:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Pikietowali przed ratuszem [foto/wideo]

  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
05/02/2019 10:51
Adam Mosakowski

Sprawa wypowiedzenia przez Miasto Ciechanów, umowy najmu Pani Danucie Ceranowskiej - kupcowi z hali targowej "Bloki", trwa nadal.

W ostatni czwartek (31.01.2019) tuż przed styczniowym posiedzeniem Rady Miasta Ciechanów, na Placu Jana Pawła II odbyła się pikieta obrońców Pani Danuty. Uczestnicy, pod oknami Urzędu Miasta, wyrażali swoje niezadowolenie z działań prezydenta Kosińskiego. W swoistego rodzaju proteście, czynnie brali udział radni miejscy klubu Prawo i Sprawiedliwość. Sama zainteresowana poinformowała, że kolejny raz zwróciła się z pisemna prośbą do prezydenta Ciechanowa o zmianę decyzji. 

Szerzej na temat konfliktu pisaliśmy TUTAJ

 

Pikietowali przed ratuszem [foto/wideo] komentarze opinie

  • gość 2019-02-05 12:03:58

    To jakiś absurd! Najpierw kobieta protestuje w sprawie panujących warunków, a teraz po wypowiedzeniu umowy zwraca się z prośbą o zmianę decyzji. Zrobiła hałas na całe miasto, szukała wszędzie poparcia, zmanipulowała wielu mieszkańców, a teraz jak się prowokacja nie udała, potulnie chce wrócić na swoje miejsce. Wstydu nie masz kobieto! Mam nadzieję, że Prezydent się nie ugnie i nie cofnie decyzji.

  • gość 2019-02-05 12:22:07

    Z deptakiem było podobnie. Nikt z urzędników nie pytał nikogo o zdanie. Efekt - samobójstwo, puste lokale,a galeria emerytów niemieckich ma się dobrze,jakby nasza polska Mrówka nie wystarczyła w Ciechanowie. Mam wątpliwości czy w urzędzie ciechanowskim siedzą "nasi". U niemców wiedzą jak pogodzić powstawanie galerii z przeszłością - budują je w centrum miasta - Coburg,Wittenberg czy Suhl. Miasteczka wielkości Ciechanowa. A u nas? 5 galerii rozsianych po całym mieście. W każdej to samo,a centrum robi się puste.

  • gość 2019-02-05 12:23:36

    Nie ma wtydu ? człowieku co ty wiesz. Kobicina domaga sie swojego i jako pierwsza zwraca uwage na słóików, którzy zastwaiają cały dworzec autami a ty musisz o wstydzie. Pozdrawiam !

  • karolinka - niezalogowany 2019-02-05 12:34:15

    Ciekawe co robi tam kandydat na Prezydenta Miasta z PIS. Ale może to tylko zbieg okoliczności

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 12:35:28

    Jesli nie miala racji to nie znaczy ze w dwa trzy dni czlowiek dostaje kopa przez gnojka zwanego prezydentem.Za kadencji poprzedniego popelnil samobojstwo pracownik hali mosir.Ot obaj pelni empatii

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 12:47:54

    Piketa z 10 osób w tym połowa PiS śmiech na sali.Prezydenta wybrało 80%ciechanowian i czas się z tym pogodzić mili państwo A nie robić wies!

  • gość 2019-02-05 12:53:02

    Do tego co pisze o słoikach - Parking przy hali i koło dworca to jest Parking Parkuj i Jedż - wybudowany właśnie w tym celu aby dojeżdżający mogli zostawić auto i dalej pojechać pociągiem. Jest zbudowany ze środków specjalnie przyznanych na ten cel. W innych miastach takim parkingiem zarządzają Koleje Mazowieckie tylko u nas dostał to w zarządzanie prezydent i tu się pojawia problem, bo nie ma regulaminu tego parkingu, ani bramek, które upoważniają do wjazdu po okazaniu biletu kolejowego. tak to działa w innych miastach. W Ciechanowie zarządca parkingu nie kwapi się jakoś do ustalenia jego regulaminu.

  • gość 2019-02-05 12:57:51

    Każdy kto ma choć trochę empatii, zrozumie kobietę i współczuje jej. Nikt nie chciałby być tak potraktowany. Niech każdy „wejdzie w jej buty, postawi się w położeniu tej kobiety”. Cieszę się że tyle osób ją wspiera. Super, że są !!!!

  • AniaGość - niezalogowany 2019-02-05 13:14:25

    Panie prezydencie sama na pana głosowałam niech pan pomoże kobiecie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 13:29:57

    Panie prezydeńcie proszę spojrzeć na sytuację materialną i nie pozbawić jej warunków do skromnego życia. Popierałam Pana w wyborach

  • gość 2019-02-05 14:02:42

    Panie Prezydencie, proszę się nie uginać i nie zmieniać decyzji.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 14:04:23

    I co z tego że 80% głosowało na obecnego Prezydenta, ja też głosowałam na niego, ale w tej sprawie go nie popieram. Mściwość nie popłaca. Trzeba być mądrzejszym

  • Prezydent - niezalogowany 2019-02-05 14:14:59

    Niechaj Ci sie wiedzie kobieto, szukaj roboty. Ja jako prezydent miasta poratuje Cie dyszką

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 14:19:59

    Ale pikieta niech idzie chandlowac na aleksandowke będzie miała lepiej a nie ludziom głowę zawraca

  • gość 2019-02-05 14:22:07

    Skoro ta kobieta dostała wymówienie bez podania przyczyny, to tym bardziej bulwersuje fakt nie przyjęcia jej przez włodarza miasta. Trzykrotna odmowa wskazuje na dyskryminację samotnej matki, która ma prawo walczyć o swoje i godność. Nie poszła żebrać o zasiłek czy dotacje jak inni ze stowarzyszeń. Nie znam kobiety, ale wiem że poniżanie jej czy jakiekolwiek wykluczenie, to niegodne zachowanie.

  • Sylwia - niezalogowany 2019-02-05 14:24:43

    Panie prezydencie czasami wiecej szasunku i poparcia mozna uzyskać zmieniajac swoja decyzje. Buta i foch nie przystoi urzednikowi na tym stanowisku. To ludzie Pana wybrali. Kobieta ma ciezka sytuacje wiem bo jestem jej sasiadka i zeby chodzila zebrala o pomoc nie -Ona od rana do nocy ciezko pracuje. Nie wie Pan co bedzie przy następnych wyborach i czy nadal bedzie Pan mial ta posade.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 14:28:25

    Kobieta bez wstydu i tyle. Jeśli nie odpowiadają jej warunki na hali to niech wynajmie lokal na Warszawskiej jakich pełno będzie miała ciepło i bardziej komfortowo. Kiedyś stała na mrozie w metalowej budzie teraz ma warunki jak należy i nadal źle. Kobieto skoro masz 3 dzieci to chyba masz co robić prawda? Nie rób im wstydu tylko weź się za szukanie nowego miejsca do pracy. Najlepiej niech się każdy użala a Prezydent nie ma co robić tylko rozwiązywać takie durne problemy. Popieram w 100 % Pana Prezydenta i decyzja powinna być utrzymana zresztą po liczbie protestujących widać że tylko nieliczni uważają inaczej.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 14:45:17

    Dla kogo durny problem to durny a dla tej pani nie jest durny bo ma dzieci na utrzymaniu i rachunki do opłacenia. Miasto może każdemu z kupców z Hali Targowej złożyć trzymiesięczne wypowiedzenie bez podania uzasadnienia. I to jest w porządku??? Bójcie się, nic nie żądajcie bo Was wyrzucę z Hali, bo może mam kogoś na Wasze miejsce???

