:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

OSP Lekowo wśród nominowanych do Florianów 2017!

Działania Strażaków, Lekowo wśród nominowanych Florianów 2017! - zdjęcie, fotografia

Ochotnicza Straż Pożarna z Lekowa w gminie Regimin znalazła się w gronie 57 podmiotów nominowanych do Florianów w ramach pierwszej edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów.

Do konkursu zgłoszono 375 prospołecznych inicjatyw z całej Polski. Kapituła konkursu wyłoniła właśnie spośród nich 57 nominacji, które będą rywalizować w 12 kategoriach. Wśród nich znalazły się 54 prospołeczne inicjatywy oraz 3 najlepszych pracodawców, zgłoszonych przez uczestników konkursu.

OSP Lekowo może otrzymać nagrodę w kategorii "Kultura i tradycja". O wyróżnienie będzie rywalizować z pięcioma innymi Ochotniczymi Strażami Pożarnymi z województw pomorskiego, opolskiego i śląskiego. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali, która odbędzie się 4 maja w Karolinie.

Floriany to konkurs organizowany przez Związek OSP RP, którego celem jest promowanie i nagradzanie najlepszych inicjatyw społecznych, realizowanych przez Ochotnicze Straże Pożarne.

OSP Lekowo wśród nominowanych do Florianów 2017! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl