:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

MOSiR Ciechanów przegrał pierwszy mecz w MLK

Koszykówka, MOSiR Ciechanów przegrał pierwszy - zdjęcie, fotografia

Pierwsza porażka i spadek z pierwszej na trzecią pozycję. Przegrana z Wuja Squad słono kosztowała koszykarzy MOSiR-u Ciechanów.

Zawodnicy Wuja Squad od początku dominowali, wygrywając pierwszą kwartę 17:7. W kolejnych dwóch partiach ich przewaga rosła. Ciechanowianie zdołali wygrać tylko w ostatniej kwarcie, co jednak nie wystarczyło, by uniknąć pierwszej porażki. Ostatecznie Wuja Squad wygrał 52:31.

W ekipie znad Łydyni najwięcej punktów zdobył Adam Nałęcz - 8. Pozostali zawodnicy MOSiR-u punktowali następująco: Paweł Ryms - 7 punktów, Łukasz Markowski - 6, Artur Dobrzyński - 5, Mariusz Łopacki i Marcin Pawłowski - 2, Szymon Pawłowski - 1.

W tabeli pierwszy jest Wuja Squad, drugi WML Squad a trzeci MOSiR Ciechanów. Wszystkie zespoły zgromadził po siedem punktów. Następna kolejka już 20 grudnia.