:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Sprawy kryminale , Narkotykowe zatrzymanie osiedlu Kargoszyn - zdjęcie, fotografia

Kolejna osoba zatrzymana z narkotykami na terenie Ciechanowa. Tym razem w ręce policji wpadł 21-latek.

Mężczyzna został zatrzymany 28 grudnia w godzinach popołudniowych na ul. Krasińskiego. Młodego ciechanowianina zatrzymał dzielnicowy. Przy 21-latku znalazł susz konopi indyjskich.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie narkotyków jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności. 

Reklama

Narkotykowe zatrzymanie na osiedlu Kargoszyn komentarze opinie

  • gość 2019-01-03 19:48:10

    Ile tego suszu? Snopek? Dlaczego zatrzymany na ulicy?

  • gość 2019-01-03 19:51:03

    Treść komentarza...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-04 01:35:13

    Kolejny idiota co chodzi po ulicy skręty paląc

  • Gość - niezalogowany 2019-01-04 02:06:31

    J... Ć ĆPUNÓW

  • gość 2019-01-04 07:54:41

    Po co do nich pisałeś skoro sam piszesz jak prostak i do tego co trzecie słowo na k... h.... itp. Jeśli tacy są obrońcy wolnego słowa i stróże kulturalnego pisania w Ciechanowie to brawo, gratuluję. Typowy przedstawiciel ludu tego miasta. Współczuję.

  • gość 2019-01-04 08:36:06

    Bandyta z Krasińskiego

  • gość 2019-01-04 09:03:21

    Kolejny bohaterski wyczyn ciechanowskiej policji, dzięki nim możemy spać spokojnie.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-04 12:13:47

    21 lat i już ćpun. Czego to wymagać od tego pokolenia? Wychuchane przez rodziców. Prawko zrobią za tatusine pieniądze. Samochodzik też tata kupi. Zero ambicji. Inicjatywy. 2k w pracy pierwszej to za mało. Szkoda czasu na rozpisywanie się nad tym dziadostwem.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-04 15:53:52

    Super niech wyłapują tych ćpunów i dilerów.

  • gość 2019-01-06 18:56:04

    Zatrzymywanie i rewidowanie na ulicy? Czy żyjemy już w państwie policyjnym? W grudniu po południu to już godzina policyjna?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 13:07:05

    Do gościa ambitnego niczym Ameba, uświadomię cię że gdy miałem 18 lat to na prawko pieniądze miałem od mamy bo w jaki inny sposób ma zrobić prawko ktoś kto ma 18 lat i chodzi do szkoły?? Żal Ci dupa ściska bo masz pewnie 40 lat i mieszkasz z mamą bo samodzielność to zbyt duże wyzwanie, dawniej wystarczyła podstawówka Januszom i koniec nauki pod pretekstem pracy. Zgaduje że twoje dzieci jak będziesz miał to we wieku 13 lat będą miały własne domy i samochody bo musi pracować. 2 tyś. Na początek to za mało, bo kiedyś mniej płacili, bo kiedyś ludzie godzili się na tak śmieszna pensje, nie było tyle odwagi w ludziach co dziś żeby powiedzieć że za te grosze to szef niech sam zapierdala. A wogole to jak chcesz pracować i zarabiać 2tys. A zarabiać 5tys. To już raczej każdego indywidualna sprawa.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 13:11:37

    21 lat i cpun, to waszym zdaniem wystarczy raz spróbować i jest cpun ? To każda kobieta jest Kurwa bo się z kimś przespała A raz w dupe to nie pedał. Wasza logika mnie paraliżuje ministranci hehe