  • gość 2019-02-05 15:24:33

    Pan prezydent przestraszył się tej mizernej pikiety i dał nogę z sesji Rady Miasta.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 15:26:17

    Szkoda że te Pania poparli tylko radni z jednego klubu PiS A gdzie są pozostali ? Podlizuja się P Kosinskiemu .Przypominam państwu radnym jesteście dla mieszkańców a nie dla prezydenta Może odezwie się P Rzeplinska P Smolinska przecież szlyscie z takimi ambitnymi hasłami Nie dla wladzy a dla mieszkańców I co? I bzik .A P Ceranowska niech walczy do końca może rozmiekczy ta znieczulice .A może powinna zainteresowac swoim problemem media ogólnopolskie?

  • gość 2019-02-05 15:46:07

    Rzeczywiście, tam w tle pojawia się i znika pan, który też startował na prezydenta. Niech pani Ceranowska nie myśli, że ktoś z ważnych ją poprze. Na jej ogniu pieką własną pieczeń- taka jest polityka. Nie przyszli dla pani C. tylko przeciw Kosińskiemu.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 16:13:38

    A co oznacza słowo SŁOIKI w odniesieniu do parkowania przed hala bo nie za bardzo rozumiem ?

  • nie głosujący - niezalogowany 2019-02-05 16:17:30

    Nie Ona jedna ma dzieci i problem z pracą .... Teraz niech każdy kto nie pracy pikietuje pod ratuszem.... A jeżeli umowa została wypowiedziana bezprawnie zapraszam do Sądu ....

  • gość 2019-02-05 16:27:49

    Dla tej osoby SŁOIK to chyba osoba która dojeżdża pociągiem do miejsca pracy, nie ważne czy do Konopek, do Gołotczyzny, Mławy, Pomiechówka czy Warszawy.... Słoik to Cie zrobił a wieko urodziło rodowity ciechanowianinie spod ciechanowskiej wsi .... ręce opadają po prostu

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 17:36:22

    Nie bronicie prezydenta Wyszła jego niedojrzałość P Kosinski otwórz se na mieszkańców Ciechanowa.Z tego co mi opowiadała sama zainteresowana to próbowała spotkać się z prezydentem - bezskutecznie.Nawet podczas sesji Rady Miasta jak zaczęła mówić Danusia to Prezydent Kosinski opuścił salę Czy to jest w porządku?Ocencie sami.

  • 123 - niezalogowany 2019-02-05 17:43:33

    A gdzie dzieci pani Danuty C? Nie popierają mamy?

  • Qwerty - niezalogowany 2019-02-05 18:17:50

    Ta hala to jedna wielka porażka.zimno jak w psiarni.towary bida...

  • gość 2019-02-05 18:40:16

    Nie zdziwie sie jak za pare lat przy mrozach -20 -30 stopni mrozu reszta wyjdzie na ulice, jak śmieli się wszyscy z Pana który stał pod sądem, a później pracownicy wychodzili

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 18:46:45

    Słoikiem nie jest osoba która która nie zostawia samochodu pod pkp i robi zakupy w hali targowejA reszta to słoiki hahahaha

  • czlowiek koń - niezalogowany 2019-02-05 18:49:03

    brawo Kosiński nie podobało sie przekupie to niech wypierdala, chory łeb

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 18:56:33

    Oglądałem program na TVP3 w sprawie Pani Ceranowskiej I po co ci to było Krzysztofie Szanuj ludzi a ludzie odplava ci tym samym Bardzo dobrze że P Danuta walczy o siebie i dzieci W studiu była P Poseł Cicholska u której pomocy szukała pokrzywdzona Szkoda że nie było nikogo z ratusza a dziennikarka powiedziała że byli zaproszeni.Czas się wycofać z głupiej decyzji P Prezydencie upor nic nie daje Od władzy wymaga się więcej więc czekamy na mądra i szybka decyzje

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 19:00:13

    nie oglądaj głupcze gebbelsowskiej szczujni tvp 3

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 19:15:23

    Gebelsoska szczujnia ? Co za dno reprezentuje autor tej wypowiedzi.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 19:29:29

    Ja proponuję p. Ceranowskiej budę z kartonów na Aleksandrówce skoro nie pasuje lokum w hali targowej. Powrót do przeszłości! Widocznie tęskni za budą! A w tej pikiecie faktycznie mnóstwo uczestników. Śmiech na sali. P. Prezydencie proszę nie ustępować.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 19:40:25

