:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Nauczyciele z Ciechanowa wzięli udział w konferencji nt. symultaniczno–sekwencyjnej nauki czytania

Przedstawiciele ciechanowskich szkół i przedszkoli oraz wielu placówek z całego kraju wzięli udział w Ogólnopolskiej Konferencji dla nauczycieli szkół i przedszkoli „Symultaniczno – Sekwencyjna Nauka Czytania w przedszkolu i w szkole”, która odbyła się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ciechanów.

Konferencję zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie we współpracy z Centrum Metody Krakowskiej oraz Uniwersytetem Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Uczestnicy wysłuchali wystąpień prelegentów m.in. z Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 w Katowicach oraz nauczycieli na co dzień praktykujących metodę symultaniczno–sekwencyjną.

Spotkanie dostarczyło uczestnikom wielu pomysłów i inspiracji do pracy z dziećmi. Miłym akcentem konferencji było wręczenie Beacie Szcześniak – nauczycielce SP 6 w Ciechanowie, certyfikatu Specjalisty Symultaniczno – Sekwencyjnej Nauki Czytania. Tego typu certyfikat posiada obecnie tylko kilka osób w kraju.

(fot. Grzegorz Hoffman)

Nauczyciele z Ciechanowa wzięli udział w konferencji nt. symultaniczno–sekwencyjnej nauki czytania komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl