:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

Piotr Bukartyk w Zgrzycie

Kiedy: 2018-05-13 , godzina: 19:00 | Gdzie: Fabryka Kultury Zgrzyt

Koncerty, Piotr Bukartyk Zgrzycie - zdjęcie, fotografia

W niedzielę (13 maja) o godz. 19:00 w  Fabryce Kultury ZGRZYT zagości Piotr Bukartyk. promujący swoją najnowszą płytę " Ja, wolny człowiek".

Premiera płyty odbyła się 8.12.17. Jest to zbiór piosenek wykonywanych w audycji Wojciecha Maana w każdy piątek tygodnia. Płyta nagrana w ducie ze znakomitym gitarzystą Krzysztofem Kawałko

A tak mówi o tej płycie sam Piotr Bukartyk: Chciałbym móc powiedzieć, że tą płytą zamykam pewien rozdział, ale wiem, że ten rozdział wolałby, żebym to ja się zamknął. Oto skromny wybór napisanych niedawno, mało tanecznych piosenek. Nagraliśmy je „na setkę”, bo każda z nich miała w radio właśnie taką premierę - nie słyszałem Waszej reakcji, ale wiedziałem, że nie jestem sam i że nie śpiewam w próżnię. Ostatnio, tak jak wielu z Was czuję, że gadam do ściany. Chyba właśnie o tym jest ta płyta - pamiątka z czasów, które będę chciał zapomnieć. 

Bilety na niedzielny koncert do nabycia na stronie biletyna.pl

Piotr Bukartyk w Zgrzycie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl