:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Pijany doprowadził do zderzenia czterech samochodów na drodze Ciechanów-Płońsk

Wypadki drogowe, Pijany doprowadził zderzenia czterech samochodów drodze Ciechanów Płońsk - zdjęcie, fotografia

Trzy osoby, w tym 2-letnie dziecko, trafiły do szpitala w wyniku zderzenia czterech aut na krajowej "pięćdziesiątce" pomiędzy Ciechanowem a Płońskiem. Sprawca był kompletnie pijany.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (7 października) około godz. 19:40 na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Koziminy (ok. 26 km od Ciechanowa). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 28-latek z pow. płońskiego kierujący Hondą na łuku drogi wyprzedzał Audi. W czasie wykonywania manewru Honda zawadziła o Audi, po czym czołowo zderzyła się z jadącym z naprzeciwka Volkswagenem Bora. Następnie w tył Volkswagena uderzył jeszcze VW Golf.
 
W wyniku zdarzenia do szpitala przewieziono kierowcę Hondy oraz podróżujące z nim niespełna 2-letnie dziecko oraz jego matkę. Okazało się, że 28-latek miał w organizmie ponad 2,3 promila alkoholu. Pozostali kierowcy: 21-letni mieszkaniec Sierpca - kierowca VW Bora, 26-letni mieszkaniec Sierpca - kierowca VW Golf oraz 20-letni mieszkaniec pow. pułtuskiego - kierowca Audi, byli trzeźwi i nie odnieśli żadnych obrażeń. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

Reklama

Pijany doprowadził do zderzenia czterech samochodów na drodze Ciechanów-Płońsk komentarze opinie

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-10-10 18:04:46

    Żądam sprzatniecia pijanych lajz, scierwa, lachudr z naszych drog. Niech im wybudują ośrodek w krubinie gdzie zostaną zamknięci i trzymani jedynie o chlebie i wódzie ewentualnie jakieś jabole. Z pieniędzy na które sami zapracuja ciężka praca w kamieniolomach!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 19:36:20

    Wolą ich odnawiac i dawać na leczenia, tak jak piszesz kamieniołomy i koniec. Dobrze, że nie zabił malutkiego dziecka palant, do piachu

  • gość 2018-10-10 20:11:10

    A ja Brzechwę bym wysłał na leczenie psychiatryczne, bo ewidentnie by mu się przydało. Tak się podniecił, że nie wygląda to zdrowo. Co do zdarzenia to już nie taki młody, a jaki głupi. Zona, czy tam konkubina nie lepsza. Widać że towarzystwo jakieś patologiczne.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 20:54:59

    A ja bym wszystkich pijanych kierowców do gazu, po jakimś czasie będzie z nimi spokój

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-10-10 22:16:45

    Ja bym również przeswietlil te lachudry co to bronią te pijane scierwa. Niedawno taki śmieć zabił pod Mława 15latka. Bo jechał po jabolu albo denaturacie. Ale to Brzechwa jest zły, niedobry i zawziety... Ci co tak bronią te lajzy pewnie sami chlaja dynx i później jeżdżą...

  • gość 2018-10-10 22:43:05

    Te Brzechwa- a czy ktoś tu takich broni, bo jakoś nie zauważyłem? Ale z tonu mógł byś spuścić, bo chamstwem świata nie zmienisz, a inaczej by się to czytało. Nie wiem czy wiesz ale tu dzieci też wchodzą

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-10-11 07:06:19

    No właśnie jeśli się w dyskusji atakuje osobę jawnie pietnujaca pijackie lajno znaczy się że się popiera te mendy... Logiczne. Więc albo ktoś krytykuje pijusow albo staje za nimi i krytykuje ich ciemiezycieli. Proste?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 07:47:02

    Pijanych morderców za kółkiem traktować jak morderców. Co za różnica czy zabija pchnięciem noża czy autem?

  • gość 2018-10-11 08:09:43

    Brzechwa. No właśnie twoje myślenie jest za proste... W życiu nie ma tylko koloru czarnego i białego, i jak ktoś lubi czarny, to automatycznie nienawidzi białego... Poza tym nie wszystkie swoje poglądy, należy natychmiast wykrzyczeć używając wulgaryzmów. Są jakieś zasady kultury i obyczaje. Zapewniam cię że wszyscy tutaj, są przeciwni jeżdżeniu po spożyciu i nie można zakładać że ci, którzy nie plują tu nienawiścią i wulgaryzmami, są za jeżdżeniem w tym stanie, albo im kibicują. To że tu napiszesz kilka zdań w tym tonie nic nie zmieni, bo kto by się tym przejmował, jedynie wprowadzasz tu nieprzyjemną atmosferę.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 08:15:06

    Jestem członkiem Pis i protestuje przeciw takim wypowiedziom. Każdemu może się zdarzyć.

  • gość 2018-10-11 09:32:32

    I właśnie dla tego uważamy Brzechwę za prostaka i idiotę!

  • gość 2018-10-11 10:31:15

    A dziś nasz Ciechanowski "pożyteczny idiota" przebrał się w barwy PISu. Szanowni Państwo uważajcie na niego- wygląda na to, że może mieć rozdwojenie jaźni, przez co może być szalenie niebezpieczny.

  • gość 2018-10-11 10:49:12

    Brzechwa generalnie to lubi żulków, tylko nie wie jak do nich zagadać żeby poczęstowali, i dla tego chodzi na nich wkurzony.

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-10-11 17:15:27

    Żałosne małpy. Bardziej niż zdrowie i życie swoich dzieci stresuje ich Brzechwa pietnujacy pijaczyny. Zapewniam was że wśród tych pomstujacych nie ma rodzica, którego dziecko zostało chociaż lekko potracone przez zapijaczone scierwo. Nie wspominam już o innych przypadkach, jak rodzice tego 15 letniego biednego dzieciaka pod Mława... No ale to już każdy ma swoją hierarchie wartości i niech zdecyduje kto jest realnym zagrożeniem dla dzieci - pijane scierwo za kółkiem czy Brzechwa piszący komentarze...

  • gość 2018-10-11 20:25:26

    Brzechwa myśli chyba, że ktoś go słucha i jego pitolenie ma jakiś wpływ na społeczeństwo... Żenada.

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-10-11 22:25:46

    Weź się za robotę gamoniu, nie wypisuj swoich pierdół. Jak dla ciebie pijane scierwa siejace zagrożenie dla wszystkich, łącznie z twoimi dziećmi, nie są problemem, nie przeszkadzają ci, a przeszkadzaja czyjeś komentarze w słusznej sprawie to wyłącz komputer, nie czytaj. Idź, wesprzyj meneli groszem, niech piją, jeżdżą i zabijają! Żenada!

  • gość 2018-10-11 22:58:37

    Dobrze powiedziane... "Weż się za robotę gamoniu, nie wypisuj swoich pierdół." Wytłumaczyłem ci (nie odpłatnie) co nieco, jakim jesteś prostakiem i jak bardzo się mylisz, a ty dalej swoje... Widocznie taki typ. Skoro nie dotarło, to pewnie i młotkiem ci tego nie wbije... Już pozostaniesz takim tępym zakapiorem, który żyje po to żeby budzić zażenowanie i niesmak u innych ludzi.

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-10-12 09:54:31

    Wracaj do swojego zalosnego życia kretynie, wspieraj dalej pijackie scierwa skoro tak cię drażnią ich ciemiezyciele...

  • gość 2018-10-12 11:50:12

    I znowu muszę zacytować trafny fragment: "Wracaj do swojego zalosnego życia kretynie". Widzę nasz ciemiężycielu, że masz się za superbohatera, pokroju spidermana albo batmana :) Marzysz pewnie o tytule: "Ciemiężyciel zapobiegł wypadkowi plując przekleństwami i chamstwem na jednym z portali." Żyjesz w świecie fantazy chyba. Wróć do realu człowieku. Jesteś burakiem który tyle że poszczeka żeby poczuć się lepiej.

  • gość 2018-10-12 11:55:59

    NA pewno tacy bardzo się przejęli tym co o nich napisałeś i już więcej nie wsiądą po spożyciu :) Za to reszta która to czytała już wie kim jesteś...

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-10-13 22:14:44

    Stulic ryje pijacy! Gardze pijackim scierwem za kółkiem!

Dodajesz jako: |

Wypadki drogowe, Ciechanów - więcej informacji