razem by zabił. Może kogoś z twojej rodziny. Dlatego pomysl zanim nast razem coś napiszesz. 3 km, granica błędu!!!baran!!! Zabił, ale w granicach błędu!!!!! Buahahaha!!!!

 • gośĆ - niezalogowany 2018-07-10 09:19:21

  Wiesz co Hary? Jebnij się w łeb

 • Gość - niezalogowany 2018-07-10 09:31:16

  Szkoda słów na barana, który szuka sensacji, pisząc o jakimś błędzie pomiaru prędkości... Gdyby twój dzieciak lub ojciec czy matka wpadli pod samochód tego idioty to byłoby ci bez różnicy baranie, czy jechał 100 czy 103 km/h. Brawo dzielna policja. Tępić drogowych szaleńców.

 • Hary - niezalogowany 2018-07-10 10:59:08

  Dokładnie to napisałem. Co za różnica czy zabija z prędkością 100 czy 103??? Tylko że to boli tych którzy myślą że odkryli Amerykę wpadajac na taki durny pomysł. Tymczasem siebie osmieszaja!!!

 • normal - niezalogowany 2018-07-10 12:48:06

  Nie wiem czy zrozumieliście gościa z tą granicą błędu. Prawdopodobnie chodziło mu o to, że błąd pomiaru to 3% i gdyby Policja brała to pod uwagę to prawa jazdy by mu nie zabrali ponieważ musi być powyżej 100km/h a nie 100km/h i więcej w terenie zabudowanym (jeśli dozwolona jest 50 km/h). Dostałby tylko mandat. Żeby było jasne - nie zgadzam się z nim i też uważam, ze prawko powinien stracić i tak się na szczęście stało. Niestety takich głupich kierowców wciąż jest bardzo dużo niestety i obawiam się, że ich liczba nie spada.......

 • gość 2018-07-10 19:53:49

  Podsumuje co napisałem... Nie pochwalam chłopaka za to, że udowodnił, że jego padło potrafi pojechać ponad 100km/h. Ale też nie pochwalam łapania kierowców na radar na dojeździe, na "Iskrę od ruskich", czy stojąc obok transformatora... A także jak w tym przypadku w wątpliwy sposób, bo nie można w 100% powiedzieć że to było przekroczenie o ponad 50km/h, bo mogło być o równe 50. I coraz więcej Starostów w identycznym przypadku uniewinnia kierowców. Postępowanie kończy się surowym mandatem. Czy to dobrze czy nie dobrze- każdy sam oceni. I tu pochwalam kolegę "normal'a". Zrozumiał że chodziło mi o zwrócenie uwagi na to że nie była to klarowna sytuacja i tyle- nie chodziło mi o żaden przekaz. Zaprezentował swoje zdanie, z kulturą i poziomem. Za to "Hary" to zwykły burak. Jazgocze jak pies na łańcuchu, za każdym razem jak coś się poruszy. Już od jakiegoś czasu, za każdym razem gdy czytam komentarze, zawsze widzę ten jazgot, wszystko wiedzącego i na wszystkim się znającego "Harego"... Ograniczonego umysłowo buraka który sam jeździ stwarzając zagrożenie... Twoje zachowanie wskazuje na to że jesteś grubym, zapoconym, trolem po 40ce, w strasznie nieszczęśliwym związku, nie lubianym przez sąsiadów, który wchodzi tu po to żeby wyładować swoją frustrację- prawda? Nie odpowiadaj. My wiemy że prawda :)

 • gość 2018-07-10 20:02:05

  Dla ludzi o odpowiedniej kulturze osobistej znalazłem coś na temat tego paradoksu: https://www.youtube.com/watch?v=PoINyga32OI

