:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Nastoletni kierowca śmiertelnie potrącił pieszego

03/12/2018 17:19
Wypadki drogowe, Nastoletni kierowca śmiertelnie potrącił pieszego - zdjęcie, fotografia

Kolejny w ostatnich dniach tragiczny wypadek z udziałem pieszego. Mężczyzna został potrącony przez auto osobowe.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (2 grudnia) około godz. 16:00 w miejscowości Chmielewo (gmina Świercze). Policja wstępnie ustaliła, że 18-latek kierujący samochodem osobowym potrącił pieszego. Wszystko wydarzyło się w terenie zabudowanym, na prostym odcinku drogi. W wyniku odniesionych obrażeń 56-letni pieszy zmarł na miejscu zdarzenia.

Nastoletni kierowca był trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań na zawartość środków odurzających. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

Nastoletni kierowca śmiertelnie potrącił pieszego komentarze opinie

  • Hary - niezalogowany 2018-12-03 17:30:00

    A niektórzy się oburzaja, że prawko policja zabiera jak jedzie taki 102 w terenie zabudowanym! Gdzie jest ten baran co to w każdym artykule atakował i się bulwersowal???!!!! Błąd pomiaru barani łbie? Idź teraz do rodziny zabitego i powiedz ze to błąd pomiaru, cymbale!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 17:52:25

    Zamknij mordę debilu

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 18:59:17

    Pełnoletni zabójca pewnie jechał z rówieśnikami i strzelał co to ją. A teraz do pierdla.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 19:01:25

    Będziemy go odwiedzać. Lekcje mu znosić

  • D. - niezalogowany 2018-12-03 19:35:40

    Nie jest napisane z jaką prędkością jechał, czy to był teren oświetlony, czy nie, a jeśli nie, to czy pieszy posiadał kamizelkę. Więc wstrzymajcie się z osądami idioci internetowi.

  • Hary - niezalogowany 2018-12-03 19:44:51

    Baranie jeden, debila se poszukaj w rodzinie! Jeśli piszę pod artykułami takie komentarze to przeciwko piratom drogowym, a w obronie innych obywateli, w tym także twoich bachorów! Które jakiś narwany może rozjechac! Więc zastanów się w kogo uderzać!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 19:48:18

    Pewnie bmw

  • gość 2018-12-03 20:01:59

    Nie bronię kierowcy bo nie wiem jaka jest sytuacja, ale na miłość boską... noście do cholery kamizelki.

  • gość 2018-12-03 21:18:28

    Hary zamknij tą mordę bo już zaczyna brakować skali żeby opisać twoje chamstwo i głupotę! Gość dobrze napisał, a ten do niego z mordą... Znając życie szedł przez wieś ubrany na czarno i bez kamizelki, a o 16tej się już ściemnia. Może wyszedł mu, a może młody zapieprzał jak głupi... Nie wiemy zbyt wiele żeby kogokolwiek oskarżać! A ty baranie już wiesz kto jest winny i jak ktoś ci nie przytakuje to od razu broni "morderców"? Zastanów się trochę zanim coś napiszesz bo to źle świadczy o twojej inteligencji!

  • Robert janusz - niezalogowany 2018-12-03 21:35:56

    Do administratorow tej strony, może by tak zrobić konieczność posiadania konta by móc dodawać komentarze? Może z imienia i nazwiska nikt by nie obrażał innych ludzi, to dotyczy kroniki policyjnej, ale ludzie.. co wy wypisujecie. Pomówienia, osądzanie z góry ludzi, nie posiadając jakiej kolwiek wiedzy na ten temat. Zapewniam, że co niektórzy by się zastanowili co wypisują. Współczuję rodzinom zmarłego oraz sprawcy, życie dwóch rodzin leglo w gruzach.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 21:46:46

    Każdy guwniarz poniżej 21 lat to potencjalny sprawca wypadku. Samochodu się nie dorobił tylko dostał od rodziców jeżdżą i szpanuja

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 21:49:09

    Robert Janusz Ty pisiorze chcesz nam usta kneblowac wal się

  • Andrzej - niezalogowany 2018-12-03 21:51:55

    Sytuacja: Jechałem przez wieś w której nie działały latarnie. W ostatniej chwili pojawił sie pijak który szedł bez kamizelki. Pijaka minąłem ale jego psa nie. Pies zabity chłodnica uszkodzona. Wezwałem Policje. Pijak zwiał chociaż wiedziałem kto to jest i podałem jego dane policjantom. Okazało się że nie musiał mieć kamizelki bo był na terenie zabudowanym. Remont mnie kosztował ok. 700 pln i tyle w temacie. Do dziś nie wiem jaka kara spotkała pijaka za to że szedł z psem luzem biegnącym a On pijany. Jeśli chodzi o tą sytuacje w tym artykule to jest to TRAGEDIA dla jednej i drugiej rodziny. Jestem pewny że ani osoba która zgineła nie wszedła specjalnie pod samochód tego chłopaka ani ten chłopak nie wjechał specjalnie w tego pana co zginął. Wszelkie komentarze nie powinny mieć miejsca tutaj bo to Tragedia która każdemu może się zdarzyć w rodzinie. Dziwie się że redakcja pozwala wogóle na komentowanie takich TRAGEDI i nie wylewajcie brudów na siebie każdy jest człowiekiem i każdy chciałby być szanowany. Pozdrawiam Andrzej

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 22:42:16

    Przedstaw się z imienia i nazwiska lajzo osrana i pisz sobie dalej wypociny. Kozak w necie pizda w świecie.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 06:44:00

    Jam jest Donald Tusk i naskocz mnie.

  • gość 2018-12-04 08:37:33

    Prawo jazdy powinno być od 22 lat bo 18 to jeszcze dzieci z ledwo obrośniętymi jajami...

  • gość 2018-12-04 08:49:48

    gość 2018-12-04 08:37:33 A ty ile masz lat, pochwal się jaką masz dziewczyne psychikę skoro takie teksty wypisujesz

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 13:55:32

    Razem z mężem najechaliśmy na miejsce zdarzenia, doslownie chwile po tym co się stalo. Pieszy pomimo chodnika znalazł się na środku jezdni. Podczas reanimacji wyczuwalny byl od niego alkohol. Pieszy mial na sobie ciemne ubrania. Ponad to tam jest ograniczenie prędkości do 70 km, nie ma oznaczenia "teren zabudowany". Nie oceniajcie młodego kierowcy skoro nie znacie dokładnych szczegółów wypadku.

  • gość 2018-12-04 14:37:21

    Gość - niezalogowany 2018-12-04 13:55:32 ...............................Czytałem komentarze i ten gość napisał mądrze, mam do niego szacunek. Czwarty normalny komentarz a reszta tu chciała zaistnieć

  • cat - niezalogowany 2018-12-04 14:38:48

    I am .....sorry Wali mi z pyska...Co mam zrobić?

  • gość 2018-12-04 14:42:33

    MYĆ ZĘBY EWENTUALNIE IŚĆ DO DENTYSTY NA WYRWANIE ZĘBA PRUCHNIEJĄCEGO

  • gość 2018-12-04 15:01:55

    Właśnie nie ma co oceniać innych ludzi nie znając szczegółów , czasem można być niewinnym, sytuacja losowa

  • Oli - niezalogowany 2018-12-04 15:15:03

    Jak wam się tak pisze leciutko młody zabójca źle jechał z rówieśnikami przecież mogło być całkiem inaczej pisała to kobieta że czuć było pieszego alkohol nie szedł chodnikiem być może szedł poboczem drogi był źle ubrany to znaczy w ciemnym ubraniu wszystko się składa na wypadek nie musi być wyjęty młody człowiek

  • gość 2018-12-04 15:23:54

    Oli - niezalogowany 2018-12-04 15:15:03...... kolejny sensowny komentarz. Wstyd za tych co naskoczyli na młodego człowieka nie znając sytuacji.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 21:08:37

    A ja bym chętnie sobie cos liznol , ide sprawdze czy mam w lodówce loda chyba ze juz mi zeżarli

  • gość 2018-12-04 21:34:43

    gość 2018-12-04 08:37:33 człowieku a w tym wieku młodziez sama jeździ już do szkoły i rodzice sa zadowoleni że nie musza odwozic

  • gość 2018-12-04 21:44:45

    Gość - niezalogowany 2018-12-04 21:08:37 ja Ci zeżarłam

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 13:39:49

    Dobrze zabierać takim debilom prawko ja to bym jeszcze do pierdla takiego smarkacza zamkna ,przez takich debiki ludzi życie taca, do kierowcy obyś dostał taka karę że Ci się odechce jeździć.

  • gość 2018-12-05 19:25:13

    Jednak debili tu nie brakuje... A ja bym wam pozabierał prawa jazdy za tarasowanie pasów ruchu i miejsc parkingowych! Przed takich to dopiero jest dużo wypadków. Wszyscy jadą 90 albo 100 a jeden sobie jedzie bezpiecznie 70, tylko ciekawe dla kogo bezpiecznie... Dla tych co wyprzedzają ukradkiem, czy dla tych co jadą z naprzeciwka i muszą przychamowywać, żeby wyprzedzający zdążyli się schować. Na pewno nie dla nich samych, bo jak jeden przywali w drugi to i im się oberwie rykoszetem... Sami się nauczcie jeździć a dopiero uczcie innych i zabierajcie im prawa jazdy! P.S. Mam 30 lat i nigdy w życiu nie miałem nawet 1 punkta karnego na koncie, a prawo jady zdałem miesiąc po 18 urodzinach za pierwszym razem w ciągu połowy dnia (testy + jazda)!

  • gość 2018-12-05 20:33:14

    @up Chwalisz sie czy żalisz???????

  • gość 2018-12-05 21:24:00

    Może i trochę chwalę :D Ale głównie, przeszkadza mi takie biadolenie jakichś debili że wszystkim młodym pozabierać. To po co im było dawać? Jak ktoś zawinił, to ukarać, ale odczepić się od reszty, bo wielu jeździ dobrze- nawet lepiej od tych przemądrzałych Januszy...

Dodajesz jako: |

Wypadki drogowe, - więcej informacji