:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C lekkie zachmurzenie

Napad rabunkowy na Blokach. Policja zatrzymała dwóch mieszkańców Ciechanowa

Sprawy kryminale , Napad rabunkowy Blokach Policja zatrzymała dwóch mieszkańców Ciechanowa - zdjęcie, fotografia

Nawet do 12 lat więzienia grozi mieszkańcom Ciechanowa, którzy w nocy pobili i okradli dwóch mężczyzn. Zostali już tymczasowo aresztowani.

Do samego zdarzenia doszło w miniony wtorek (3 lipca). Policjanci otrzymali wówczas zgłoszenie, że przy ul. Spółdzielczej leży pobity mężczyzna. Po dojeździe na miejsce okazało się, że kilka metrów od poszkodowanego leżał drugi mężczyzna, który także posiadał obrażenia. Z ustaleń policji wynika, że obaj pokrzywdzeni zostali pobici i okradzeni. Napastnicy zabrali im plecak, dokumenty oraz telefon. Poszkodowani trafili do szpitala, a mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawców rozboju.

Pierwszy z napastników został zatrzymany zaraz po zdarzeniu. Drugiego aresztowano dwa dni później. Sprawcami okazali się mieszkańcy Ciechanowa w wieku 24 i 34 lat. Obaj usłyszeli już zarzuty. W piątek (6 lipca) sąd zdecydował o zastosowaniu wobec nich środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztu. Grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


Napad rabunkowy na Blokach. Policja zatrzymała dwóch mieszkańców Ciechanowa komentarze opinie

  • gość 2018-07-09 09:46:49

    I taką Policje szanuje. Brawo :D

  • Gość - niezalogowany 2018-07-09 10:44:54

    Eliminować patologię. Dzięki dzielna policjo.

  • gość 2018-07-09 10:58:24

    Do pracy marsz a nie kraść im się zachciało. Myslalam, ze Ciechanow stal sie bezpieczny

  • Gość - niezalogowany 2018-07-09 11:11:24

  • Gość - niezalogowany 2018-07-09 11:46:43

    Ciechanowska bantiterka dresiarze i pajace

  • Gość - niezalogowany 2018-07-09 13:07:54

    A to Ciechamowiaki

  • Gość - niezalogowany 2018-07-09 13:34:07

    To chyba jakaś mafia

  • Gość - niezalogowany 2018-07-09 13:34:50

    To chyba jakaś mafia

  • Edek - niezalogowany 2018-07-09 14:09:25

    Dzis zjaldlem bobra z pietruszka

  • Gość - niezalogowany 2018-07-09 15:04:18

    Dzielnica Bloki to wylęgarnia złodziejstwa, k******* i innych patologii

  • Misiek - niezalogowany 2018-07-09 17:16:39

    Brawo Policja !! Trzeba było im jeszcze solidny wpie... wyprawic zanim trafili do aresztu. Patologię trzeba eliminować ze społeczeństwa bo nie wierzę w to, że te 12 lat więzienia czegoś ich nauczy i że wyjdą lepsi. W tym kraju powinna być kara śmierci.. Może wówczas większość debili, którzy chcą być "bogami dzielnic" nie chciałoby nawet pomyśleć o takim zjawisku. Niestety żyjemy w kraju, w którym ta cholerna patologia niczego się nie boi. Mało tego, dostaje jeszcze fundusze socjalne od państwa by mogła się mnożyć. I później rodzą się takie "wybryki natury", które nie potrafia funkcjonować w społeczeństwie, nie potrafia uczciwie pracować i szanować innych.

  • gość96 - niezalogowany 2018-07-09 17:37:35

    what happens in bloki stays in bloki

  • gość 2018-07-09 19:18:15

    wygląda na to ,ze kolesie pobili znajomego kolesia

  • Gość - niezalogowany 2018-07-09 21:04:34

    Gośćiu ty jesteś wylengarnio zła i sku....wysynb

  • gość 2018-07-09 22:17:04

    masakra

  • Gość Zorro - niezalogowany 2018-07-09 22:52:20

    Nie są lubiani, ja ich szanuję. Brawo dla ludzi którzy, dają nam poczucie bezpieczeńswa. BRAWO POLICJA!!!!!!!!!!

  • Co za ludzkie (psie?) scierwo - niezalogowany 2018-07-10 06:24:08

    Gó...o

  • Ścierwojady - niezalogowany 2018-07-10 07:08:08

    gnidy

  • Gość - niezalogowany 2018-07-10 08:20:23

    Ludzie wy jesteście chorzy.Wiadomo psy uważają się za nad ludźmi.Teraz jeszcze na domiar złego zaczynają strajkować.To są ludzie najgorszego sortu..Bloki to patologia.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-10 08:23:49

    Chcesz podymać to albo Bloki albo Krzyżak

  • Gość - niezalogowany 2018-07-10 11:07:09

    Tak A jak kilka lat temu pobili moich kolegów z klasy na blokach to jakoś do tej pory sprawców nie znaleźli.

  • gość 2018-07-10 11:26:15

    jak by was napied... pedały wszystkie to byście znowu bloki zaczęli szanować jak kiedyś

  • Gość - niezalogowany 2018-07-10 13:09:04

    Potwierdzam przedmówcę. Na blokach zapinalem laske na ziemniakach w piwnicy. W domu nie dało rady bo chłopak był.

  • gość 2018-07-10 14:01:07

    bloki to patologia tak zakorzeniona az do szpiku kosci

  • gość 2018-07-10 14:10:51

    blokowcy sa mocni w dziesiecu na jednego a jak przyjedzie policja to okazuje się ze wiekszosc to konfitury.

  • Gość10 - niezalogowany 2018-07-10 16:57:10

    Bloki taka sama dzielnica jak inna, nie rozumiem dlaczego inni się tak wypowiadają.w innych dzielnicach to same anioły mieszkają, ludzie ogarnijcie się.

  • gość 2018-07-11 08:52:41

    mylisz się na blokach porządni ludzie sa w miejszosci .zostaw samochod powies na sznurze wartościowe ubranie zwróć uwagę na niewlasciwe zachowanie popros opomoc .jak odczujesz na własnej osobie może zmienisz podejście do tych aniolkow ,obserwuje ich codziennie .

  • gość 2018-07-11 08:57:09

    będziesz dobry jak dasz na flaszke bo pic znimi nie radze potem można zostać pobitym iokradzionym przez tych aniolkow.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-13 19:22:13

    Bardzo dobrze...niech siedzą jak najdłużej...tamtędy zawsze strach było chodzić...same ćpuny i pijaki dookoła...jak ktoś lepiej szedł ubrany to mało cię nie zjedli...dziadostwo...nieroby i patologia sama tam mieszka...policja powinna jeszcze im porządne wpi..dol spuścić tak jak oni to z tymi mężczyznami zrobili...bo posiedzą pare lat i będą jeszcze gorsi i dumni z siebie...Dzięki Bogu już tam nie mieszkam i proponuje wszystkim w miarę normalnym ludziom uciekać z tamtąd!!!