:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Nauczyciele z miejskich szkół i przedszkoli nagrodzeni

16/10/2018 17:20
Edukacja, Nauczyciele miejskich szkół przedszkoli nagrodzeni - zdjęcie, fotografia

W związku z obchodami Dnia Edukacji Narodowej w ciechanowskim Urzędzie Miasta wręczone zostały nagrody nauczycielom i dyrektorom ze szkół i przedszkoli prowadzonych przez samorząd miejski.

Nagrody prezydenta miasta otrzymali nauczyciele: Jolanta Kamińska (Miejskie Przedszkole nr 1), Ewa Wiśniewska (MP nr 3), Elżbieta Prusak (MP nr 4), Aneta Rutkowska (MP nr 6), Marianna Furma (Szkoła Podstawowa nr 1), Małgorzata Jaskulska, Małgorzata Urszula Białczak i Ewa Bystrek (SP nr 3), Jolanta Sowińska i Krzysztof Kirzyc (SP nr 4), Małgorzata Smolińska (SP nr 5), Iwona Brulińska, Iwona Dorota Rogińska, Violetta Bożena Muzińska i Teresa Anna Sokołowska (SP nr 6) oraz Marzena Beata Bystrek, Anna Rzeczkowska i Marcin Józef Stępień (SP nr 7).

Nagrody wręczono również dyrektorom. Otrzymali je: Jolanta Kraszewska (Miejskie Przedszkole nr 8) Bożena Wernik (Miejskie Przedszkole nr 10) oraz Maria Trojanowska (Szkoła Podstawowa nr 6). 

Nauczyciele z miejskich szkół i przedszkoli nagrodzeni komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-16 20:54:32

    Morawiecki największy łgarz, wstyd

  • Gość - niezalogowany 2018-10-16 22:34:47

    Trojanowska to okropny bez kultury i oglady .Takich jak ona nagradzać? Wstyddddd i chaNBA

  • Gość - niezalogowany 2018-10-16 22:37:21

    Do wcześniejszej opinii bo nie dodałam babiszon ...tak się zbulwersowalam ze ja nagrodzono chyba za chamstwo jej beęeeeee

  • Gość - niezalogowany 2018-10-17 05:15:16

    Masakra. Czytam i nie dowierzam- jak nauczycielka, która z satysfakcją doprowadzała dzieci do płaczu, upokażała i poniżała z nieskrywaną przyjemnością mogła zostać nagrodzona? To słaby żart jakiś... Przemoc psychiczna zamiast geografii plus jawna niechęć do dzieci i uczenia innych. Wstyd. Niestety uczyła mnie wiele lat temu i od lat nic się nie zmieniło. Gdy ją widzę- mam ochotę wzywać ją na ulicy, tyle tylko, że wtedy stałabym się podobną do niej... Smutne. I smutne czasy dla polskiej edukacji.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-17 08:14:56

    Wszystko pieknie, ale ktoś z nadzoru miejskiego powinien sprawdzić w jakich warunkach uczą się dzieci: zajęcia na stołówce? Panie Adamie, proszę się temu przyjrzeć.

  • Kris - niezalogowany 2018-10-17 11:38:35

    Ja z kolei chciałbym złożyć gratulacje i powinszowac dobremu nauczycielowi, Pani Malgorzacie Bialczak. Miałem przyjemność odbywać zajęcia z matematyki z Panią i chciałem pochwalić za to, że lekcje były prowadzone na wysokim poziomie merytorycznym. Mozna było odczuć ze zależy Pani by wszyscy zrozumieli dany materiał, poza tym ma Pani świetny kontakt z młodzieżą, potrafi zainteresować i wymienić kilka zdan/uwag na tematy życiowe, co również w zawodzie nauczyciela jest ważne. Należy się też komplement za zawsze elegancki strój i urodę - miło jest po prostu przebywać na takich lekcjach, prowadzonych przez piękną kobietę! Gratuluję raz jeszcze i życzę dalszych sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym. Dawny uczen.

  • gość 2018-10-17 13:44:44

    Kto napisał, ze Premier Morawiecki to największy łgarz, nie jest Polakiem. Wstyd mi za Pana. Za to Schetyna jest cacy.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-17 18:15:26

    Z tego, co nam wszystkim wiadomo, Morawiecki przegrał rozprawę. Udowodniono, że kłamał.

  • gość 2018-10-17 20:40:54

    Pani Brulińska akurat zasługuje na tę nagrodę jak nikt inny. Gratuluję!

  • Gośćobywatel - niezalogowany 2018-10-17 21:54:15

    Z sp nr7 to po znajomości dostali te nagrody, szkoda, że nie są to nauczyciele przedmiotowcy.

  • gość 2018-10-18 09:10:27

    A pan Krzemiński jak zwykle z prezydentem, obojętnie z którym.

Dodajesz jako: |

Edukacja, Miasto Ciechanów - więcej informacji