    Karma wraca

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 19:58:54

    Ja pracuję w firmie w której nikt nie martwi się o pracownika zatem nie rozumiem czemu tyle szumu wokół jakiejś osoby. Niech znajdzie sobie coś innego i nie robi zadymy. Teraz pikiety są trendy! A co do dzieci, to zdaje się że wszyscy łożymy na te nieszczęsne 500 + Więc proszę nie zastanawiać się dziećmi. Czasy że wszystko wszystkim się należy bezpowrotnie się skończyły. Szum o sprzedawczynię Żal czytać niektórych komentarzy.

  • gość 2019-02-05 20:01:38

    Pani poseł lansuje się, gdzie tylko może i tak naprawdę G..... ją obchodzi pani C. czy inna. Była okazja dołożyć Kosińskiemu, to w dyrdy poleciała. Dobrze, że prezydent się nie stawił do tej dekoracji.

  • gość 2019-02-05 20:06:23

    Parkingi przy dworcach są dla przesiadających się z samochodu na pociąg. Kupcy nie mają na co się skarżyć. Inna sprawa, czy taka hala była im potrzebna.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 20:09:28

    Jest tyle lokali do wynajęcie, chyba tą drogą trzeba iść.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 20:26:01

    Ja proponuję P Kosinskiego oprawić w ramki i oddawać mu hołd Przeciez P prezydent nic nie musi a na pewno dbać o ciechanowian Cóż dla niego znaczy PCeranowska On jest Pan i władca Ludzie otwórzcie oczy dziś P Danusia jutro Kowalski Malinowski ..............

  • Znawca - niezalogowany 2019-02-05 20:38:52

    Co Wy mówicie. Dajcie spokój panu Prezydentowi. Ta kobieta ma 3 dzieci, z czego najstarsza córka zarabia na siebie, uczac się w szkole wojskowej, syn jest podobno organistą i został najmłodszy. Wiec jaka wdowa z 3 dzieci, skoro 2 na siebie pracuje, i na pewno jej pomoga. Jak można na coś narzekać, a potem pikietować, bo to coś zostało zabrane. Niech ta kobieta się opamięta. Bo tylko wszystkich skłóca i manipuluje.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 20:41:11

    Jest tyle lokali w Ciechanowie do wynajęcia więc skoro nie pasuje hala bo zimno to szukać tam gdzie będzie dobrze. W czym problem

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 20:45:19

    Nie popierają,bo studiują i pracują. Skończcie z ta samotna i potrzebującą matka, bo ma więcej majątku niż wy wszyscy razem wzięci

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 21:11:45

    Widziałem kilka wpisów o poparciu 80%. Napewno tyle już nie jest. Do połowy poprzedniej kadencji widzieliśmy starania, inwestycje, pomoc, zmianę pokoleniową. Druga połowa kadencji była promocją siebie i swoich dokonań. Jednym słowem przemyślany PR. Teraz mamy.... Szkoda

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 21:19:55

    Nie bardzo rozumiem wymagań tej Pani. Jeszcze przed postawieniem nowej hali tak naprawdę nie było nigdy parkingu dla kupujących na bazarze. Odwieczny problem z parkowaniem przy bazarku pamiętam odkąd byłam dzieckiem.Samochody zostawione na ul. Świętochowskiego, Wyzwolenia... Przez wiele lat ta pani handlowała zimą, wiosną, latem , bez skargi na zimno, gorąc, brak parkingu i nagle obudziła się ? Co nie pasuje? A może opłaty za nową halę? Przecież zawsze mogła wrócić do swojej budki na dworzu... wielu kupców nadal stoi obok hali i nie mają z tym problemu! Ale po co? Lepiej zrobić zadymę na całe miasto, pokazać jaki Pan Prezydent jest pfe, bo nie wysłuchał wielce pokrzywdzonej , szczególnie brakiem parkingu

  • Kacper - niezalogowany 2019-02-05 21:20:05

    Pani strajkująca robi z siebie wielka ofiarę. W hasłach mówi o trójce dzieci, z czego najstarsze pracuje i samo się utrzymuje, a średnie jest organista i też swoje zarabia. MANIPULACJA LUDŹMI!! PANIE PREZYDENCIE NIECH PAN NIE ULEGA!!

