:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

O konflikcie ws. Hali Targowej w programie interwencyjnym TV Trwam [wideo]

Społeczeństwo, konflikcie Targowej programie interwencyjnym Trwam [wideo] - zdjęcie, fotografia

Po raz kolejny ekipa programu interwencyjnego "Po stronie prawdy", emitowanego w TV Trwam, zawitała do Ciechanowa. W ostatnią środę (6 lutego) dziennikarze zajęli się sprawą Danuty Ceranowskiej - kupca z Hali Targowej, która otrzymała od prezydenta miasta wypowiedzenie umowy dzierżawy lokalu handlowego.

W trakcie godzinnego programu zaprezentowano stanowisko zarówno samej zainteresowanej, jak również Urzędu Miasta, który reprezentowała Renata Jeziółkowska - rzecznik prasowy ratusza. W programie wzięli również udział m.in. poseł Anna Cicholska, radni miejscy i powiatowi z Prawa i Sprawiedliwości oraz mieszkańcy.

Program w całości można obejrzeć TUTAJ.

(fot. kadr TV Trwam)

Reklama

O konflikcie ws. Hali Targowej w programie interwencyjnym TV Trwam [wideo] komentarze opinie

  • gość 2019-02-08 13:52:21

    Prawie sami działacze PiS. Nie dziwne bo ta pani na radną startowała

  • gość 2019-02-08 14:04:15

    Jaki protest taka telewizja

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 14:24:27

    Jaki konflikt,taka telewizja....

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 14:28:43

    Wymowiwnie najmu lokalu to nie ograniczenie swobody działalności gospodarczej. Ale sam program w tv TRWAM świadczy o tej Pani która zawraca prezydentowi głowę niepotrzebnymi sprawami. Naprawdę jest tyle lokali do wynajęcia w Ciechanowie z ,,lepszymi'' parkingami których nikt nie zostawia i uddogodnieniami że naprawdę nie trzeba tak tego nagłaśniać całemu światu. Co do tv trwam to wszystko się zgadza na proteście przed ratuszem również protestowały panie z koła żywego różańca z parafii św Piotra. Ludzie zajmijcie się czymś pożytecznym bo te panie mówiąc różaniec zajmują się oczernianiem ludzi.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 14:35:42

    Cicholska jest podobno wrogiem mamy P. Prezydenta Kosińskiego.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 14:44:24

    Po co o tym cyrku pisać. Kobieta robi z siebie celebrytkę. Mało to ludzi w Ciechanowie ma problemy w pracy? Czy wszyscy latają z tym do Prezydenta? Zamiast marnować czas na takie cuda proszę lepiej zacząć szukać nowego lokalu i pracować dalej. Hala to nie jedyne miejsce w którym można prowadzić handel chemią! Bardzo dobra decyzja Miasta chętnych na Pani miejsce będzie wielu.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 14:57:29

    Czytałem,że w Srebrna Tower rusza wynajem lokali usługowych.

  • gość 2019-02-08 15:00:13

    Pisiorki ją podpalają. Ona sama myśli, że się na tym wybije. Podobnych sytuacji w Polsce i na świecie są miliony i dotykają ludzi w znacznie gorszej sytuacji życiowej i materialnej. Wypowiedzenie umowy!? Proszę Was.... Zamiast siać gówno burzę proponuję Pani C. działać w zakresie znalezienia pracy a nie wysyłanie sms'ów z nie swojego numeru telefonu. Pozdrawiam.

  • gość 2019-02-08 15:02:04

    hamska wyrafinowana handlara a ciekawe dlaczego sprawa zajela się telewizja trwam no bo udziela się wkosciele brawo panie prezydencie niech jej pis pomoze i ksiądz tylko nie za ludzkie pieniądze tylko za se zarobione.

  • gość 2019-02-08 15:04:44

    pedzic te towarzystwo do roboty a nie obijac się za nasze brawo prezydent.

  • gość 2019-02-08 15:08:46

    hrabianka k;imatyzacja ogrzewanie i jeszcze czego może dodatek ze zyje do pisu i telewizji trwam za kogo to się ma te towarzystwo popieram prezydenta.

  • gość 2019-02-08 15:13:36

    Jak coś gospodarz dla miasta dobrze zrobi to znajdą się wszy co będą go gryzły - i takimi te baby są ! A ta nieszczęśliwa niech się weźmie za robotę i nie szuka dziury w całym ! Tylko podpuszczają babę i lata to i mąci ! Z tym rozumem napewno prezydentem nie będzie !

  • JKM - niezalogowany 2019-02-08 15:20:19

    I tak to jak wiesniaki z PSL (pomoagamy swoim ludziom) dorwą się do wąłdzy :) sami ich wybraliście neobolszewizm. Całe rodziny widzę ze wspierają Elpresidente ;) jakie miasto taki prezydent

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 15:23:09

    No proszę jeszcze proboszcz z parafii św. Piotra zamieszany. Jakoś mnie to nie dziwi, a skoro tak w kościele się udziela ta Pani to niech jej parafia pracę da i będzie po sprawie hahaha

  • gość 2019-02-08 15:36:15

    TV Trwam i sami działacze pis - jesteście dobrymi ludźmi załatwcie u prezesa jakiś lokalik w dwóch wieżach na srebrnej i wszyscy będa zadowoleni.

  • gość 2019-02-08 15:38:14

    Skoro jest trwam to może łojciec tadzio załatwi jakiś lokal od bezdomnego ? :)

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 15:39:48

    Tylko czekać kiedy Papa Tadek z Torunia zajmie się toą sprawą.Może ukarać to miasto i cały Ciechanów będzie wyklęty...

  • gość 2019-02-08 15:45:32

    Dalej lizcie pupcie baby krzysiowi zalosni jesteście

  • Ela - niezalogowany 2019-02-08 15:50:00

    Ta Pani całe życie jest na NIE. Wszystko zawsze źle i nic nie pasuje. Wiedziała do jakiego lokalu wchodzi z interesem więc o co się rozchodzi. Jak jej nie pasuje to niech poszuka sobie innego lokum, np. w centrum.

  • gość 2019-02-08 15:54:05

    SPIEPRZAJTA pis-lamskie DZIADY-- trwamy niech zajmą sie ZŁODZIEJSTWEM -KŁAMSTWAMI - OKRADANIEM POLAKÓW przez tzw. rząd---SIEDLISKO- OSZUSTÓW BŁAZNÓW- BANDYTÓW--KONFIDENTÓW

  • Profesur Wiktor wektor - niezalogowany 2019-02-08 16:06:52

    Ta baba okazała się zbednym elementem systemu. System ja zezarl, przetrawil i wydalil. Na koniec z jego wnętrzności wydobył się głośny, siarczysty i smierdzacy piard. To właśnie te zgromadzenia.

  • gość 2019-02-08 16:10:36

    musze jako gosc...juz mnie mdli od tej glupawki co sie dzieje wokol tej pani i hali.Zastawia sie biedna wdowa dziecmi.....na dzieci ma chyba rente rodzinna po ojcu i plus 500.niejedna matka trojki dzieci nie ma takich pieniedzy a tatus nie placi alimentow dobrze sobie zyjac. Ta pani posiada rowniez jakies hektary podobno....ale to nie wazne-biedna, pokrzywdzona...a dlaczego tak jest? Otoz chyba za bardzo przejela sie rola wystepowania publicznie i obrzucania blotem prezydenta i miasto. Kiedy ma czas na takie sprawy pracujac i chowajac 3 dzieci...tu wiec, tam manifestacja,...gdzie indziej telewizja.....ile mozna " robic" we wlasne gniazdo?litosci...opamietajcie sie kochani....a moze ta pani prosto z hali skoczy do ratusza na prezydenta? Poparcia szuka w pisie i kosciele-nikogo tu na fotkach nie widze z osob handlujacych na hali....wszystkim cieplo tylko paniusi zimno???? niech sie wezmie za robote i przestanie bruzdzic i wstyd robic wszystkim handlujacym tam ludziom.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 16:11:32

    Po co ta telewizja , jeszcze Trwam jeszcze ta pani męczennica zostanie.

  • gość 2019-02-08 16:20:28

    Pozdro dla Tadzia ;)

  • gość 2019-02-08 16:23:45

    Ona nawet nie mieszka w Ciechanowie a ma pretensje do prezydenta nie wiadomo z jakiej racji. A dwoje dzieci ma dorosłych z tego co wiem. Typowe granie na emocjach.

  • gość 2019-02-08 16:25:59

    Może by w końcu urzędnicy z UM zajęli się swoją robotą, a nie bronią wiernie, ale miernie swojego pana w godzinach pracy. Kolejki ludzi czekają.

  • gość 2019-02-08 16:43:25

    Nie jestem pracownikiem UM. Pracuję w firmie prywatnej od 12 lat. Mam umowę z pracodawcą, która mówi jasno że może zostać rozwiązana bez podawania przyczyn z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. Taką podpisałem i jeżeli zostałaby mi wypowiedziana nie latałbym i robił z tego szopki tylko poszukał nowej. Do tego samego zachęcam tą Panią z trojgiem dzieci.

  • gość 2019-02-08 17:14:07

    Panie prezydencie proszę usprawnić organizację pracy w urzędzie tak aby pracownicy w godzinach pracy nie mieli tyle werwy do obrony pana stanowiska niszczącego niewinnych ludzi, na forum nie związanym z pracą urzędu

  • Profesor Wiktor Wektor - niezalogowany 2019-02-08 17:17:13

    Co za łajzie powyższej spodobał się mój nick. Ale do rzeczy. Samo to że było to nagłośnione w TV TRWAM to już największe bagno i wstyd.Redaktor mylił nazwisko tej szalonej pani. Wkoło same pisowskie gęby. A pani poseł Cicholskiej twarz to się wszystkim już chyba znudziła na ciech.inaczej. Rzygać się chce.A co do pani Ceranowskiej to całe życie handlowała w błocie po kolana a zimą na mrozie. Teraz to wielka dama. Petycję podpisało podobno kilkaset osób, a na pikiecie pod ratuszem było kilka dewotek.Wstyd dla naszego miasta.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 17:30:16

    Żeby poznać prawdę trzeba wysłuchać dwóch stron.a nie piszecie ta ma rację albo on ma rację.pani Cicholska była nauczycielka Pana Kosińskiego i nie słyszałem o żadnym konflikcie co wy tu piszecie zam Pana Kosiński ego od dziecka i panią Cicholska też bardzo poważne ludzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 17:43:58

    Się w dupie poprzewracalo tej całej pani ceranowskiej troszeczkę.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 17:46:35

    Co znaczy niszczyć niewinnych ludzi ?
    Ja chętnie pomogę Pani znaleźć nowy lokal jak ma z tym problem. Ale zakupów na pewno u niej nie zrobię!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 17:51:02

    Cyt. Prezydent powiedział,że temperatura nie spadnie poniżej 0° i nikt z protestujących nie mówi,że jest np -0,5° ?????
    Daj kurze grzędę !!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 17:51:03

    Czekamy na Ojca Rydzyka!
    Wspomóż ojcze bo koło żywego różańca już nie daje rady A kobieta nie może znaleźć lokalu w całym Ciechanowie i to jest główny problem.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 17:57:48

    Ale w Ciechanowie jest prostackie towarzystwo Mają satysfakcję że kobieta zostanie bez środków do życia bo wladza publiczna robi co chce Ludzie ogarnijcie się bo wstyd Przecież trzeba stać murem za kimś komu dzieje się krzywda.A wy co ? Żal nawet komentowac

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 18:02:35

    Ta kobieta jest popaprana

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 18:06:19

    Proponuje procesję wokół hali targowej. Przed wejściem powinni pełnić wartę panowie z Krucjaty Chrystusowej.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 18:06:36

    Ile w was chamstwa, obłudy i załamania. Lecicie wszyscy do kościoła jak coś złego dzieje się w rodzinie, jak trzeba zorganizować pogrzeb wtedy wchodzicie kościołowi w tyłek, żeby ksiądz jak najlepiej powiedział o zmarłym, jesteście żałośni.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 18:41:40

    Ty zakłamany dewocie, jak ty bredzisz

  • Takiej szopki dawno nie widzia - niezalogowany 2019-02-08 18:53:51

    Takiej szopki dawno nie widziałem...z tych komentarz

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 19:18:42

    TV agenta Rydzka.

