:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

Pierwsza porażka Szymona Kołeckiego w oktagonie [wideo]

MMA, Pierwsza porażka Szymona Kołeckiego oktagonie [wideo] - zdjęcie, fotografia

W siódmym pojedynku w formule MMA Szymon Kołecki po raz pierwszy musiał uznać wyższość rywala. Po trzyrundowym starciu z Michałem Bobrowskim, sędziowie przyznali zwycięstwo zawodnikowi z Dzierżeniowa.

Mieszkaniec Ciechanowa, który do tej pory wszystkie walki kończył efektownymi nokautami, tym razem po raz pierwszy musiał walczyć przez wszystkie trzy rundy. Kołecki rozpoczął w swoim stylu i od pierwszych sekund ruszył na rywala, zasypując go ciosami. Młodszy o 13 lat Bobrowski przetrwał jednak atak olimpijczyka i z minuty na minutę osiągał przewagę na rywalem. Po pierwszej rundzie Kołecki wyraźnie opadł z sił, co odbiło się na jego aktywności w kolejnych odsłonach walki. Wykorzystał to Bobrowski, który konsekwentnie punktował rywala, budując tym samym swoją przewagę w oczach sędziów. Ci po ostatniej rundzie jednogłośnie przyznali zwycięstwo 23-latkowi (wszyscy sędziowie punktowali 30:27 na korzyść Bobrowskiego).

Skrót walki Kołecki - Bobrowski możecie obejrzeć TUTAJ.

(fot. arch. Bartłomiej Zborowski)

Pierwsza porażka Szymona Kołeckiego w oktagonie [wideo] komentarze opinie

• Gość - niezalogowany 2018-08-20 19:38:15

Brawo Michał w końcu ktoś dał nauczkę Kołeckiemu

• gość 2018-08-20 20:44:46

A już potrzebował nauczki? Szkoda,że przegrał.

• Gość - niezalogowany 2018-08-20 21:41:32

Bardzo dobrze że przegrał może nauczy się że nie wystarczy kondycja na 1 rundę tylko na trzy.

• Łukasz - niezalogowany 2018-08-23 22:10:52

Porazka jest nauka z której wyciaga sie wnioski, a ktora daje w przyszlosci wygrana. Gratuluje

Dodajesz jako: Zaloguj się