  • kuba - niezalogowany 2019-02-05 21:24:47

    Panie Kacprze, najstarszy z synów Pani Danuty C. za dobre wyniki w nauce na pewno dostaje dodatkowe stypendium

  • Kacper - niezalogowany 2019-02-05 21:28:30

    Z tego co wiem, ledwo zdaje w maturalnej klasie

  • Profesur Wiktor wektor - niezalogowany 2019-02-05 21:37:42

    Co to ma być??? To nazywajo pikieta? Toć tam stoi 5 osób!!! Telewizji się naoglodali i myślą że zrobią drugie krakowskie przedmieście? Zapłaciliby chociaż jakimś menelom po 2 jabcoki tak żeby ze setka ich przyszła to by jakoś wyglądało... A tak??? Eh, szkoda gadać!

  • gość 2019-02-05 21:47:55

    Wonsaty redaktorzyna, 50 letni emeryt co mu się nudzi i nie chce się iść do roboty szuka taniej sensacji. Brodaty z odcieniem rudego lisa przynajmniej się nie odzywa. Jak ich kolesie z pewnej partii oddali dzięki tym redaktorzynom władzę w mieście młodym i zwinnym tych dwóch dostało hemoroidów i nie może na dupie usiedzieć. Jest panie wonsaty taka maść nazwya się .... "Maść na bół dupy" dostaniecie to bez recepty :-) Brawo Prezydent.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 21:53:48

    Pani Danuto najwyższy czas się przekwalifikować kariera w handlu chemią na bazarku to już przeszłość

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 22:05:54

    Brawo Prezydent ? A to ciekawe Krzywdzi ludzi nie słucha ludzi a wy piszecie brawo To jest gownarzeria a nie kierowanie 40 tys miastem

  • Profesor Wiktor Wektor - niezalogowany 2019-02-05 22:11:20

    Po pierwsze, jakiś debil podszywa się pod mój nick. Dalej, ogólnie bazarowi handlarze to ludzie pozbawieni uczuć wyższych. Zrobią wszystko by zarobić jak najwięcej.Jeżeli chodzi o powyższą panią niech da sobie spokój z handlem. Ona widzę że się już wyeksplotowała. Po prostu jest już zerem. Takie życie. Nasz Prezydent jest super. Najgorsze jest to że te szmaty pisowskie wpieprzają się w nasze życie i szukają jakieś karmy.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 22:32:09

    Nie Profesor Wiktor Wektor tylko bez mozg

  • gość 2019-02-05 22:34:17

    Czy to przypadek, że zwolennicy prezydenta najczęściej używają inwektyw, zieją nienawiścią, brakuje im elementarnej kultury dialogu?

  • Profesor Wiktor Wektor - niezalogowany 2019-02-05 22:39:42

    Uprzejmie proszę bez takich komentarzy. Są one nie na miejscu. Wiadomo że to napisała szmata pisowska

  • Gość - niezalogowany 2019-02-05 22:45:36

    To nie przypadek Takie środowisko wspiera P Kosinskiego Potrafią tylko obrażać argumentów zero Pewnie P Kosinski płonie że wstydu że ma takich wielbicieli

  • gość 2019-02-05 23:24:32

    Brodatego i wonsatego nie widzę.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-06 00:30:56

    Niech ta kobieta zastanowi się co robi.. Sama oczernia wszelkie działania Naszego Prezydenta, a teraz przyszła prosić o "łaskę"... Nie jest taka "święta", zawsze dbała tylko o siebie, a reszta to się dla niej nie liczyła... Jest egoistką i dlatego kupcy nie chcą mieć z nią doczynienia. Ma dobre "układy" więc pracę sobie znajdzie i to nie najgorszą... Sami zobaczycie...

  • Gość - niezalogowany 2019-02-06 07:19:47

    Ta kobieta wstydu nie ma, na wypowiedzenie sobie zasłużyła i niech nie plecie głupot że w imieniu wszystkich sprzedających działała. Nikt ją o to nie prosił, o niczym nie wiedzieliśmy. Nie chcemy jej już na hali, bo gdzie ona tam problemy. Wynajmij sobie kobieto lokal i bądź sama w sobie z dala od ludzi, bo chciała byś tylko wszystkimi rządzić i wszystkim rozkazywać.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-06 10:43:59

    Jednak mieszkańcy Ciechanowa to swi.........Cieszą się z czyjejś krzywdy

  • gość 2019-02-06 11:52:08

    Jakie pojęcie o wychowaniu dzieci ma ten, co uważa, że uczące się i studiujące będą matce dokładać? Może mają/ powinny jeszcze dokradać? Chłopak, który dorabia organistowaniem, musiał skończyć szkołę muzyczną. Talenty nie są demokratyczne. Ciągnąc dwie szkoły "ledwo zdaje" w klasie maturalnej- tylko ostatni głup może go tak oceniać. Jeżeli będzie chciał coś osiągnąć, musi zarobić na dobry instrument. Córka studiująca medycynę w szkole wojskowej też ma na co sensownie wydać swoje stypendium. A mieszkańcy Ciechanowa, którzy zjadliwie wyrażają się o sytuacji życiowej pani C. to nie świnie, nie bydlaki, tylko zwyczajne ludzkie bestie.

  • Profesur Wiktor wektor - niezalogowany 2019-02-06 12:25:55

    Mam w powazaniu i to głębokim te babe. System ja polknal, przetrawil i wydalil. Teraz trzeba posprzątać i Pan prezydent to zrobił.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-06 12:42:32

    Ty szmaciarzu

  • Gość - niezalogowany 2019-02-06 13:49:36

    Oczywiście, że mają na na co wydawac. Na siebie, odciążając matkę w ten sposób więc zostaje matka z 1 dzieckiem :)

  • Gość - niezalogowany 2019-02-06 14:38:06

    Boże jakie debile to komentują, to aż niemożliwe

  • gość 2019-02-06 14:46:40

    Ludzie jak wy się zachowujecie? Obrzydliwie! Zamiast próbować pomóc rozwiązać problem, to i z lewa i z prawa "opluwanie" i brak humanitarnych zasad. Opamiętajcie się! Może i kogoś z was lub waszych znajomych podobna rzecz dotknie i co wtedy? A wszystkie wpisy z totalną mową nienawiści powinien portal czyścić i kropka.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-06 14:46:51

    Zamiast pikietować to do roboty. Z pikietowania nie kupisz jedzenia. Chyba ze PiS sponsoruje??

  • Gość - niezalogowany 2019-02-06 14:49:17

    Obejrzałem filmik z pikiety. Parodia, żenada, wstyd. Niech ta baba się opanuje.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-06 14:54:16

    A na bazarku na Aleksandrówce mają się super. Ceny wywindowane, kroją klientów jak potrzeba.

  • gość 2019-02-06 15:02:24

    ojj chyba ostatnia kadencja szanownemu prezydencikowi się szykuje ;-)))

  • Gość - niezalogowany 2019-02-06 16:21:52

    Skoro ta Pani teraz bezrobotna to i tak na chleb będzie ją stać. Samotna matka trójki dzieci. 3x500 plus i dodatkowo pewnie zasiłek dla samotnie wychowującej dziecko czyli 386zl. A z racji posiadania trójki dzieci dodatek z tytułu wychowywania dziecka w rodzinie wielodzietnej w kwocie 80zl. Na chleb tą Panią stać. 1500+386+80=1966zł

  • Gość - niezalogowany 2019-02-06 16:22:40

    Za co ostatnia kadencja?, Za debilną handlarkę?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-06 16:47:55

