:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C rozproszone chmury

Paliło się w Ciechanowie i Glinojecku

Trzy pożary odnotowali w ostatnich dwóch dniach strażacy z PSP Ciechanów. Dwukrotnie paliło się na terenie Ciechanowa, a jeden pożar miał miejsce w Glinojecku.

W Ciechanowie doszło do pożarów nieużytków. W czwartek (13 września) przed godz. 15:00 paliła się sucha trawa przy ul. Parkowej. Był to niewielki pożar, który objął powierzchnię około 20 m2. Działania strażaków trwały ok. pół godziny. Z kolei dziś (14 września) po godz. 6:00 płonęły nieużytki przy ul. Monte Cassino. Ogień pojawił się około 30 metrów od drogi. Pożar ugaszono podając prąd wody.

Z kolei w Glinojecku zapaliły się sadze w kominie domu jednorodzinnego. Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 20:40 przy ul. Leśnej. Jeszcze przed przyjazdem strażaków domownicy wygasili palenisko. - Po częściowym zdemontowaniu komina wydobywał się z niego ogień, co wskazywało na zaawansowany pożar sadzy. Natychmiastowo przystąpiliśmy do wygaszania w przewodzie piaskiem oraz wapnem. Po wygaszeniu profilaktycznie oczyściliśmy przewód kominowy - relacjonują ochotnicy z OSP Glinojeck, którzy na miejscu interweniowali wraz z zastępem JRG Ciechanów. Cała akcja trwała ok. 40 minut.

(fot. OSP Glinojeck)

Paliło się w Ciechanowie i Glinojecku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Pożary, Ciechanów - więcej informacji