 • Hary - niezalogowany 2018-07-11 06:16:45

  Gościu, tlumaczysz się jak sierota, a nawet się nie podpiszesz. Na nic twój przydlugi wywód bo napisałem już ze gdyby kogoś zabił jadąc te 100 to nie robiłoby to żadnej różnicy zarówno zabitemu jak i rodzinie. On nie jechał za szybko o 3 km ale o 53, czujesz różnice??? Nie będę się bawił w zgadywanki ile ty masz lat, jak spocone i grube cielsko bo to uraga mojej inteligencji jak również dyskusja z kimś o takim poziomie intelektualnym, placzacym na forum, że hary nie zrozumiał, a na dodatek nakrzyczal i w dodatku jest gruby. Idź się wyplakac do mamy, obejrzyj bajkę i nie zawracaj d...y. Zapraszam do dyskusji w obronie biednych kierowców pod artykułem o śmiertelnym wypadku gdzie przez takiego imbecyla zginął niewinny człowiek. Wytłumacz rodzinie że winny jest niewinny bo jechał tylko o 0,5 km za szybko.

 • gość 2018-07-11 09:15:24

  "Gościu" ja się tu nikomu nie tłumaczę, tylko pochwaliłem "normal'a" za jego kulturę osobistą i napisałem co myślę o tłumoku który próbuje mi wmówić że gloryfikuje jakieś "zabijanie na drodze"... Ubzdurałeś sobie coś o czym ja nawet słowem nie napisałem i ciągle swoje... Ja o wątpliwości prawnej zatrzymania prawa jazdy w tym konkretnym przypadku (co już zauważają starostowie- przykład w filmie) a jakiś debil o zabijaniu i zabijaniu... I mam rozumieć że się podpisujesz w urzędzie w ten sposób?- ciekawe... Lat mam wystarczająco żeby gasić takich nieudaczników jak ty, tak w internecie, jak i w życiu... Może też nam powiesz o jakiej "inteligencji" mówisz, bo nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego że wszyscy cię tu mają za półmózga- poczytaj komentarze pod swoimi wypocinami, moralisto od siedmiu boleści...

 • Hary - niezalogowany 2018-07-11 10:54:21

  gamonia to se znajdz w rodzinie, tłumoka też... Po co wypisujesz swoje durne kocopoły, bazgrzesz o jakiejś zasadności prawnej gdy w rzeczywistości twoje psuudo wywody sprowadzają się do obrony potencjalnych morderców, dajesz im furtkę przyzwolenia do swoich rajdów! i po co to? powypisuj te idiotyzmy pod artykułami o śmiertelnych wypadkach. może i intencja była inna ale wszystko jest kwestią taktu i wyczucia. artykuł o tym, że złapano rajdowca, który przekroczył o drugie tyle prędkość a tu taki pisze, że nic się nie "stao" bo mógł tyle jechać, nie "zabirajcie" mu prawka, najwyżej kogoś zabije! pomyśl trochę człeczyno, to naprawdę nie boli. wpisami jakichś anonimowych gimnazjalistów też się nie będę przejmował. piszesz półmózg? dziękuje za komplement ćwierćinteligencie! wniosek jeden, do mojego poziomu jeszcze trochę ci brakuje!

 • normal - niezalogowany 2018-07-11 11:56:06

  Gościu z godziny 9:15 nie tłumacz Haremu, nie warto sam widzisz........ Są tacy, którzy nie są w stanie zrozumieć tego o czym ktoś pisze. Są też tacy, którzy potrafią ośmieszyć się jednym wpisem. Tak już niestety zostanie i tego nie zmienimy.

