:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Na Sylwestra do Glinojecka

Inne Wydarzenia, Sylwestra Glinojecka - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
GRU 31
Glinojeck godz: 23:00

Tradycyjnie już mieszkańcy gminy Glinojeck wspólnie powitają nowy rok. Na plenerową imprezę zapraszają burmistrz miasta i gminy Glinojeck oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku.

Impreza wystartuje 31 grudnia o godz. 23:00 przed Urzędem Gminy. Mieszkańcy będą mogli wspólnie bawić się przy odtwarzanej muzyce. Wśród atrakcji pojawi się pokaz Teatru Ognia Widmo, który zaplanowano około godz. 23:40. O północy, po wspólnym odliczaniu, życzenia mieszkańcom gminy złoży burmistrz. Odbędzie się też pokaz sztucznych ogni.

Impreza ma potrwać do godz. 1:00.

(fot. pixabay)

Na Sylwestra do Glinojecka komentarze opinie

  • gość 2018-12-31 07:15:50

    I można jak widać można jeżeli nie było pieniędzy na dużą imprezę można było skromniej ale po co myśleć o ludziach których nie stać na jakieś większe wyjście

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 08:25:44

    Teraz tylko patrzeć jak pół ciechanówka przyjedzie na petardy

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 10:03:57

    2 godziny sylwester! Jakie miasteczko, takie imprezy. Syf. Kiła. Mogiła. Glinojady z Glinojecka.

  • gość 2018-12-31 11:21:24

    We pal gume ruro z ciechanowa

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 12:03:50

    Jestem z Ciechanowa i wstyd mi za te komentarze ciechanowiakow. Ze niby Glinojeck to taka dziura . Przynajmniej maja zabawe chociaż przez dwie godziny a my tylko choineczke i nic więcej. Jak poprzednik.napisal nasz prezydencik nie pomyślał o przecietniakach którzy zostają w domach.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 12:06:04

    Do Ciechanowa to przyjeżdżacie wieśniaki czereśniaki kurniki glinojezdne po kulturę.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 12:09:16

    Glinodżek Glinodżek!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 13:28:11

    I bardzo dobrze że nie ma przynajmniej spokój będzie,zawsze po takich imprezach chodzą i mordy dra a choinka stoi grzecznie i spokojnie i nic nie chcę i będzie służyć długo dlugo

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 13:51:17

    Przynajmniej spokój w Ciechanowie będzie, a nie jak co roku masa pijaków robiących pod siebie i drących mordy.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 13:59:22

    I dobrze tak ma być :D Niby Ciechanów takie miasto A nawet dwu godzinnej zabawy nie mają :) Więc Ciechanów spać A Glinojeck trochę się pobawi :) Jedyne co możecie to popatrzeć na choinkę :D

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 14:33:53

    Przecież Glinojeck od roku ma monitoring dzięki obecnemu burmistrzowi. Obiecał i zrobił , więc fajerwerki można oglądać przez Internet .

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 14:41:13

    Ludzie ile w was nienawiści i jadu

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 17:17:42

    Brawo dla Glinojecka, a Ciechamów będzie miał tylko choineczke za 150 tysięcy złotych przed ratuszem. I bardzo dobrze głupich nie sieją sami się rodzą. Za rok też nie będzie sylwestra. Takiego pajaca wybraliście to macie, ciechanowski durnie

  • Klara - niezalogowany 2018-12-31 17:20:14

    Wstyd mi za pewne komentarze. Ja się z chęcią przejdę do tego małego ale uroczego miasta. Jest zadbane i nie ma tam tylu pijakow co u nas, którzy potrafią tylko zaczepiac. Innym proponuję też zmienić nastawienie.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 18:49:03

    My name is King ram pam pam pam Glinojeck rządzi kutfa małe miasto wielkich możliwości

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 18:50:57

    Śmiejecie się z Ciechanowa ze nie mamy imprezy, a wy Wiesniaki ile razy przyjeżdżaliscie do naszego miasta na imprezy, u nas przynajmniej miasto pięknieje i jest eko w przeciwieństwie do waszej wsi

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 19:14:43

    Chłopaki z Glinojecka pozdrawiają Olivia Kuczynska,Kamila Kuśmierkiewicz,Martyna Julka Kuśmierkiewicz,Paulina Nowak .

  • Gość - niezalogowany 2018-12-31 19:17:12

    Chłopaki z Glinojecka pozdrawiają Olivia Kuczynska,Kamila Kuśmierkiewicz,Martyna Julka Kuśmierkiewicz,Paulina Nowak . GLINOJECK MIASTO PRZYJAŹNI

  • Zła - niezalogowany 2019-01-01 08:23:37

    Nie ważne czy Glinojeck czy Ciechanów Ważne jest to ,że byłoby miło chociaz życzenia złożyć swoim mieszkańcom w Ciechanowie i w tak ważnym dniu dla wszystkich podziękować za oddane głosy na wyborach a nie zabranie dupy do ciepłych krajów Ludzie i tak strzelali i tal strzelali i zawsze bedą strzelać w tamtym roku o zwierzętach nie myślał a teraz raptem proszę Jednak obłuda

  • Gość - niezalogowany 2019-01-01 12:46:28

    Dupy z Ciechanowa oddają się frajerom z Glinojadów! Co za czasy obrzydłe.

  • GośćChoinka - niezalogowany 2019-01-01 12:59:24

    Gratulacje dla ambitnego miasteczka !!! Już od kilku lat podziwiam jego dbałość o wygład zewnętrzny.Wiosną, latem i jesienią jest tam pełno kwieciaWarto wziąć przykład.W Waszych wpisach jest tyle jadu! Wstyd! A przecież dopiero zaczął się Nowy Rok! Życzę wszystkim łagodnosci w słowach i dobrych uczunków. Pozdrawiam malkontentów.

  • GośćChoinka - niezalogowany 2019-01-01 13:01:27

    Gratulacje dla ambitnego miasteczka !!! Już od kilku lat podziwiam jego dbałość o wygład zewnętrzny.Wiosną, latem i jesienią jest tam pełno kwieciaWarto wziąć przykład.W Waszych wpisach jest tyle jadu! Wstyd! A przecież dopiero zaczął się Nowy Rok! Życzę wszystkim łagodnosci w słowach i dobrych uczunków. Pozdrawiam malkontentów.

  • gość 2019-01-01 16:21:05

    Poczytajcie, jak hejtują Dodę, że jest z Ciechanowa. Dajcie sobie siana z tą waszą miejskością. Wielkomieszczuchy! Każdy z powiatu ma urodzenie w Ciechanowie, bo tu szpital, a większość ciechanowiaków pochodzi ze wsi. Takie ciechanowskie koszyki z oskubaną kurą i jajkami.

  • Z Ciechanowa - niezalogowany 2019-01-02 12:16:06

    Dokładnie też tak myślę