:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Ostrzeżenie! Zła jakość powietrza na Mazowszu

Komunikaty, Ostrzeżenie! jakość powietrza Mazowszu - zdjęcie, fotografia

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało dziś (poniedziałek, 18 grudnia) ostrzeżenie pierwszego stopnia, dotyczące złej jakości powietrza na terenie Mazowsza. Miejscami normy zostały przekroczone ponad dwukrotnie.

Ostrzeżenie dotyczy wysokiego stężenia w powietrzu pyłów zawieszonych PM 2,5 i PM 10. Alert ma obowiązywać przez cały dzień.

Oznacza to, że osoby z grup wrażliwych powinny unikać wychodzenia na zewnątrz. Mowa przede wszystkim o małych dzieciach, kobietach w ciąży, osobach starszych oraz cierpiących na choroby serca lub układu oddechowego. Z kolei osobom dorosłym bez kłopotów ze zdrowiem zalecono powstrzymanie się od aktywności fizycznej na otwartym powietrzu. 

Ostrzeżenie! Zła jakość powietrza na Mazowszu komentarze opinie

 • gość 2017-12-18 12:39:42

  Mieszkam na Armii Krajowej . Wczoraj wieczorem powietrze było tragiczne. Po prostu z na osiedlu Jeziorko właściciele domów zaczęli palić w piecach , nie wiem czym ale dziwne że zaczynają aż się ściemni . Czemu nie są karani mandatami za smrodzenie

 • Gość - niezalogowany 2017-12-18 12:49:03

  Ciekawe co ty byś zrobił ze starymi oponami i innymi syfami

 • gość 2017-12-18 12:57:36

  do: Gość z Armii Krajowej - Dziwne rzeczy opowiadasz, prawie wszystkie domy na tym osiedlu mają ogrzewanie gazowe

 • gość 2017-12-18 16:24:59

  Zróbcie coś z oświetleniem skrzyżowania 11Pułku z 11listopada. W tym tygodniu kilka razy trafiłem na kierowcę,który przeciął to skrzyżowanie,kiedy ja miałem zielone. Już był wypadek niedawno z udziałem radiowozu na tym skrzyżowaniu. Czy musi dojść do tragedii,żeby coś z tym zrobić?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Komunikaty, - więcej informacji