:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Od 0:2 do 4:2. Imponująca pogoń Tęczy Ojrzeń

Piłka Nożna, Imponująca pogoń Tęczy Ojrzeń - zdjęcie, fotografia

Emocjonujący mecz obejrzeli w miniony weekend kibice w Ojrzeniu. Tamtejsza Tęcza po szalonej pogoni pokonała drużynę ze Strzegowa, mimo że do przerwy przegrywała różnicą dwóch bramek.

Gospodarze byli faworytem w starciu z przedostatnią drużyną ligi okręgowej. Mecz ułożył się jednak po myśli przyjezdnych, którzy już w 9 minucie wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Pawła Nicgorskiego. Jeszcze przed przerwą Strzegowo podwyższyło na 2:0, a na listę strzelców wpisał się Dominik Pacuszka. W drugiej połowie Tęcza pokazała jednak charakter i zdołała odwrócić losy spotkania. Sygnał do ataku dał doświadczony Łukasz Kozłowski, który w 50 minucie zdobył bramkę kontaktową, a zaledwie pięć minut później doprowadził do remisu. Drużyna z Ojrzenia ani myślała zadowalać się jednak remisem i ruszyła do walki o pełną pulę. To przyniosło efekt już w 63 minucie, kiedy na 3:2 trafił Patryk Purzycki. Ten sam zawodnik dobił rywali ze Strzegowa w samej końcówce, ustalając wynik spotkania na 4:2 dla gospodarzy.

Obecnie Tęcza zajmuje w tabeli 11. miejsce, z dorobkiem 28 punktów. W najbliższą sobotę (12 maja) o godz. 13:00 zmierzy się na wyjeździe z czwartą Makowianką Maków Mazowiecki.

Tęcza Ojrzeń - Strzegowo 4:2 (0:2)

Bramki: 50' i 55' Kozłowski, 63' i 89' Purzycki (Tęcza)' 9' Nicgorski, 37' Pacuszka (Strzegowo).

Skład Tęczy: Lewandowski; Tokarski, Konop, Traczyk, D.Sawicki (46' Olszewski), Wesołowski, Pniewski (61' Purzycki), A.Sawicki (75' Zmudczyński), Świtalski (85' Pyrzanowski), Kozłowski (70' Suwiński), Karczewski.