:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe opady deszczu

Niższe ligi: Niespodziewana porażka Kryształu, Tęcza i Opia na remis

Piłka Nożna, Niższe Niespodziewana porażka Kryształu Tęcza remis - zdjęcie, fotografia

Dwa remisy i dwie porażki przyniósł ostatni weekend drużynom z powiatu ciechanowskiego. Rozczarował zwłaszcza Kryształ Glinojeck, który skomplikował sobie walkę o awans do ligi okręgowej.

Występująca tam na co dzień Tęcza Ojrzeń tym razem bezbramkowo zremisowała na swoim terenie z CK Troszyn. Piłkarze z Ojrzenia już dziś (23 maja) rozegrają kolejny mecz. O godz. 18:00 zmierzą się bowiem na wyjeździe z Iskrą Krasne. Obecnie w tabeli Tęcza zajmuje jedenaste miejsce, a jej najbliższy rywal - siódme.

Tęcza Ojrzeń - CK Troszyn 0:0

Katastrofalna pierwsza godzina domowego pojedynku z ALDO Bartnik Myszyniec kosztowała Kryształ Glinojeck utratę trzech punktów. Gospodarze właśnie po 60 minutach przegrywali aż 0:3 i zdołali jedynie zmniejszyć rozmiary porażki. Przegrana okazała się o tyle bolesna, że drugi PAF Płońsk pewnie sięgnął po komplet punktów i do liderującego Klasie A Kryształu traci już tylko punkt. W najbliższą niedzielę (27 maja) glinojecczanie o godz. 13:00 zagrają na wyjeździe z ostatnim Żakiem Szreńsk.

Kryształ Glinojeck - ALDO Bartnik Myszyniec 2:3 (0:2)

Bramki: 63' S. Czajkowski, 90' Przebierała (Kryształ); 21' Krajza, 33' Kowalczyk, 58' F. Czajkowski (ALDO).

W Klasie B punkt z Nowego Gumina przywiozła Opia. Zawodnicy z Opinogóry przegrywali już po dwóch minutach, by jeszcze przed przerwą objąć prowadzenie. Ostatecznie musieli zadowolić się remisem 2:2. Opia zajmuje obecnie w tabeli siódme miejsce. W sobotę (26 maja) o godz. 15:00 zagra na wyjeździe z szóstymi Orlętami Baboszewo.

GKS Gumino - Opia Opinogóra 2:2 (1:2)

Bramki: 2' Skórczyński, 62' Sadowski (GKS); 21' Dołęgowski, 41' Frączkowski (Opia).

Z kolei Gryf musiał tym razem uznać wyższość Żbika II Nasielsk, przegrywając na swoim boisku 1:2. Zawodnicy z Kownat Żędowych plasują się na piątej lokacie w ligowej stawce. W niedzielę (27 maja) o godz. 15:00 zagrają na wyjeździe z ósmą Tamką Dzierzgowo.

Gryf Kownaty Żędowe - Żbik II Nasielsk 1:2 (0:2)

Bramki: 10' Ugoda - samobójcza, 25' Ujazda (Żbik); 60' Olszak (Gryf).

(fot. pixabay)

Niższe ligi: Niespodziewana porażka Kryształu, Tęcza i Opia na remis komentarze opinie