:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Naraził Skarb Państwa na straty. 35-latek w rękach policji

18/10/2018 09:34
Sprawy kryminale , Naraził Skarb Państwa straty latek rękach policji - zdjęcie, fotografia

Kryminalni zatrzymali 35-letniego mężczyznę, w domu którego znaleziono kontrabandę. Grozi mu do 3 lat więzienia.

W toku prowadzonych czynności policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili, że 35-latek z miejscowości Koziminy-Stachowo (ok. 27 km od Ciechanowa) może posiadać nielegalne wyroby tytoniowe. W czasie przeszukania domu oraz samochodu podejrzanego znaleziono około 2100 sztuk papierosów różnych marek oraz 8 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Ze wstępnych szacunków wynika, że mężczyzna naraził Skarb Państwa na straty przekraczające 10 tys. zł.

35-latkowi grozi teraz wysoka grzywna oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Naraził Skarb Państwa na straty. 35-latek w rękach policji komentarze opinie

  • gość 2018-10-18 09:47:15

    Obniżcie akcyzę a problem przemytu zniknie bo nie będzie się opłacał.

  • Hary - niezalogowany 2018-10-18 09:54:49

    Przeciwnie. Podnieść akcyzę by ludzie przestali kupować i palić to rakotwórcze ścierwo. Społeczeństwo uświadamiać o szkodliwości nałogu. Szmelcowników wyłapywać, skazywać, karać - wykorzystywać do ciężkich, karnych prac przy budowie dróg, chodników itd. Od tego są służby by łapać. Złodzieje, kradzieje, przemytnicy zawsze byli i będą.

  • gość 2018-10-18 10:34:13

    @ Hary weź już tu nie wchodz, jesteś typowym mocherem idź Kaczakowi dupę lizać

  • Hugo - niezalogowany 2018-10-18 10:35:45

    Co to jest 10 tyś

  • gość 2018-10-18 10:50:20

    Hary, ty to jesteś nazista, ja ci powiem... Za niemca byś szmalcował i na gestapo donosił jak nikt. Może by cię awansowali na kapo, to dopiero byś się wykazał w obozie...

  • gość 2018-10-18 11:31:12

    ten hary to pewnie niepalący palacz i niepijący alkoholik to nie rozumie palacza.

  • Hary - niezalogowany 2018-10-18 11:54:09

    ja bym porządki zaprowadził. za moich rządów niczego by nie było! pijaństwa, szmelcowania, nieróbstwa! wszystkich bym wsadził!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-18 11:56:17

    Morawiecki największy łgarz, wstyd

  • gość 2018-10-18 12:12:37

    art. 212 kodeksu karnego („kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności”) utożsamiamy jest z wyzwiskami skierowanymi pod adresem pokrzywdzonego. WYSYŁAM POWIADOMIENIE DO PANA MORAWIECKIEGO

  • gość 2018-10-18 13:30:07

    Pamięta Pan aby przez Żoliborz poszło :)

  • gość 2018-10-18 18:41:37

    Głosujcie na mnie i na Zielonych do sejmiku mazowieckiego. Nie wiem, czy wiecie, ze sejmiki zajmuja sie rowniez polityka narkotykowa. Zachęcam do odwiedzenia mojej strony: https://www.facebook.com/AgataRullQuesada/ Agata Rull Quesada numer 1 lista nr 3

  • gość 2018-10-18 23:05:06

    HAry jako nierób, palacz i alkocholik, nie znosi konkurencji, z tego co widzę... Ale lubi nazistów...

  • gość 2018-10-20 11:41:09

    hallo Hary, czym towar drorzszy, tym wiece ludzie korzysta z lewizny. Kropka.

  • Yogi123 - niezalogowany 2018-10-22 20:02:39

    Jak naraził? Czy ten towar ukradł państwu? Krajanka czy półprodukt, który nie był poddany obróbce chemicznej?

Dodajesz jako: |

Sprawy kryminale , - więcej informacji