:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Napadli na wędkarzy. Bili ich pałkami

Pozostałe Zdarzenia, Napadli wędkarzy pałkami - zdjęcie, fotografia

Grupa mężczyzn napadła i pobiła czterech wędkarzy. Policja zdołała zatrzymać tylko jednego ze sprawców. Trwa ustalanie tożsamości i poszukiwanie pozostałych napastników.

Wszystko wydarzyło się w ostatnią sobotę (21 kwietnia) około godz. 22:45 w miejscowości Łoje na terenie powiatu przasnyskiego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że grupa kilku mężczyzn napadła na czterech wędkarzy. Poszkodowani byli bici drewnianymi pałkami. Po wszystkim sprawcy uciekli.  

Do tej pory mundurowi zdołali zatrzymać jednego napastnika. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec gminy Przasnysz. Trwają czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie pozostałych sprawców pobicia.

Napadli na wędkarzy. Bili ich pałkami komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-04-23 14:23:11

    Przasnyska patologia

  • gość 2018-04-23 14:51:33

    pierdolone chłopki przasnyskie

  • gość 2018-04-23 15:36:06

    Już ciechanowskie psy zaczynają ujadać........ Zajmijcie się swoją patologią.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-23 16:31:27

    Patologię trzeba usówać

  • Gość - niezalogowany 2018-04-23 16:42:35

    Przasnyszaki to kurpie czy krzyżaki?

  • Giguś - niezalogowany 2018-04-23 17:46:17

    To zwierzęta nie ludzie za kratki to za mało. Wychuźdac skurwesynów.

  • Komisarz Ryba - niezalogowany 2018-04-23 17:52:11

    Może to bojówki obrońców praw zwierząt ???

  • Gość - niezalogowany 2018-04-24 08:20:25

    Przasnysz to Kurpie.a wiecie czym się różni kurp od siekiery?

  • gość 2018-04-24 08:49:11

    Przasnysz to nie kurpie, one zaczynaja se na Orzycu w Chorzelach