:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Noc Muzeów w Opinogórze

Kiedy: 2017-05-20 , godzina: 17:00 | Gdzie: Muzeum Romantyzmu w Opinogórze

Inne Wydarzenia, Muzeów Opinogórze - zdjęcie, fotografia

Muzeum Romantyzmu w Opinogórze jak co roku włącza się do ogólnopolskiej Nocy Muzeów. Dla zwiedzających przygotowano wiele atrakcji. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.

Noc Muzeów w Opinogórze rozpocznie się o godz. 17:00 już w najbliższą sobotę (20 maja). Na początek zaplanowano coś dla najmłodszych, czyli spektakl lalkarsko-aktorski "Tymoteusz wśród ptaków" w wykonaniu Wojciecha i Katarzyny Słupińskich. O godz. 18:00 w Oranżerii rozpocznie się natomiast promocja tomiku wierszy pisanych dla kobiet Zygmunta Krasińskiego. Towarzyszyć jej będzie pokaz XIX-wiecznej mody z pracowni Nomina Rosae.

W programie nie zabraknie również koncertów. Pierwszy rozpocznie się o 19:30, a wystąpi gitarzystka klasyczna Wiktoria Szubelak. Z kolei o godz. 21:00 zaplanowano koncert Dawnych wspomnień czar”, podczas którego wystąpią Maciej Klociński (śpiew, fortepian) i Tadeusz Kwiatkowski (akordeon) a całość poprowadzi Wojciech Dąbrowski.

Noc Muzeów w Opinogórze komentarze opinie

  • JasZlotoDiax - niezalogowany 2017-05-16 21:17:03

    Nawet OK

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl