:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Niższe ligi: Wygrał tylko Kryształ Glinojeck

Piłka Nożna, Niższe Wygrał tylko Kryształ Glinojeck - zdjęcie, fotografia

Spośród trzech drużyn z powiatu ciechanowskiego, występujący w klasach A i B, trzy punkty w ostatni weekend dopisał do swojego dorobku jedynie Kryształ Glinojeck. Opia Opinogóra zremisowała, a Gryf Kownaty Żędowe musiał uznać wyższość rywali.

Liderujący klasie A Kryształ podejmował przed własną publicznością Jutrzenkę Unieck i bez większych problemów sięgnął po trzy punkty. Już do przerwy glinojecczanie prowadzili 3:0, dzięki trafieniom Orzechowskiego, Lubańskiego i Kopeckiego. W drugiej części gospodarze dorzucili jeszcze jedną bramkę, a na listę strzelców ponownie wpisał się Kopecki. Kryształ utrzymał tym samym czteropunktową przewagę nad PAF Płońsk. W najbliższą sobotę (12 maja) o godz. 16:00 drużyna z Glinojecka zagra na wyjeździe z dziesiątą w stawce Koroną Karolinowo.

Kryształ Glinojeck - Jutrzenka Unieck 4:0 (3:0)

Bramki: 27' Orzechowski, 28' Lubański, 36' i 49' Kopecki.

W klasie B, po wygranych derbach powiatu ciechanowskiego z Gryfem, Opia Opinogóra była bliska ogrania liderującej Pełty Karniewo. Opia prowadziła w wyjazdowym spotkaniu do 90 minuty. Wtedy jednak gospodarze zdołali doprowadzić do remisu. Opia plasuje się obecnie na siódmym miejscu z dorobkiem 24 punktów. W najbliższej kolejce drużyna z Opinogóry będzie pauzowała.

Pełta Karniewo - Opia Opinogóra 1:1 (0:0)

Bramki: 90' Poniatowski (Pełta), 57' Frączkowski (Opia).

Występujący również w klasie B Gryf przegrał z kolei na w Baboszewie z tamtejszymi Orlętami. Przy stanie 1:1 zawodnik Orląt obejrzał czerwoną kartkę. Mimo gry w osłabieniu gospodarze zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Gryf z 26 punktami na koncie zajmuje w tabeli szóste miejsce. W sobotę (12 maja) o godz. 14:00 zagra u siebie z trzecią w stawce Wkrą II Żuromin.

Orlęta Baboszewo - Gryf Kownaty Żędowe 2:1 (1:0)