:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Nie ustają w poszukiwaniach 24-letniego Łukasza z Gołotczyzny

Trwa szósty dzień intensywnych działań policji i straży pożarnej w okolicach rzeki Sona, związanych z poszukiwaniem zaginionego Łukasza Brzozowskiego z Gołotczyzny. Do tej pory akcja nie przyniosła efektów.

Mundurowi od piątku (5 stycznia) sprawdzali dno rzeki, przeczesywali też pobliski teren. Na miejsce sprowadzono płetwonurków. Poszukiwania prowadzono głównie w miejscowości Zasonie. Rzekę oraz pobliski zalew w Nowym Mieście dodatkowo sprawdzano sonarem. Do działań zaangażowano policjantów oraz strażaków z Płońska, Nowego Miasta, Legionowa oraz Warszawy. Jak informuje OSP Nowe Miasto w poniedziałek (8 stycznia) z powodu przymrozków przerwano poszukiwania na zalewie, który w znacznej części został pokryty lodem.

Kom. Jolanta Bym z ciechanowskiej policji w rozmowie z naszym portalem potwierdza, że od wtorku akcja jest kontynuowana na lądzie. Wczoraj (9 stycznia) policjanci z Ciechanowa, przy wsparciu funkcjonariuszy z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku, przeczesywali teren od zalewu w Nowym Mieście wzdłuż rzeki w kierunku Wkry. Dziś (10 stycznia) mundurowi z Ciechanowa samodzielnie ponownie sprawdzają teren w pobliżu miejsca, gdzie w ubiegłym tygodniu znaleziono telefon zaginionego.

Na naszym portalu wśród komentarzy pod artykułem nt. piątkowych poszukiwań 24-latka pojawiały się sugestie, że telefon zaginionego miał zostać znaleziony w domu jednego z policjantów, a nie nad rzeką. Zapytana o to rzeczniczka KPP Ciechanów wyjaśniła, że telefon znalazł nad rzeką syn policjanta, który wybrał się tam na ryby.

Policjanci dodają, że poszukiwania będą kontynuowane do odwołania. Od piątku (12 stycznia) ponownie mają się w nie włączyć funkcjonariusze z SPPP w Płocku.

24-letni Łukasz Brzozowski z Gołotczyzny wyszedł z domu 9 grudnia. Po raz ostatni był widziany w okolicach Nowe Miasta. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt pod nr tel. 696 497 187 lub 696 497 195, ewentualnie pod nr alarmowym 997 lub 112. Szerzej o okolicznościach zaginięcia 24-latka informowaliśmy TUTAJ.

(fot. OSP Nowe Miasto)

Nie ustają w poszukiwaniach 24-letniego Łukasza z Gołotczyzny komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-01-10 18:28:20

  Kur'wa szkoda chłopaka!

 • Patrycja - niezalogowany 2018-01-10 21:56:54

  Mam nadzieje ze sie odnajdzie cały i zdrowy.

 • gość 2018-01-11 18:40:32

  Ja również mam nadzieje że jest w ciepłym, ma co jeść i Święta Wielkanocne spędzi już z rodziną :)

 • gość 2018-01-11 18:54:11

  Ładny chłopak, dziewczyny by go chciały na męża :)

 • Gość - niezalogowany 2018-01-27 14:20:49

  Być może że policjant zabił tego chłopca jak był u niego telefon oni się wymigają bo mają mundury

 • Gość - niezalogowany 2018-04-04 23:24:57

  Nie fantazjuj bo robi się to chore lepiej zajmij się sobą czy ktoś ci się nie puszcza.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Poszukiwani/Zaginieni, Sońsk - więcej informacji