:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C całkowite zachmurzenie

Nastolatek z Ciechanowa uderzył autem w ogrodzenie. Był pijany

Pijani Kierowcy, Nastolatek Ciechanowa uderzył autem ogrodzenie pijany - zdjęcie, fotografia

Blisko 1,5 promila alkoholu miał w organizmie młody ciechanowianin, który zakończył jazdę na ogrodzeniu posesji. Okazało się też, że nie posiada prawa jazdy.

Wszystko wydarzyło się w ubiegłą sobotę (18 listopada) około godz. 5:45 na osiedlu Kargoszyn w Ciechanowie. Patrol policji ujawnił na ul. Kosynierów samochód marki Rover, który uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Ustalono, że autem kierował 17-latek.

Młody mieszkaniec Ciechanowa był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że miał w wydychanym powietrzu blisko 1,5 promila. Nastolatek nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami. Policja prowadzi w tej sprawie dalsze czynności.

Nastolatek z Ciechanowa uderzył autem w ogrodzenie. Był pijany komentarze opinie

  • Kolo - niezalogowany 2017-11-23 22:08:43

    Nauczyli go jeździć to na co mu prawo jazdy? Ma 17 kasy lat i jest krulem świata! Tatusiowi zabrał samochód. Będzie dumny z syna.

  • Jabłecznik - niezalogowany 2017-11-23 22:58:08

    Z Ciebie też będzie dumny...."krulu"...Haha :D

  • Wiktor - niezalogowany 2017-11-23 23:21:49

    Jak jesteś taki gościu odważny, to daj dane osobowe, czy adres, a nie kozaka rżniesz w necie. "Krulu" internetu...

  • gość 2017-11-24 08:00:29

    oj Kennedy wariacie xd

  • Gość - niezalogowany 2017-11-24 12:59:24

    A ty się czlowieku zastanów co piszesz akurat on nie ma ojca i jest to trochę przykre więc styl pysk .... A to że się pogubił w życiu to nie jego problem więc się zastanów idiota co piszesz .... pozdrawiam hektarów ....

  • gość 2017-11-24 15:36:02

    to sssie porobiło :D haha ;* trzymaj się wariacie :D :)

  • Gość - niezalogowany 2017-11-25 02:58:01

    Moim zdaniem wszyscy ogarnijcie dupy i jak nie umiecie to nie komentujcie.... może chłopak ma problemy w życiu? Nie każdy musi być idealny ważne żeby był sobą a to że za dużo wypił i ewentualnie ukradł samochód to nie robi z niego złego człowieka może chciał się popisać i tyle... nie wiemy co się działo tak na prawdę w jego głowie że wziął ten samochód i pojechał... pozdrawiam wszystkich idiotycznych hejterów którzy mają tak nudne życie że interesują się nudzym xD

  • Gość - niezalogowany 2017-11-26 19:45:59

    Bo to są kruliki. Ha, ha.

  • Gromowladny - niezalogowany 2017-11-29 22:15:29

    Co ogarnijcie dupy kretynie????!!!!! Czy wiesz jakie debilizmy wypisales łachudro??? To że wypił i ewentualnie ukradł auto nie czyni z niego złego??? A kogo czyni, może świętego? A jakby po pijaku zabił kogoś to też nie byłby zły? A wiesz komu ukradł te auto? Może samotnej matce z dzieckiem, może biednej osobie która ma teraz problemy??? Ludzie, myślenie nie boli!!!! Pacany...

  • Kolo - niezalogowany 2017-12-05 20:25:15

    Poziom intelektualny krulewiąt stających w obronie głupiego nastolatka powala! Mogę ci podać dane. Donald z Brukselki. Kojarzysz gościa?