    Gdyby było jej tak ciężko to pracowalaby zamiast wnosić ciągle skargi i zażalenia. Czy na hali będzie ogrzewanie czy nie, będzie parking czy nie to kto miałby do niej iść to by poszedł. Z tego co wiem od zawsze to był problematyczny człowiek, wiecznie się pchala tam gdzie jej nie chcieli. Co do dzieci to ze wszystkich zasiłków na nie ma. Najstarsza córka sobie radzi. Słowo "wdowa" jak najbardziej do niej pasuje, tylko czarna. Sieje zamęt. Nie obstaje za prezydentem ale nie popieram tego co robi ta kobieta. Setki ludzi traci prace, bo cięcia kosztów i inne. Tutaj ewidentnie wypowiedzenie miała swoją przyczyne jaka jest postawa P Ceranowskiej i niemożność spełnienia jej oczekiwań. Niech teraz idzie tam gdzie będzie jej lepiej. Pełno jest lokali do wynajęcia. Gdyby hale zbudowali inaczej opłaty byłyby większe to też byłby powód do zamieszania. Ludzie jesteście ślepi. Poparcie dla tej Pani organizujące jak poznacie sedno sprawy...

  • Gość - niezalogowany 2019-02-06 17:00:22

    Trójka dzieci, buhahah w tym dwójką dorosłych. Ta pani niech się do psychiatry uda bo ma z głową problem i większość to wie. Jak jej zimno niech sobie stoisko w mrowce lub marcredo wynajmnie. Ta baba to demon, milutka A co do czego to swoje robi. A co do handlu na warszawskiej w du... Z tym kogo to interesuje oprócz cwaniaczku czyli właścicieli lokali. Niech idą do pracy, pracy jest dużo. Cedrobu czeka z otwartymi rekami.

  • Podróżny - niezalogowany 2019-02-06 18:17:11

    Witam, mam takie pytanie. Gdzie przy naszym dworcu kolejowym przy ulicy Sienkiewicza, wydzielone są miejsca parkingowe "Park&Ride" dla mieszkańców podróżujących pociągiem do pracy - Warszawy. W sąsiedztwie hali targowej można parkować najwyżej do 2 godzin.

  • gość 2019-02-06 20:10:17

    Nie znam pani C. Nie wchodziłabym w jej sprawę z prezydentem. Jeśli ktoś kulturalnie i rzeczowo załatwia swoje sprawy, to nie zostanie potraktowany jak nachalny natręt. Niczego nie załatwi się krzykiem. I niczego nie powinno się załatwiać z dziećmi, ani przez dzieci. Ci, którzy szarpią dzieci pani C., dają b. zły przykład własnym. Jak rozumiem z komentarzy, wg norm ciechanowskich dzieci wychowane bez ojca to powinni być narkomani, łobuzy i złodzieje. Wtedy można by użalać się nad panią C. i okazywać swoją szlachetność dobrymi radami. A tak mówi się złośliwie o tej rodzinie w domu, a dzieci to przenoszą i zawiść rośnie.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-06 22:15:23

    Z naszym prezydentem nie można załatwić nic Ani spokojem ani nerwami .Jeśli PKosinski uzna że ma rację to żadne argumenty nie docierają Uwierzcie wiem co piszę bo doświadczyłem tego na własnej skórze

  • gość 2019-02-06 22:27:43

    Ale o czym ta dyskusja? Pani C. kilka miesięcy temu stratowała do Rady Powiatu z listy Prawi i Sprawiedliwi. Niestety, poniosła sromotną klęskę, co w starciu z wizją lepszego jutra, spotęgowało jej frustrację i chęć odwetu za swoje niepowodzenie. Rozpoczęła walkę z UM, zmobilizowała wszystkie frakcje polityczne przeciwne Kosińskiemu, stworzyła wydarzenie na FB, mobilizujące do agitacji przeciwko Prezydentowi, szerzyła nienawiść i publikowała oszczerstwa, ale za każdym razem robiła z siebie ofiarę... Zmanipulowała społeczeństwo i wprowadziła w nim podziały. Kto się na to dał nabrać? Ludzie, przecież jesteście inteligentni! Otwórzcie oczy i nie poddawajcie się intrygom tej kobiety! Życzę owocnych przemyśleń. Pozdrawiam!