  • gość 2019-02-08 20:09:30

    To nie są działania w obronie jakiejś tam pani C., tylko walka przegranych z urzędującym Prezydentem. Pani C. jest tylko figurantem wygodnym do manipulacji. Oni i miłosierdzie Boże zatrudnią do walki o stołki.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 20:17:10

    Żal to czytać komentarze popierajace ta Panią.. Nikt jej środków do życia nie pozbawia sama narzeka a teraz robi sensacje.. Zapewne prezydent postąpił zgodnie z prawem i człowiek nie należący do Pisowskiej bandy nie robił by z tego afery.. Całe nasze Pisowskie elity nawet Pani Cicholska - wstyd (znam kobietę jeszcze z czasów jak uczyla w szkole.. nie spodziewała bym się) Ludzie jesteście ślepi myśląc że ktokolwiek chce biednej Pani Danucie pomoc.. To polityczna gierka a ta kobieta dla nikogo tak naprawdę się nie liczy.. Sama narobi sobie wrogów..
    Ps. Słusznie ktoś napisał jaki protest taka telewizja :) Pzdr

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 20:34:00

    Mogł gówniarz prezydent i jego gowniarskie damskie doradczynie sprawę załatwić honorowo.Taki jest PSL.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 20:39:32

    Czekamy na księdza Rydzyka

  • Profesur Wiktor wektor - niezalogowany 2019-02-08 21:04:03

    Gardze ta baba i jej obrońcami. A tera idę na flache bo jestem już po robocie. Majster mnie dziś opitolil bo mnie przyłapal na spaniu w robocie. Zamiast kopać doły wypiłem flachie i się uwalilem w rowie...ale oto już weekend! Niech żyje bal!

  • mieszkaniec - niezalogowany 2019-02-08 21:12:38

    No dobra, kobita ma odwagę głośno powiedzieć o problemach które są na hali targowej ale czy to powód żeby wypowiadać jej umowę , nawet jak nie można tych problemów rozwiązać? Dopóki płaci czynsz i podatki to po jaką cholerę jej wypowiadać umowę? Wydaje mi się że gdyby warunki były nieadekwatne do oczekiwań to wypowiedzieć umowę powinna pani Cyranowska a nie prezydent.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 21:19:06

    Trwam mozna nazwac telewizja ? Hehhe

  • gość 2019-02-08 21:28:04

    Panie prezydencie niech pan nie kroczy ta droga niech pan nie bedzie butny i pełen arogancji bo taka buta zawsze konczy sie upadkiem. Niech pan zawróci z tej drogi to pan za nasze pieniadze powinien słuzyc mieszkankom. To pan jest dla nas a nie my dla pana. Niech pan przestanie betonować ulice, stawiać donice z drzewkami. misie i bąbki niech pan zajmie sie tym co ważne i istotne dla mieszkańców. Niech pan obniży opłaty za wodę i scieki, za miejsce na cmentarzu, za smieci itp.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 21:43:52

    Onanizm wzmacnia organizm. Polecam protestujoncym ( żeby móc była z wami).

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 21:52:01

    Ten profesur to cham i kutas. PWW

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 22:29:06

    Wybudował halę wygrał II turę to teraz pokazał kim jest . A swoją drogą to niedługo będą tam pustki .Porównajcie tylko ilu jest kupujących na hali a ilu np w Marcredo .I wcale nie chodzi tu o parking czy o temperaturę.

  • gość 2019-02-08 23:17:38

    niestety prawdą jest to że na budowę hali czy jak ktoś uznał wiaty, poszły miliony, wstęga przecięta a tu okazuje się że gospodarz nie dopatrzył wielu podstawowych do przewidzenia w procesie inwestycyjnym problemów, a teraz ktoś śmie narzekać że mu towar zamarznie, to ma zapaść się pod ziemię a jak nie pełni jadu obrońcy posuną się do linczu, radziłbym się opamiętać, pełnić funkcję gospodarza miasta trzeba z klasą, oby tu jej nie zabrakło bo mleko się rozlało

