:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Pełna sala na koncercie sylwestrowym w PCKiSz (zdjęcia)

Na zakończenie 2017 roku Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki przygotowało dla wszystkich Koncert Sylwestrowy "Najpiękniejsze pieśni Świata" w wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarków.  

Odbył się on w niedzielę sylwestrową, w sali widowiskowej PCKiSz. Poprowadziła go Zofia Czernicka – polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna i konferansjerka, osobowość telewizyjna TVP. Oprócz rodziców (śpiewaków operowych)  Iwony Kaczmarek (sopran) i Piotra Kaczmarka (tenor dramatyczny)  wystąpili ich genialni synowie: Adam - tenor (14 lat)  i Wojciech – bas baryton (18 lat). Śpiewająca Rodzina Kaczmarków wykonała wiele znanych arii i duetów z opery i operetek, piosenki z musicali, a także światowe i polskie standardy muzyki estradowej. Podczas antraktu, w Galerii im. Bolesława Biegasa PCKiSz, Dyrektor PCKiSz - Teresa Kaczorowska, otworzyła aukcyjną wystawę dzieł sztuki ciechanowskich artystów na Fundusz „Sztuka Młodych”. Dzieła te zostaną wylicytowane podczas GALI 2018, w sobotę, 13 stycznia 2018 r. 

Podczas Koncertu Sylwestrowego na wszystkich czekała lampka szampana i symboliczny bankiet, ufundowany przez Restaurację "Qbatura" w Ciechanowie. 

Pełna sala na koncercie sylwestrowym w PCKiSz (zdjęcia) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Koncerty, Ciechanów - więcej informacji