:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Opel wypadł z drogi i dachował. Zginęła młoda kobieta

26/11/2018 09:51
Wypadki drogowe, wypadł drogi dachował Zginęła młoda kobieta - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2

Jedna osoba zginęła w wypadku z udziałem osobowego Opla. Auto wypadło z drogi i dachowało.

Do wypadku doszło w ostatni piątek (23 listopada) po godz. 9:00 na drodze powiatowej w miejscowości Cieszkowo Stare (powiat płoński). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca Oplem Astra 24-latka na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wypadło z drogi i dachowało w polu. Podróżująca samochodem mieszkanka gminy Baboszewo wypadła z auta. W wyniku odniesionych obrażeń zmarła na miejscu zdarzenia.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności i przyczyn zdarzenia.

(fot. OSP Baboszewo)

Opel wypadł z drogi i dachował. Zginęła młoda kobieta komentarze opinie

  • gość 2018-11-26 10:03:03

    Zdjęcia z takich wypadków powinny być bardziej promowane żeby trafiły o jak największej liczby kierowców, mam na myśli by inni wyciągneli wnioski i mieli nauczkę. Nie oceniam tej sytuacji bo nie znam. Kondolencje dla rodziny

  • gość 2018-11-26 10:13:39

    PASY ZAPINAJCIE!!!!!!!! JEST PRZYKŁAD DLACZEGO WARTO!!!

  • Hary - niezalogowany 2018-11-26 10:25:35

    [*]

  • Gość - niezalogowany 2018-11-26 10:41:45

    Tyle się powtarza zapinac pasy

  • Gość - niezalogowany 2018-11-26 10:56:10

    Tyle się powtarza, zmieniać opony na zimowe, tyle się powtarza, jak jest ślisko to się nie zapierdala. Jakby jechała wolniej to by nie wypadła na zakręcie. Kondolencje dla rodziny.

  • gość 2018-11-26 11:30:51

    Tak bardzo nam Ciebie brakuje.. kondolencje dla rodziny [*]

  • gość 2018-11-26 14:24:22

    Tyle się powtarze - nie wychodźcie z domu.

  • Koko - niezalogowany 2018-11-26 14:35:59

    Szkoda młodej dziewczyny. Fizyka to nauka która rządzi światem. Prędkość, masa i tarcie. Tego nie dała rady oszukać.

  • gość 2018-11-26 14:38:23

    Fizyki właśnie nie da się oszukać niestety. Współczuje rodzinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-26 15:30:24

    24 lata. Całe życie przed nią. Przykre.

  • gość 2018-11-26 16:41:11

    Co to znaczy całe życie przed nią? Każdy kiedyś umrze, jej dane było żeby umarła w tym wypadku

  • Kancelaria - niezalogowany 2018-11-26 18:01:39

    Pomoc prawna kancelaria adwokacka telefon 798201032

  • Gość - niezalogowany 2018-11-27 08:24:40

    To, co się obecnie dzieje o czym świadczy? Młoda kobieta ginie z powodu praw fizyki? To jest szybkość! Znam prawa Jula. Brak wyobraźni i szybka jazda. Jest znak, który wskazuje ograniczenie prędkości. Na pewno jeździła nie raz pokonywła tę trasę. To jest tragedia. To przypadek sprawił, że

  • Gość - niezalogowany 2018-11-27 08:28:24

    To, co się obecnie dzieje o czym świadczy? Młoda kobieta ginie z powodu praw fizyki? To jest szybkość! Znam prawa Jula. Brak wyobraźni i szybka jazda. Jest znak, który wskazuje ograniczenie prędkości. Na pewno jeździła nie raz pokonywła tę trasę. To jest tragedia. To przypadek sprawił, że zginęła.

  • gość 2018-11-27 13:30:44

    Nie dostosowanie się do warunków drogowych + pewnie nie zapięte pasy = ŚMIERĆ. Szkoda dziewczyny ale niestety sama sobie zafundowała taki los...

Dodajesz jako: |

Wypadki drogowe, - więcej informacji