  • gość 2019-02-08 23:22:41

    pełen szacunek i podziękowanie dla telewizji za pokazanie krzywdy ludzkiej

  • gość 2019-02-08 23:27:09

    teraz pis przeszkadza drodzy państwo, a jak w poprzedniej kadencji rady miasta pisiaki i kosiniaki razem we wspólnocie Ciechanów rąbali to wam nie przeszkadzali, żałosne to i śmieszne zarazem

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 23:40:27

    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 01:30:54

    "Panie prezydencie proszę usprawnić organizację pracy w urzędzie tak aby pracownicy w godzinach pracy nie mieli tyle werwy do obrony pana stanowiska niszczącego niewinnych ludzi, na forum nie związanym z pracą urzędu" -Panie Prezydencie, proszę o aktywizację emerytów i rencistów tak aby poza kółkiem rozancowym mieli zajęcie by nie pierdzielić głupot po internetach..... Na prawdę...

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 02:30:56

    Czytając te komentarze , to tyle jadu i nie nawiści się propaguje. Ale cóż wszędzie bród i smród . Ja bym zburzył tą hale vel buźnice i postawił parking poziomowy. Poszeżył dworzec kolejowy by rodziny z dziećmi i osoby podróżujące mieli jak czekać na pociągi. Nie droga knajpka , i nie będzie problemu. Bynajmniej podróżujący skorzystają. Ludzie co musza do dworca dojechać , by dotrzeć do pracy.

  • gość 2019-02-09 02:33:54

    Szok!!! PiS występuję w sprawie pokrzywdzonej przez Pana Prezydenta Pani Danucie oczekując zrozumienia i obiektywizmu, a tymczasem ten sam PiS przyczynia się do zwolnienia Pani Małgosi - notabene Mamy Pana Prezydenta ze stanowiska sekretarza Gminy Regimin z powodu rzekomego braku zaufania nowej Pani Wójt, która nie zna tak naprawdę kompetencji Pani Sekretarz :) Koń by się uśmiał z tego stanowiska PiSu , walczącego o tzw. sprawiedliwość!!! Ludzie, ogarnijcie się!!! Sam PiS daje przykład, że nie każdemu można "ufać"! Żenuła i tyle!

  • gość 2019-02-09 07:19:16

    Cicholska : szczęśbożę, buhahaha

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 09:55:53

    Trzeba zwiększyć datki dla Tadeusza,to będzie dobra telenowela.A potem,potem to już tylko zostanie powołana komisja śledcza ds hali targowej w Ciechanowie.
    Przewodniczącym będzie Misio;bo przecież już wkrótce przestanie pierdzieć w pasiaki.A jakieś stanowisko trzeba tak zasłużonemu działaczowi znaleźć.A o jego nieskazitelności poręczy sam ojciec Tadzio.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 10:34:52

    Ojej nie martwcie się mama PKosinskiego już ma dobrą posade Kumpel z PSL załatwił
    Teraz gdzie indziej będzie gnebila ludzi Pracownicy urzędu w Regiminie odetchnęli Nasz P prezydent ma dobrą nauczycielkę i wie jak dokuczyć drugiemu człowiekowi Długo by pisał a szkoda mi czasu

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 10:42:45

    A co wspólnego z tą całą sprawą ma Urząd Gminy w Regiminie ???

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 10:45:56

    Skoro szkoda Ci czasu,to przestań zabierać tu głos;tylko różaniec do ręki i módl się o kolejny pontyfikat Jarosława wielkiego i kota jego.

  • gość 2019-02-09 10:50:54

    Rodziny prezydentów, burmistrzów, wójtów, posłów też muszą gdzieś pracować; nie przejdą na garnuszek swoich krewnych. Odrębną sprawą jest to, że pani Cicholska ma duże skłonności do teatralizacji polityki, ogromne parcie na szkło i talent do intryganctwa.

  • gość 2019-02-09 11:18:00

    Obejrzałem całe nagranie. Rzecznik prezydenta nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie redaktora. Przybrała jedynie negatywną, nastawioną na konflikt, narrację. Ratusz chciał zrobić z poszkodowanej wariatkę i awanturnicę. To się nie udało. Jest mi wstyd za takie lokalne władze.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 11:48:21

    Ale z ciebie .....brak slow bo każde będzie za łagodne Tak modlę się za takich ludzi jak ty odmawiam różaniec chodzę do kościoła i jestem z tego dumny


  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 12:16:03

    I pewnie jeszcze ministrantem byłeś ?
    Bolało ?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 12:48:34

    Wybudowano ,,piękna "chale tylko ciekawe czy t a chala zarabia na swoje utrzymanie czy my mieszkancy czasami nie dokladamy do tego interesu.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 13:15:41

    Biedna kobieta, bo nie nabrała wody w usta i ośmieliła się głośno mówić i z tego powodu została skrzywdzona. Lepiej siedzieć cicho i nic nie mówić, wtedy wszystko będzie, jak być powinno...

  • 3 sort - niezalogowany 2019-02-09 15:32:50

    Jak jest dym to w ilości siła. Historia to nieraz udowodniła. Widocznie Pani roszczeniowa nie ma poparcia u swoich kolegów i koleżanek kupców z którymi cierpi tą niedolę. A Kosiniak się Trwam nie przestraszy. Narka.

  • gość 2019-02-09 15:46:48

    Prawda nie ma stron. PRAWDA LEŻY POŚRODKU. Więc już sam tytuł programu jest stronniczy.

  • Kibic - niezalogowany 2019-02-09 16:30:22

    Ale w tym Ciechanowie profesorów obywateli RP ze stażem w UB. Emerytura przycieta to PIS wrogiem.

  • gość 2019-02-09 16:49:13

    a może cba sprawdzi ten projekt co i za ile miało byc a ile i za ile ją zbudowano

  • Lewactwu stop - niezalogowany 2019-02-09 16:50:18

    Ale tego lewactwa na tym forum. Zflustrowane to towarzystwo zieje jadem że ich od koryta PIS odstawil. Mordy nie wyparzone jadą po kościele ale i tak ich rodzina tam zaniesie bo wstyd że mieli takiego śmiecia w rodzinie.

  • gość 2019-02-09 17:02:27

    nikt nie powinien zgłosic sie na to stanowisko a jedynie pani Ceranowska i dać 201zł

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 17:18:49

    Śmieć to Cię robił i mu nie wyszło.

  • Profesur Wiktor wektor - niezalogowany 2019-02-09 19:26:18

    Gardze wami robaki!!!

  • gość 2019-02-09 22:42:29

    bandytow pisowskich od rydzyka pogonili w ostrolece to teraz w ciechanowie chca sie zagniezdzić łotry . lać od razu po ryjach

  • gość 2019-02-09 23:57:07

    Bardzo brzydko się wyrażacie i nie utożsamiajcie się z pisem bo to jeszcze gorzej dla was. To nie partia do naśladowania wzorców. Dlaczego ten problem nie jest zakończony - bo podgrzewacie go sami tymi wpisami. Każdy ma problemy i sam je rozwiązuje. Nikt nie musi o nich wiedzieć. Ale tak może robią bezradni życiowo. To ich sposób na krzywdę własną. A księdza nie czepiajcie się bo on ma swoje podwórko i nie wychodzi poza nie. Prezydent nie jest od wykonywania poleceń kupców a od postepowania zgodnego z prawem i dbania o miasto. Nie może tracić pieniędzy na kupców leniwych do innych prac. Na pewno krzywda im się nie dzieje. Ciekawe czy płaca KRUS czy ZUS - cwaniaczki

  • gość 2019-02-10 00:01:04

    Lokali do wynajęcia w mieście jest wiele. Trzeba tylko się zainteresować. Można i sieć sklepów otworzyć jak jest się przedsiębiorczym a chyba ta Pani jest to sobie poradzi i pokaże wam klasę. A może tez złożyć dokumenty do Straży Miejskiej.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-10 08:47:14

    Rozśmieszył mnie komentarz,że jakoby ksiądz pilnuje swojego podwórka.A mnie się wydaje,że pchają się w politykę bo w temacie wiary nie mają nic ciekawego do powiedzenia ani zaoferowania.Czy tv Trwam,nie powinna programów religijnych emitować ?
    Czy kościół i jego tv powinni interesować się ciechanowskim pisiorkami ???

  • gość 2019-02-10 11:57:12

    Dobrze wypadł Ciechanowski PIS - to widać po komentarzach

  • Dariusz Golab - niezalogowany 2019-02-10 12:03:02

    Od pisiorkow to z daleka .Boli że mają sukcesy w rządzeniu i ogromne poparcie społeczne Nie wrocicie do zloba żeby znowu oszukiwać i okradać Polskę i Polaków.Psy szczekają a karawana jedzie dalej.Boli oj boli i dlatego w wielu wypowiedziach tyle obrazliwych słów Miłej niedzieli zycze

  • gość 2019-02-10 14:56:16

    Zawsze tak będzie jak władza będzie decydować kto może wynajmować a kto nie. Miasto wydaje KASĘ na "projekty" a potem są problemy. PRYWATNE BIZNESY TYLKO.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-10 15:27:55

    Jak widzę jakiegoś Pisiora w telewizji to mni się zbiera na wymioty tylko klamstwa oszustwa i wyciaganie pieniędzy.

  • Dariusz Golab - niezalogowany 2019-02-10 16:11:57

    Oglądaj TVN tam usłyszysz prawdę o prawdziwych Polakach i ich działaniach "dla dobra Polski" Masz wybor

  • gość 2019-02-10 17:26:23

    Pani Danuta z HALI TARGOWEJ zamiast robić teatrzyki przed Ratuszem i halą targową niech publicznie przeprosi Prezydenta Ciechanowa i może sprawa się zakończy pomyślnie.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-10 17:51:38

    Przeprosić to powinien P Kosinski za wyborcze kłamstwa jaki to On jest dla mieszkańców Właśnie pokazuje swoją prawdziwą twarz Wyznawcy P Kosinskiego oprawcie jego wizerunek w ramki i módlcie się do niego

  • gość 2019-02-10 18:00:24

    Prezydent reprezentuje interesy miasta, a ta pani, czy ten pan niech sobie wynajmą prywatnego adwokata.

  • gość 2019-02-10 18:05:22

    Przekupka nie jest w stanie obrazić Prezydenta i następny cyrk z przeprosinami może sobie darować. Nie rozdmuchujcie byle g.... na całą Polskę. Ile to jeszcze aktów tej tragikomedii.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-10 19:24:29

    Miasto to my mieszkańcy i prezydent jest naszym pracownikiem i powinien dbać o nasz interes i o dobro P Ceranowskiej a jeśli tego nie robi to jest słabym gospodarzem

  • Dariusz Golab - niezalogowany 2019-02-10 19:30:31

    P Ceranowska nie ma zamiaru nikogo przepraszać a zwłaszcza P Kosinskiego Nie zrobiła nic złego Walczy o byt dla swojej rodziny a władza publiczna jej to uniemożliwia Mam nadzieję że będzie walczyła do końca przy poparciu mądrych ludzi .Trzymam kciuki Powodzenia P Danuto

  • Gość - niezalogowany 2019-02-10 20:20:48

    Ile w was jadu i nienawiści. Skoro umowa została wypowiedziana tylko dlatego że pani zadała pytanie no to chyba prezydent mimo że może wypowiedzieć umowę bez podania przyczyny strzelił sobie w kolano .a wy go tak nie brońcie bo niedługo większość z was będzie na niego gadać. Zobaczymy za kilka miesięcy. Już sporo osób zmieniło zdanie.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-10 20:30:55

    To już nie ma w kraju normalnej telewizji ??!!!sprawa tej Pani robi się śmieszna, i ciut podejrzana....!!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-10 22:07:18

    Jest npTVN ale ona nie dba o interesy Polaków A sprawa P Ceranowskiej nie jest śmieszna tylko bardzo poważna i raczej P Danusi nie jest do smiechu

  • gość 2019-02-11 08:50:59

    Ta Pani tak walczy bo ma podpisane umowy i nie może zmienić adresu firmy bo wygrała przetargi...

  • gość 2019-02-11 09:05:20

    handlara na stoisko i problem rozwiązany.

  • gość 2019-02-11 17:10:26

    To ogromny wstyd dla prezydenta Kosińskiego że w taki sposób rozwiązuje problemy. Niedorósł do swej roli niestety.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-11 19:29:01

    To P Kosinski jeszcze nie cofnął tej głupiej decyzji? To jest niepoważne działanie człowieka który jest prezydentem ponad 40 tys miasta

  • gość 2019-02-11 19:39:14

    umowa to nie decyzja zostla rozwiazana nie cofnieta i bardzo dobrze panie prezydencie popieram gonic to towarzystwo.