  • gość 2019-02-06 22:39:04

    Gościu masz rację. tez na początku myślałem o tej sytuacji i szkoda mi było kobity. Ale ona jest chyba cwana i myslala że coś ugra z pomocą opozycji hahaha. Wstyd dla naszego miasta bo zrobiła pośmiewisko.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-06 22:47:04

    Kto ma inne zdanie niż władca miasta to niestety traci pracę. I to nie ważne czy w nerwach czy nie. Niestety taka jest smutna prawda. Dziennego człowieka wybraliśmy i musimy wytrzymać do końca kadencji.

  • gość 2019-02-07 01:15:12

    niestety ta nieszczerość i niesprawiedliwość w naszym mieście jest coraz bardziej widoczna, kto prawdomówny jest niewygodny, w ostatnim czasie wiele osób straciło pracę tylko za to że odważyło się powiedzieć co jest nie tak, można jednoznacznie stwierdzić ta rzekoma otwartość na problemy mieszkańców jest jedynie chwytem, co się w ostatnim czasie dla wielu okazuje chwytem poniżej pasa, nie ma nic wspólnego z dobrym obyczajem

  • Gość - niezalogowany 2019-02-07 09:18:00

    Dwa lata temu miałam problem z Wodociągami. O pomoc poprosiłam Pana Prezydenta, pomoc była natychmiastowa , był po mojej stronie. BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE PREZYDENCI CIECHANOWA I PIZDRAWIAM A przekupka ma troje czy czworo dzieci dostanie 500+ i ma cieplùtko. A PIS DA Handlarze twierdzą że handel si nie opłaca, nic się nie zarabia. To po kiego tam wynajmuje

  • Gość - niezalogowany 2019-02-07 10:25:54

    To gratuluję Ja nie miałem szczęście P Prezydent nie spotkał się ze mną a miał znaleźć czas za 3 miesiące Tak poinformowała mnie P z sekretariatu .PKosinski sprawy mieszkańców traktuje bardzo wybiurczo

  • gość 2019-02-07 11:59:55

    prezydent wodociągi ma pod nogą , kiwnie palcem a lecą w tamtą stronę, a pani z postu niech wyczyści buty swojemu prezydentowi a nie ubliża porządniej osobie co handlowała na bazarku 25 lat i ma do tego prawo, żadna prywata tego nie zmieni, ludzie obserwują i swoje wioski wyciągną, a swoją drogą jakiego pani poparcia użyła bo bez tego nikt bezinteresownie pomocy nie otrzymał niestety

  • gość 2019-02-07 12:10:41

    jak nisko trzeba upaść aby ,,przekupce" dzieciaki liczyć, wstydźcie się obrońcy swojego jak to ktoś rzekł ,,władcy"

  • gość 2019-02-07 19:47:27

    Takie wartości przeniosą ich dzieci do szkoły, przedszkola. To dom wychowuje.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-07 21:11:41

    Gdy czlowiek jest młody zimno mu nie groźne ale w starszym wieku trzeba inaczej juz dbac o siebie by dociągnąć do emerytury, wiec nie dziwię sie tej pani C., że o cos prosi...Kochani zaniechajmy tej mowy nienawisci i pomodlmy się o dobre rozwiązanie tej sprawy dla wszystkich zwasnionych stron. Ja też stracilam możliwość do pracy w tym mieście bo ktoś mi nje pomógł wręcz utrudnił...Zmienilam miejsce zamieszkania tam znalazłam bardzo dobrą pracę i cieszę się że tak się stało. Często nie dostrzegamy jakie rozwiązania są dla nas przygotowane, bo to naprawdę nie od nas zależy, a one są o wiele lepsze od tego, co było dotąd.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 15:58:38

    Troje prawie dorosłych dzieci i chałupa na Kargoszynie to nie jest objaw biedy. To że była na bazarze 25 lat nie znaczy że nie moze się zająć czymś innym i iść na etat