 • gość 2018-07-11 20:36:28

  No jasne, że mi i nam wszystkim brakuje dużo do twojego poziomu... W końcu masz takt i wyczucie... Wpadasz na anonimowe forum i bluzgasz wszystkich co mają coś do powiedzenia, bo przecież masz dużo frustracji do rozładowania. I nie piszę tylko o tym artykule... Jak wspominałem wyżej, już od dłuższego czasu obserwuję takie twoje zachowanie i irytację innych użytkowników. Zazwyczaj albo nie wchodzili ponownie i nie wiedzieli o tym, albo odpuszczali bo ich przekrzykiwałeś. Nieliczni pisali co o tym myślą. I znowu, ja nigdzie nie mówię że "mógł tyle jechać" (co chcesz na siłę mi wmówić), tylko że policja nie powinna mu w tej sytuacji zabrać prawa jazdy, z uwagi na niedoskonałość urządzeń z których korzysta i często niewłaściwy sposób ich użycia. Może i tobie przyda się kiedyś ta wiedza, jak zatnie ci się gaz w Korsie. Naiwnym jest myślenie że uratowali komuś życie bo chłopak jeździ bez prawka (chyba nikt nie wieży że siedzi w domu), albo że będą jeździć wolniej, jak się nie dowiedzą że w sporadycznych przypadkach policja jest nadgorliwa... I dziękuj sobie, że rozdmuchałeś swoim chamstwem wielką aferę- na pewno dzięki temu nikt nie zauważył mojego nie wiele znaczącego wpisu... Teraz jesteś winny doinformowania społeczeństwa (jeszcze pewnie ktoś film obejrzał), przez co wszyscy będą jeździć o 3 km/h szybciej. Normal, ja wiem z kim mam do czynienia, bo od jakiegoś czasu zerkam nie tylko na artykuły, ale także na komentarze i wiem jaki to typ człowieka... Ale w końcu ktoś, kogo nie mógł przekrzyczeć, wytłumaczył mu jak się zachowuje... Teraz jak widać powyżej, wie jak to jest być obrażonym i w końcu przyznał że jest półmuzgiem, a nawet uznał to za komplement. :)

 • Hary - niezalogowany 2018-07-11 22:35:14

  "Wierzy" się pisze. "RZ"

 • Aresek - niezalogowany 2018-07-12 20:39:24

  Żyjemy w państwie prawa, więc jeżeli prawo jazdy zabierane jest po przekroczeniu 50 km/h, a on jechał 103 to jest coś takiego jak błąd pomiarowy i równie dobrze mógł jechać 99 km/h. To raz. Dwa - chyba każdy wie jak w Polsce wyglądają tereny zabudowane - trzy chałupy na krzyż, 0 ludzi na drodze, może ze 2 kury się kręcą. Taka prawda. Oczywiście nie bronię go, bo i tak jechał o dużo za szybko, ale mierzyli go pewnie gdzieś przed końcem terenu zabudowanego, siedząc w krzakach i używając nielegalnej iskry. Cała polska rzeczywistość.

Dodajesz jako: |

Piraci Drogowi, Regimin - więcej informacji

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

KREDYTY POŻYCZKI HIPOTEKI

Pożyczki Bankowe do 250 000 spłata do 144 m-cy Pożyczki Poza Bankowe do 40 0000 spłata do 60 m-cy Pożyczki na Oświadczenie do 25 000 spłata do 48..


Zobacz ogłoszenie

Policealna Szkoła Medyczna w

Zespół Medycznych Szkół w Ciechanowie zatrudni nauczyciela kosmetologii, system zaoczny w wymiarze 4/18 etatu. Wykształcenie wyższe magisterskie lub..


Zobacz ogłoszenie

Spawacze - Oferuję

Work Balance jest agencją z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w usługach z zakresu leasingu pracowniczego. To niezwykle korzystne..


Zobacz ogłoszenie

INSTALATOR SYSTEMÓW

FIRMA ZATRUDNI INSTALATORÓW/SERWISANTÓW SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ. PRACA NA TERENIE CIECHANOWA I OKOLIC. ATRAKCYJNE ZAROBKI. PRACA W MŁODYM ZGRANYM..


Zobacz ogłoszenie

NC+ PROMOCJA!!

Zapoznaj się z wyjątkową ofertą od NC+: - pakiet Start+, 79 kanałów już od 9,99 - pakiet comfort+, 114 kanałów już od 19,99 - pakiet extra+, 152..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez ciechanowinaczej.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

R4BC PL SP Z O O z siedzibą w Ciechanów 06-400, Plac Tadeusza Kościuszki 13a lok.7

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"