:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Pijany doprowadził do czołówki w centrum Ciechanowa

17/10/2018 16:55
Wypadki drogowe, Pijany doprowadził czołówki centrum Ciechanowa - zdjęcie, fotografia

Najechał na kolizję drogową i sam spowodował kolejną. Okazało się, że był kompletnie pijany.

Wszystko wydarzyło się w sobotę (13 października) około godz. 12:30 na ul. 3 Maja w Ciechanowie. Z ustaleń policji wynika, że 53-latek kierujący Fordem poruszał się w kierunku ul. Sienkiewicza. Na łuku ul. 3 Maja mężczyzna omijał pojazdy, które uczestniczyły w innym zdarzeniu drogowym i czołowo uderzył w jadącego z naprzeciwka Forda Mondeo.

W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Okazało się, że 53-latek miał w organizmie około 2,5 promila alkoholu. Grozi mu teraz m.in. do 2 lat więzienia oraz kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Pijany doprowadził do czołówki w centrum Ciechanowa komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-17 17:39:18

    Dać maksa pijanej szmacie.

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-10-17 17:43:59

    Przywiązać luja do drzewa na krubinie. Poic przez miesiac samą wódką, bez chleba!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-17 17:58:59

    Dokładnie!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-17 19:08:24

    Popieram, ale Morawiecki największy łgarz, wstyd

  • gość 2018-10-17 20:09:38

    Jechać z pijakami żulami narkomanami i nie oszczędzać tych ociężałych umysłowo.

  • Gość z krubina - niezalogowany 2018-10-17 20:59:08

    Brzechwa odpierdol się od krubina

  • Gość - niezalogowany 2018-10-17 21:25:54

    Każdego dnia czytam o pijanych kierowcach kurwa za niskie kary ? Czy im wóda już mózg zlasowała

  • gość 2018-10-17 21:42:31

    O gość od Morawieckiego postanowił nieco urozmaicić swoje posty xDD

  • gość 2018-10-17 23:00:18

    Posty a za ich pomocą życie seksualne... Wstawia je i klepie niemca po hełmie. Inaczej jego patyczek nie chce zapłonąć.

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-10-17 23:17:47

    Póki pijane lachudry będą wsiadac za kółko nie odpitole się od krubina! To miejsce jest świętym symbolem tej patologii szczurów !!!

  • gość 2018-10-17 23:24:48

    chyba wóda mózg zlasowła w pewnym sensie albo depresja i pija i jezdza

  • gość 2018-10-18 07:57:32

    Brzechwa kiedyś nałogowy żul, później go zaszyli i teraz ma się za moralistę... Niedaleko mnie mieszka taki, co jak podliczył to mu wyszło, że z cysternę spirytu przez swoje życie wywalił, a teraz nie ma słów na takich jaki sam kiedys był. Ktoś widzi analogię?

  • gość 2018-10-18 08:37:03

    No znowu gimnazjum na fali a szczególnie ten idiota ograniczony od Morawieckiego. pod każdym artykułem ograniczeniec daje komentarz o Morawieckim. Pewnie ty byś był lepszym łgarzem dzieciaku, brałbyś do własne kieszeczeni ale niestety los nie pozwolił zajmować stanowiska, bo nie ta gęba i nie ten rozum

  • Gośc - niezalogowany 2018-10-18 09:04:46

    Ten co pisze o Morawieckim pod wszystkimi komentarzami na kilku stronach chyba potrzebuje lekarza psychiatrę!

  • gość 2018-10-18 09:15:18

    ośc - niezalogowany 2018-10-18 09:04:46 Zgadzam się z Tobą. Te jego wpisy są już nudne i niczego nie wnoszą...