  • gość 2019-02-11 19:42:50

    wstyd to być kapusiem.

  • Dariusz Golab - niezalogowany 2019-02-11 21:33:05

    Gościu ciebie należałoby pogonic ale ty nie masz odwagi się podpisac

  • gość 2019-02-11 22:18:00

    Gonić te gówniarstwo z ratusza radnych PSL którzy nic w życiu nie robili i nic nie potrafią.

  • gość 2019-02-11 22:30:24

    Zgadzam się z tym że radni PSL to porażka dla miasta kto ich wybrał pchają się wszędzie by się sfotografować jacy oni są wspaniali niech się wezmą za uczciwa robotę .

  • gość 2019-02-12 09:15:13

    jaki to pisownik iopisownik się znalalzl demokracja porysuj sobie gonic to handlarstwo.

  • gość 2019-02-12 09:17:52

    kapusie zawsze potrzebują podpisu .kapus ma zawsze zapedy przywódcze porysuj sobie.

  • Patrz szerzej - niezalogowany 2019-02-12 15:03:37

    Serio, nikt nie postrzega nadmuchania tej sprawy przez pryzmat nadchodzących wyborów parlamentarnych? Z punktu widzenia "zwykłego zjadacza chleba" (nie mam tu na celu nikogo obrazić, tak żeby była jasność), jest grupa, która "mówi stanowcze nie" dla krzywdy tej Pani. Co ciekawe, grupa ta, a przynajmniej jej część to aktywiści jednego ugrupowania politycznego - wiadomo jakiego. Teraz tak: partia ta, która paradoksalnie jest u władzy na szczeblu państwowym, przegrywa wybory samorządowe, w bądź co bądź nie takim znowu małym mieście. Coś musiało się przyczynić do tego, że nie ugrali więcej. Mając na uwadze wybory europarlamentarne i parlamentarne, każdy polityk, który myśli o tym by cokolwiek w nich ugrać, będzie za wszelką cenę starał się pokazać z jak najlepszej strony. A jak pokazać się w najkorzystniejszym świetle, jeśli nie stając w obronie ludzkiej krzywdy? Ba, nawet skrót nazwy partii się realizuje w takiej postawie. Dobra rada - nie łapcie tak ślepo tego co kreują media, szczególnie w okresie poprzedzającym jakiekolwiek wybory. Polecam weryfikowanie faktów na podstawie różnych źródeł i wyciąganie własnych wniosków. To nie boli, a i obraz jakiś taki klarowniejszy się wydaje. Pozdrawiam :)

  • gość 2019-02-13 07:01:08

    Ja widzę kobietę, która walczy desperacko o swoje.

  • gość 2019-02-13 07:53:14

    To już jest zwykłe dziadostwo. Skończcie tą sprawa. Nie warta złamanego grosza. Niech każdy zajmie się swoja pracą. A banda pis za miasto. W pole do pracy.

  • gość 2019-02-13 10:03:34

    gość 2019-02-13 07:53:14 - jakie brutalne

  • gość 2019-02-13 11:50:47

    Jak widac pogoniona to została ale grupa dewelopersko - rydzykowa z naszego miasta :) Nie wazna jest opcja polityczna a działania, jak widac przytłaczająca większość mieszkańców stoi murem za Prezydentem Kosińskim . Wiadomo , zawsze znajdą się przeciwnicy , szczególnie nieroby oderwane od pisowskiego koryta , którzy nie mogą przełknąc porazki. śmiesznie będzie na jesieni, pis robi aferę za aferą a na dodatek kłamią nam prosto w oczy. Czym jest zegarek Pana Nowaka za 15 tyś przy wieżach kaczyńskiego za 1,3 mld ...... najbliżsi współpracownicy okazują sie agentami SB, rozpieprzyli nasz kraj w drobny mak !

  • gość 2019-02-14 22:33:17

    proponuję tej pani, żeby się zgłosiła do katolickiego kapłana pana ojca Rydzyka o wsparcie w ramach miłosierdzia, fuj....