:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Narkotykowe zatrzymanie na Krubinie. Nastolatek z zarzutami

Sprawy kryminale , Narkotykowe zatrzymanie Krubinie Nastolatek zarzutami - zdjęcie, fotografia

Kontrola pojazdu zakończyła się zatrzymaniem trzech młodych mężczyzn. Ciechanowscy policjanci znaleźli w samochodzie narkotyki i dopalacze. Jedna osoba usłyszała zarzuty.

Kilka dni temu funkcjonariusze patrolujący teren osiedla Krubin zauważyli w rejonie ul. Podleśnej zaparkowany pojazd. Przy samochodzie stało trzech mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać. Mundurowi postanowili skontrolować pojazd. W aucie ujawnili susz roślinny, którego wstępne badanie potwierdziło, że to marihuana. Mało tego w samochodzie znaleziono również substancje będące najprawdopodobniej dopalaczami.

Dwóch mieszkańców Ciechanowa w wieku 19 i 23 lat oraz 18-latek z powiatu pruszkowskiego spędzili noc w areszcie. Ostatecznie zarzuty postawiono 18-latkowi, który przyznał się do zarzucanego czynu i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze pozbawienia wolności na okres 10 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata, dozór kuratora, przepadek zabezpieczonych rzeczy oraz koszty postępowania.

(fot. KPP Ciechanów)

 

Narkotykowe zatrzymanie na Krubinie. Nastolatek z zarzutami komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-22 09:58:19

    Same cpuny na tym krubinie

  • gość 2018-08-05 19:02:52

    uważaj typie co gadasz.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl